Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg idegesítő vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idegesítő vagyok emiatt? 35/F

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, (nem élünk együtt) és reggelente én mindig korán kelek a meló miatt, de ő későn kel. amikor van kis időm, mindig írok neki egy "jó reggelt szerelem, legyen szép napod" vagy hasonló tartalmú üzenetet. Néha a válasz az hogy "kösz", vagy csak egy lájkot küld, de van amikor azt írja hogy minek írom le neki mindennap ugyan azt, őt nagyon idegesíti minden reggel ugyan arra az üzenetemre kelni. Tényleg idegesítő vagyok emiatt, hogy kedves akarok lenni?

2019. szept. 20. 10:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

Én nem tudom, az a benyomásom a válaszokról, hogy itt mindenki gáznak tartja, ha valaki figyelmes. Mi is egy éve vagyunk együtt és ugyanez a felállás - ő 6-kor már megy dolgozni, én 7-kor kelek "csak". Mindig ír egy kedves jó reggelt üzit és mindig imádom érte őt nagyon.


Gondolom a prod annyira nem egy romantikus alkat, beszéljétek meg, lehet csak el kell fogadd, hogy neki ez nem jön be.


31n

2019. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
“Ne told túl, maradj kúl!”
2019. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Tudod mi az a figyelmes?


Ha megfigyeled, mi a jó a másiknak!


Ha belenyomod a nemkívánatos dolgaid az arcába és hálát is vársz, rohadtul nem vagy figyelmes!


Találd ki, minek örülne ahelyett, hogy azt adod, aminek te örülnél! Ő nem te vagy, és ez teljesen normális! Az ő kedvében akarsz járni, vagy egy általad elképzelt csaj kedvében?


Elmondta, hogy zavarja, te mégis csinálod, és ez szerinted oké?


Ha figyelmes akarsz lenni, készíts kávét, masszírozd meg a lábát, vagy szellőztess ki! Figyeld meg, minek örülne, cserébe hálás lesz és figyelni fog, te minek örülnél.


Akik szerint igazad van, azok azok a fajta emberek, akik azt mondják ajándékozásnál örülj, csak mert kaptál valamit, tökmindegy, hogy virág, ha allergiás vagy rá, a szándék a fontos, pedig nem, a szorgalom csak akkor ér valamit, ha ésszel párosul.

2019. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok túl romantikus alkat, ha minden reggel valami nyálas üzenet várna, én sem lennék túl boldog. Max visszaküldenék minden reggel egy szívecskét, aztán ennyi. Egy idő után szólnék én is, hogy hagyja már abba, rém irritáló (számomra). tudom, hogy van, akinek ez fontos, meg szüksége van ilyen üzenetekre, mert abból tudja, hogy szeretve van, én nem vagyok ilyen, valószínűleg a párod sem. Néha (havonta 2x) elmegy egy ilyen üzenet, de minden nap, az nagyon sok.


32N

2019. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg idegesítő vagyok emiatt? - igen!

Azert mert nem ertesz a szep szobol. O leirta, hogy neki ez nem tettszik. Miert erolteted???


Itt most nem rolad van szo. A baratnodrol. Akkor vagy figyelmes ha olyan dolgokat csinalsz, amik NEKI tettszenek, es nem olyanokhoz ragaszkodsz eveken keresztul, amik NEKED tettszenek.

2019. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

13-nak igaza van!!

1. Emberfüggő. Nekem ez már a túl nyálas kategória, felesleges is. A szeretetet millió más módon ki lehet mutatni. Nekem az üzenetek nem sok tartalommal bírnak, nem jelentenek annyit, nem is szeretek üzengetni. Lehet a barátnőd se. Plusz egy idő után tenyleg idegesítő lehet minden reggel illetve nyálas is. Neki az. Fogadd el.

2. A másik meg hogy NEM azzal vagy figyelmes ha rákényszerítesz valamit ami szerinted a figyelmesség jele. Ha figyelmes lennél elfogadnád hogy neki ez nem tetszik és megkért ne csináld.

2019. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többet ne küldjél neki semmit, zavarja őt! Ennyi elég is ha figyelmes szeretné lenni!

Mindenkinek mást jelent a szerelem!

2019. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%

Ha szeret valóban, ez nem idegesítő! Szerintem egy jelzés arra, hogy gondolsz rá! De ez alapeset. Van azért más ami másképp világítja meg a dolgokat.

Kérdés, hogy amennyire te figyelmes vagy, azt visszakapod-e? Bármilyen formában! Ha nem, akkor az egyensúly felborult és ebben az esetben már a megfeleléses ember tűnik ki az egyéniségedből!

Nem kell többet adni mint amennyit ő is ad neked!

Egy nő sem szereti a megfeleléses személyeket. Ha nem kötődik hozzád túlságosan, akkor ez nem fog segíteni!

Viszont önmagadat megalázod és papucsnak fog tartani!

Ha úgy érzed ő túl nyers, te többet várnál, akkor keress mást, aki hasonlóan rajong érted és ez nem lesz probléma.

46N

2019. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!