Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem az exemet?

Figyelt kérdés

Mai napig vele lennék,ha megfontolt vagyok és nem tudnak befolyásolni.

Mindennap beszélünk,szerintem én szeretem őt.

Szeretnék újból vele lenni,csak félek hogy ő nem akar annyira mint én őt.

Mit tegyek?


2019. szept. 26. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor és miért szakítottatok? Miről, kinek a kezdeményezésére beszéltek minden nap?
2019. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy befolyásoltak ?
2019. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az hogy miért szakitottunk az én nagyon nagy hibám volt.

A továbbiakat csak privátban írnám le.

Leginkább szerintem én keresem,de szívesen beszél velem mert kérdeztem tőle ha ez nehezményezné akkor nem tenné azt mondta.

Elég sokat beszèlünk napi szinten.

2019. szept. 26. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2019. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Mi fészkes fenének írod ki a kérdést, ha csak privátban vagy hajlandó ténylegesen kifejteni a dolgot?! Privátban mi lesz más egy anonim oldalon?


Az ilyen álkérdéseket egy tollvonással megszüntetném.

2019. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaminek már vége lett, nem kellene újra belekezdeni mert semmi jó nem fog kisülni a dologból. Nem hiába lett vége ennek a kapcsolatnak, valószínű nem egymással fogjátok leélni az életeteket. Persze ez csak az én véleményem, de én biztos nem beszélnék az exemmel többet, hanem elfelejteném őt. (Ami egyszer megtörténik általába többször is meg fog)
2019. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!