Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha barátnőtök cicája össze -vissza harapdálna karmolna benneteket? Mikor szóvá teszed, erre ő csak azt reagálná:"-ugyan, drágám ez még nem a világvége! "

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 18:42
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Szerintetek azt hiszi, hogy én is macska vagyok?
2019. szept. 27. 20:17
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
"Ti mit tennétek, ha barátnőtök cicája össze -vissza harapdálna karmolna benneteket?" - közölném a macskával hogy "sicc!"... bár volt olyan macskám is már, amelyik csak a "hess!"-re hallgatott...
2019. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
13%
Én nagyon bírom az állatokat, de csakis az udvaron. Rakd ki a macskát, semmi helye a házban. Eleve a legtöbbjük egész nap bóklászik, vadászik, szinte folyton távol van. Kivéve az életképtelenek, ők lusta dögök. Sosem értettem, minek kell bent tartani, minden tele szőrrel. Én vendégségbe sem szeretek oda menni, ahol a kutya-macska bent van és másznak rám, az ülembe, illetve ugrálnak rajtam. Elég utána letisztogatni magam, ha hazaértem. Plusz bűzlenek is. Semmi helye bent, rakd ki szépen.
2019. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%
"A nőknek magasabb a fájdalomtűrő készségük az tudod?" És most akkor az a férfias viselkedés, ha nem bírod a fájdalmat? :D A harapdálás, karmolás meg attól függ, hogy milyen helyzetben történt.
2019. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
#13, ha a Kérdező kirakná a barátnője macskáját a barátnője lakásából, akkor valszeg ő lenne a következő, akit kiraknak... és lássuk be teljes joggal, egyetlen gazda sem tűrné, hogy más rendezkedjen az állatai körül...
2019. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
27%

#15 Ebben igazad van. De vannak illemszabályok is.

Viszont egy vendégnek is jogai vannak. Főleg, ha a párunk. Ha ez a kérdezőnek ez kellemetlen, illene a lánynak valamit tennie. Teljesen mindegy, hogy itt most macskáról vagy bármi másról beszélünk. A vendéget nem hozzuk kellemetlen helyzetbe. Igyekszünk valamilyen úton módon segíteni, hogy jól érezze magát. Ahogy pl.nem adok olyan ételt, amire a vendég allegiás (ha tudom, hogy az) Én mindig úgy gondoltam, hogy illik azt adni, amit én kapni szeretnék.

2019. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Harapd vissza.
2019. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
46%

Azért ezt nem kicsit túlreagálod. Nem egy mentett cicám van, az egyik az elején annyira vad volt, hogy majdnem csontig harapta az egyik ujjamat. (Ma már kezes bárány, és igazából az az eset is az én hibákból történt.) Picit beáztattam sós vízbe, hogy a gyulladást levigye, aztán egy hét alatt helyre jött. Plusz gyerekkoromban nem játszottam szépen velük (nem durván, vagy fájdalmat okozva, csak tettem rá, hogy megkarmoltak), olyan mély karmolásaim voltak, hogy azzal vádolták, suicid hajlamaim vannak, és vagdosom magam. Soha nem kellett fájdalomcsillapító... :D

Amúgy finoman vissza lehet vágni a karmukat csipesszel, akkor tompább lesz egy darabig, és nem fáj az állatnak (de érdemes utána nézni, meddig szabad, de ha világos a tappancsa, akkor tisztán látni lehet szabad szemmel). Mellesleg nem kell leállni velük játszani, ha nem bírod, vagy finoman arrébb lehet zavarni.

2019. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Miért hagyod?
2019. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem hagyom, de ha arrébb rakom, rám ugrik újra és újra. A karom, kezem tisztára, mintha bozótba vájkáltam volna. Fizetésnél el kellett dugnom, mert ciki lett volna ha látja a kasszás.
2019. szept. 27. 22:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!