Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha barátnőtök cicája össze -vissza harapdálna karmolna benneteket? Mikor szóvá teszed, erre ő csak azt reagálná:"-ugyan, drágám ez még nem a világvége! "

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 18:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
28%
Tudod ki rakosgatná! Eldobod a pcsába és kész, ha újran menne messzebbre
2019. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

A hasát ne simogasd, azt nem szeretik

Alvás közben se simogasd, ha pl fel van ugorva az ablakba, és ott alszik, és ha felébreszted az sem jó, mert mérges lesz.

2019. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Nem simogatom, ő talál meg mindig. Engem az zavar, hogy egyáltalán mindenki úgy tesz, mintha nem lenne probléma. Ha én koszos lakásba hívnék valakit, bezzeg mindenki fel lenne háborodva, nem?
2019. szept. 27. 23:53
 24/32 anonim ***** válasza:
66%
"Engem az zavar, hogy egyáltalán mindenki úgy tesz, mintha nem lenne probléma." - nézd Kérdező, azért nem a harmadik világháború tört ki, nem a Földet elpusztító aszteroida közeleg, hanem konfliktusba keveredtél egy házi macskával. Szóval tényleg nem a világvége, azért naponta százszámra esik meg csak Magyarországon, és hát az emberek 99,9%-a valahogy elbír az ilyen típusú fenevaddal, anélkül, hogy akár neki, akár a maccsnak baja esne. Ha az ember olyasvalakivel jön össze, akinek háziállata van, akkor elkerülhetetlen, hogy megtanuljon alapszinten bánni azzal az állattal.
2019. szept. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igenis baj. A macskás emberek nagyon furcsán állnak másokhoz. Egyszer voltam vendégségben egy nőnél, a macskája a semmiből odajött, észre se vettem, de úgy belém vájta a karmát, hogy rohadtul fájt és ott lógott rajtam. Szerinte meg irtó cuki volt. Ha valaki annyira nem tisztel mást, hogy a kiszámíthatatlan, sérüléseket okozó állatait elkülönítse valakitől, akinek nem szerepel a vágyálmai között, hogy élő kaparófa legyen, az nyugodtan elmehet a bús pecsába.
2019. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Na végre valaki aki érti a helyzetet, nem csak okoskodik.

Am. kíbicnek semmi sem drága, ergo, ha nem az én kezemet harapdálja hanem a családjuk más tagját, engem sem foglalkoztatna semmennyire az ügy, nem én csinálok elefántot a problémából.

Aki azt tanácsolta, hogy fujjak rá, ok. megpróbálom, bár ez nem közönséges macska hanem nemesített, nem tudom a nevét milyen, de állítólag ők "ilyenek".

Így kell őket elfogadni...

2019. szept. 28. 13:38
 27/32 anonim ***** válasza:
64%

Harapósan/karmolosan játsszo macskám van (utcáról megmentett, nem én neveltem) és nincs tele a kezem sebekkel.

Szerezzetek játékokat, és jatsszatok vele naponta, mert a harapós macska az esetek többségében csak unatkozó macska, aminek le kell valahogy vezetnie a feszültségét.

Ha ki van fáradva, nem fog kaparni.


Ha "megtalal" és elkezd harapni (játékból harap, vagy duhbol?) akkor játssz vele; kezdj el valami fonalra kötött plüsst huzogatni, és akkor majd az lesz a játék, nem a kezed.

2019. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
36%

Miért a kérdező ék kellene bármit is csinálnia?! Vegyen ezt meg azt, meg még naponta csináljon valamit, csak hogy ne karomlja szét, amikor ez len e az a lap?!?!

Az állat gazdájának kell megoldani a dolgot, és az nem megoldás, hogy"ez van". Milyen emberek vagytok ti?!?!

2019. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
74%

"Miért a kérdező ék kellene bármit is csinálnia?!" - mondjuk, mert ő akar valamit a macsek gazdájától?


"Az állat gazdájának kell megoldani a dolgot, és az nem megoldás, hogy"ez van". " - persze, pl. keresni egy olyan párt, akinek nem okoz megoldhatatlan problémát a barátnője macskája? Szerintem a Kérdező ezt nem igazán szeretné.

2019. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nagyon elfogultak vagytok a macskával, többre becsülitek az embernél, pedig lehet, hogy fordítva kellene lennie.
2019. szept. 28. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!