Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok az en helyzetemben?

Figyelt kérdés

Fel evig kint voltam dolgozni külföldön, viszonylag jo fizetésért, Mikozben csak egy hétre johettem haza szabira. Van egyébként egy 17 honapos gyerkőc is. Mar egy hete itthon vagyok de az a hatalmas retek ami összegyűlt sehogy nem tunik el mert amint szoba hozom a parom hiszti rohamot kap hogy o kirándulni akar meg ide menni oda menni stb. Es ez nem azt jelenti hogy en nem tudnam megcsinalni, bár a 90%a a sok lombbal az öve, de ezekhez a programokhoz Enis kellek mivel csak en tudok vezetni stb. Kepek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Van ket macska amiket alapbol utaltam sem mig kint voltam vett egy nyulat is hogy meg retkesebb legyen minden. A macskaszart mar kétszer kivittem de ot valahog nem zavarja hogy irdatlan retek van. Mas gondok is vannak egyébként, mert ha marmit szoba hozok ami neki nem tetszik vagy másképp latom

Kiakad es elkezdi hogy vagy o megy el a gyerekke vagy en raadasul sokszor karomkpdunk ilyenkor amit utalok ha a gyerek lat. Hol sírva fakad stb... de iphone 11 kell neki kozbe meg koltozzek el, ugy h en viszem a penzt nagy reszet haza. Most megint eljöttem mert epp nem tetszett neki amit mondtam es siman megcsinálja hogy elhircibalja a gyereket. A gyerek meg mindig sir mint franc amikor elmegyek. ( jo mondjuk a gyerekek ilyenek mindenért sírnak) csak szegény gyermeket sajnalaom mert ugy orul amikor velem van meg egész nap játszom vele, meg etetem, furdetem, mindent megcsinálok en is, csak szoptatni nem tudom nyilvan. Ha a gyerek nem lenne mar reg itthagytam volna ezt az idiótát ( mar nem tudok mast mondani). Ja a lakas elvileg kozos de en fizetem a hitelt. Megis en megyek el mindig hogy a gyereket kimeljem. Mar nagyon gondolkodom a valason egyébként, csak nem tudom mi lenne a helyes ut a gyerkocnek, de en ezt nem fogom idegekkel birni az tuti.



2019. szept. 29. 13:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék magamon, hogy hogy kötöttem össze az életem egy ilyen igénytelen állattal. Kellett is az a gyerek ide is...
2019. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Es nyilvan meg is kapna a gyerek felugyeletet ugy h nem o nevelte... na persze. Kupiert nem vesznek el gyereket, kulonben az osszes roma gyerek intezetis lenne.
2019. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy a gyerek nelkul sehova sem megy. Mind1 megint en jottem el mert felidegesitett, inkabb alszom a garázsba. Aztan lehet majd nezni hogy havi 160bol mennyire lehet jutni amikor a duplája sem volt eleg. Csak pont azt nem akartam hogy a gyerek egész életébe ezt lassa mert kéthetente 1 hetvege az kb semmi. Meg jon itt a szemetkedessel h amíg nincs végzés addig nem engedi hozzam stb es a gyereket se kíméli ilyen teren. Egy igazi féreg de meg van róla győződve hogy neki van igaza mert “mindig bántom”. Pl a rendtartással meg egyeb dolgokkal amik normalis embereknél teljesen alap dolgok.
2019. szept. 29. 13:44
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

Tegyél már ki a csajról is képet! Kíváncsi vagyok, hogy kell kinézni, hogy egy igénytelen állattal tervezzen egy pasi családot.

Azt meg nem hiszem el, hogy esküvő és gyerek előtt erre nem volt példa.

2019. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Matyi, add be a valopert. Nem kell fenyegetni, ne is emlitsd neki. Majd hagy ertesuljon a postastol :)
2019. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
Válnék. Egy lusta, trehány emberrel nem élnék együtt 10 percig sem.
2019. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Diazepam ***** válasza:
61%
Az egyik legnehezebb időszakban hagytad ott a feleségedet fél évre. Bekattant, kimerült, biztos hogy depressziós. Ha eddig nem volt ilyen, akkor főleg nem mondhatod a dologra, hogy lustaság. Az nem megoldás hogy egy hétig nézegeted a kupit és a garázsban alva várod, hogy eltűnjön. A feleségednek segítségre van szüksége, nem csak a tiedre, egy jó orvoséra is. Volt egy jóbarátom akihez átmentem egy nehéz időszakában, ennél 5-ször durvább helyzet uralkodott a lakásban. Mondtam neki hogy most lefekszik aludni. Kitakarítottam nála, lementem boltba, főztem neki, és beszélgettünk arról, hogy hogyan hozhatná rendbe az életét. Nem volt a pasim, nem volt a férjem, nem volt a gyerekem apja. Szerintem ennyit még igazán megtehetnél azért a nőért akinek elvileg örök hűséget fogadtál jóban-rosszban.
2019. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon egyszeru ...

Fog a gyereket h leviszed jatszora vagy setalni es hagyd ott a fenebe ...

Vegyel ki egy szobat es vasarolj be a gyereknek.

Majd masnap hivd fel h a gyerek akkor megy vissza veled egyutt ha tisztasag es rend van. Kepet kerj !

Ha rendbe tette a lakast akkor hazamentek leulteted a szekre es halkan higgadtan kozlod vele h vagy normalisan viselkedik ezentul vagy kirakod a szuret a sajat cuccaival a gyerek meg magad veled. !

Tedd ele a kitoltott valasi papirokat h valaszzhat.

Onnantol te kezeled a penzugyi reszeket. Te vasarolsz fizetsz be mindent anyuka a sajat csp es gyesbol oldja meg amit kell.

2019. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%
Ha eddig nem volt ilyen kupi, akkor az okkal lehet. Ne támadj neki meg vonulj el, üljetek le és próbald kiszedni belőle hogy mi a gondja. Ajánld fel hogy együtt rendet tesztek, csak beszéljétek meg és legalább egy szintet tartson utána a rendben. Meg a macska piszok, gyerek van, legalább azt el kéne tüntetni. Vedőnő nem jár ki? Lehet a hiányod teszi, gondolom lepontozva is leszek de nem mindig egyszerü gyerekkel az élet, segítséggel is nehéz ha pont olyan olyan gyereket sikerült összehozni 🙂 hát még egyedül. Vágjatok tényleg rendet együtt és utána menjetek oda ahova ő akart, kompromisszumot kene kötni.
2019. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
25%

Hiába a fotó, azt gondolod másnak a lakása nem nézhet ki így, akit magára hagytak betegen?

Főleg szülés után nem sokkal, örülj neki, hogy nem szökött meg hazulról. Ez a hölgy beteg, a pénzel bánni ugye nem tud, ez a disznóól arról árulkodik, hogy saját magát se képes ellátni, nem hogy egy gyereket. Orvos kell neki, az elmondottakból a fotókból, az hogy iphone kell neki, ami gondolom jó drága, (hangulat váltások vannak?)szerintem bipoláris depresszió, és valószínű szülés utáni depresszió.

Segíteni kéne ember nem elbújni a garázsban, ez a te szégyened, és még mutogatod is. Csinálj valamit, vidd kórházba ha kikezelték vissza kaphatod akit elvettél. Így nem!

Ajánlom kötelező megnézendőid közé az "Életünk apuval" című filmet. Fennt van a neten, és dvdn is kapható.

2019. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!