Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok az en helyzetemben?

Figyelt kérdés

Fel evig kint voltam dolgozni külföldön, viszonylag jo fizetésért, Mikozben csak egy hétre johettem haza szabira. Van egyébként egy 17 honapos gyerkőc is. Mar egy hete itthon vagyok de az a hatalmas retek ami összegyűlt sehogy nem tunik el mert amint szoba hozom a parom hiszti rohamot kap hogy o kirándulni akar meg ide menni oda menni stb. Es ez nem azt jelenti hogy en nem tudnam megcsinalni, bár a 90%a a sok lombbal az öve, de ezekhez a programokhoz Enis kellek mivel csak en tudok vezetni stb. Kepek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Van ket macska amiket alapbol utaltam sem mig kint voltam vett egy nyulat is hogy meg retkesebb legyen minden. A macskaszart mar kétszer kivittem de ot valahog nem zavarja hogy irdatlan retek van. Mas gondok is vannak egyébként, mert ha marmit szoba hozok ami neki nem tetszik vagy másképp latom

Kiakad es elkezdi hogy vagy o megy el a gyerekke vagy en raadasul sokszor karomkpdunk ilyenkor amit utalok ha a gyerek lat. Hol sírva fakad stb... de iphone 11 kell neki kozbe meg koltozzek el, ugy h en viszem a penzt nagy reszet haza. Most megint eljöttem mert epp nem tetszett neki amit mondtam es siman megcsinálja hogy elhircibalja a gyereket. A gyerek meg mindig sir mint franc amikor elmegyek. ( jo mondjuk a gyerekek ilyenek mindenért sírnak) csak szegény gyermeket sajnalaom mert ugy orul amikor velem van meg egész nap játszom vele, meg etetem, furdetem, mindent megcsinálok en is, csak szoptatni nem tudom nyilvan. Ha a gyerek nem lenne mar reg itthagytam volna ezt az idiótát ( mar nem tudok mast mondani). Ja a lakas elvileg kozos de en fizetem a hitelt. Megis en megyek el mindig hogy a gyereket kimeljem. Mar nagyon gondolkodom a valason egyébként, csak nem tudom mi lenne a helyes ut a gyerkocnek, de en ezt nem fogom idegekkel birni az tuti.



2019. szept. 29. 13:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

Ja, szegény nő, mindjárt megsajnálom... hagyjuk már! A kérdező kiment külföldre dolgozni, távol az otthonától, amit egyedül fizet, és még csak nem is élvezheti a melegét. Küldi haza a pénzt, amit a nő képtelen beosztani és még követelőzik, hogy neki a legújabb iPhone kell, meg még több háziállat stb.

Az én szüleim elváltak és az én apám tényleg egy féreg volt, aki a legnagyobb sz.rban hagyta ott anyámat. Anyám beadott a bölcsődébe és elment dolgozni, otthon főzött, mosott, rendet tartott és rendezte az udvart is (füvet nyírt, sövényt vágott, gazolt stb.) egyedül! Miközben három műszakban tolta, hogy mindenem meglegyen. Hálás vagyok neki a mai napig. És akkor amikor ilyet olvas (lát) az ember, hogy a nő egyetlen gyerek mellett képtelen legalább a ruhákat a szennyesbe rakni, vagy a szemetet a kukába tenni, plusz normálisan gondoskodni a saját maga által odavitt állatokról, akkor rendesen felmegy a pumpa. Nem az én dolgom, de az állatokat meg a kisgyereket sajnálom.


Nem egészséges ilyen mocsokban meg kupiban élni, lelkileg meg kikészül a gyerek, hiszen az orra előtt folynak a játszmáitok.


Én a helyedben válnék, aztán csináljon a nő, amit akar. Így sem látod túl gyakran a gyereket, de majd ha nagyobb lesz és menni akar hozzád, még sok időt tölthettek együtt. Esetleg a sok kidobott pénzt félre is tudnád tenni a taníttatására pl., nem ennek a retek nőnek adni.

2019. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%

'21

Én sok mindenben igazat adok Neked.

De olvasd el a kiírt szöveget, nézd a képeket, és gondolj arra az egészséges élet vidám nőre akiről meséltél. Vajon nem ordít a különbség?

Ez a nő beteg, az idegrendszere ment tönkre, vagy meggyógyíttatja a kérdező és lehet még szerethető feleség, vagy kiteszi a szűrét és valamelyik zártosztályon végzi, mert ha elveszik a gyereket is abba belerecssen. Szigorral, veszekedéssel semmire se lehet menni ennél a betegségnél, csak még lentebb kerül. Orvos kell,de sürgősen! Főleg a gyerek miatt!

2019. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
55%

#22 lelepni konnyebb, sokan csinaljak. Gondolom amint hazajott a kulfoldi melobol, rogton masnap elment dolgozni es vegigdolgozta a hetet es a hetveget is azert nem tudott se egy mosast berakni sem a gyereket elvinni ket orara h a masiknak legyen ideje rendbeszedni a lakast. A garazsban henyelestol javul majd a fenti helyzet.

A no depresszios.

2019. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez valami borzadály ahogy kinéz az a lakás. Szó szerint kupleráj a lakás már bocsi!

Erre kell valamilyen megoldás mert ott a gyermeketek aki a legfontosabb mindkettőtöknek. Ülj le vele beszélgetni és állapodjatok meg valamiben hogy békességben vagy elváljatok vagy változtasson magán!

2019. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Huuu aztamindenenit. Eddig azt hittem nálunk van kupi...
2019. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!