Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat elején szólhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején szólhatok neki, hogy figyeljen oda az alakjára?

Figyelt kérdés

Kb.három hónapja vagyunk együtt. Mindketten 29 évesek vagyunk, én vagyok a férfi. Nagyon jól érzem magam vele, jókat nevetünk, mondhatnám, hogy egy húron pendülünk. Személyiség szempontjából kiválónak mondanám a kapcsolatunkat.

A probléma, hogy az én alkatom vékony sportos, míg hát az ővé kevésbé. Amikor megismerkedtünk járt szaladni, táncolni ezért "volt formája". Mostanra félbemaradtak ezek a tevékenységek és ez sajnos meglátszik rajta. Zavar amikor lefekvés előtt nyakalja az edésséget, napkozben meg állandóan rág valamit. Tudom, hogy felületesnek hangzik de így ducin már nem annyira "kívánatos"...valahogy az együttlét sem olyan jó vele.

Lehet, hogy nekem nagyok az elvárásaim de bármennyire próbálok eltekinteni ettől a probémától sajnos nem megy. Nem azt szeretném, hogy sportóljon vagy, hogy fitt legyen nulla felesleggel hanem, hogy egyen mérsékelten.


2019. okt. 3. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Bármikor szólhat az neki,max nem fog tetszeni neki. “Járt szaladni”? :’D
2019. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha nekem friss kapcsolatban ezzel jött volna a párom, biztos hogy otthagyom.
2019. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

Énis szaladni szóval illetem a futókat, szaladgálós emberek :D

Egyébként ha a legkorrektebb akarsz lenni, akkor ezt felolvasod neki amit ide irtál nekünk. Ha hisztizik és belédáll és stb akk azonnal dobd ki, ugyanis megsprórolsz magadnak rengeteg keserű évet vele, ha viszont társ a megoldásban, edzzetek együtt, az még erősiti is a köteléket.

2019. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem már az első bekezdésben azt fogalmaztad meg, hogy a belső tulajdonságai tetszenek és nem szexuálisan vonz.

A szexualitás az alkatfüggetlen.

2019. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy szólhatsz, maximum nem örül neki. Azért 3 hónap után ez a váltás elég erős. Oké, hogy idővel sokan belekényelmesednek a kapcsolatokba, de lényegében összejött neki egy jó kinézetű srác és már tojik az alkatára? Ez gáz.


#4: Ha a szexualitás alkatfüggetlen lenne, akkor nem lennének ideálok és alakkal kapcsolatos fétisek. Ne vicceljünk már...

2019. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

5: Nekem nincs is.


Nekem az elmeséltekből az jön le, hogy a lányt stresszeli ez a kapcsolat.

2019. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

#5: Nekem meg nincs kocsim, de ettől még egy csomó embernek van. Most mondjam azt, hogy az embereknek nincs kocsija?


Stresszeli a lány magát, mert már tojik az alakjára és folyamatosan édességet zabál este? Öhm... Elmondanád, hogy ez alapján a nőt pontosan mivel is stresszeli a kapcsolat?

2019. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

"Nekem meg nincs kocsim, de ettől még egy csomó embernek van. Most mondjam azt, hogy az embereknek nincs kocsija?"

Teljesen más ismereteim vannak a szexualitéáról (szakmailag), az alapján úgy van, ahogy mondtam.

Én azt látom, hogy nem vagy tudatos a benned zajló folyamatokra, és nem veszed észre a nyilvánvaló dolgokat.



"Stresszeli a lány magát, mert már tojik az alakjára és folyamatosan édességet zabál este? Öhm... Elmondanád, hogy ez alapján a nőt pontosan mivel is stresszeli a kapcsolat?"


Van itt valaki, aki kiegyensúlyozott életet él, formás, sportol, stb. Majd összejön egy fiúval, és ettől hirtelen összeomlik az eddigi harmonikus, arányos életvitele, ezen felül elkezd olyan pótcselekvéseket, amik a stresszt enyhítik (rágcsálás, nassolás).

2019. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

"de így ducin már nem annyira "kívánatos""


Érdekelne, hogy pár hét leforgása alatt hány kilót lehetett hízni, amitől az augusztusi alakjához képest duci lett. 2-3 kilót?...

2019. okt. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

"Teljesen más ismereteim vannak a szexualitéáról (szakmailag), az alapján úgy van, ahogy mondtam.

Én azt látom, hogy nem vagy tudatos a benned zajló folyamatokra, és nem veszed észre a nyilvánvaló dolgokat."

Nekem meg teljesen más ismereteim vannak az emberekről. Meg magamról. Szakmailag. Mondjuk, felesleges szakmaiságról beszélni, amikor érezhetően még szexuálpszichológiai előadásokat sem láttál.

De, hogy minimálisan hitelesnek tűnj: Kérlek, mesélj már a bennem zajló folyamatokról, amikkel kapcsolatban nem veszem észre a nyilvánvaló dolgokat! :D Bár egyre inkább úgy tűnik, hogy szimplán csak késő esti troll vagy.


"Van itt valaki, aki kiegyensúlyozott életet él, formás, sportol, stb. Majd összejön egy fiúval, és ettől hirtelen összeomlik az eddigi harmonikus, arányos életvitele, ezen felül elkezd olyan pótcselekvéseket, amik a stresszt enyhítik (rágcsálás, nassolás)."

Felkeresem majd a szüleimet, hogy amúgy én nem lusta voltam, amikor zabáltam és nem raktam rendet a szobámban, mert épp elkényelmesedtem, hanem pótcselekvésem volt... :D


"Érdekelne, hogy pár hét leforgása alatt hány kilót lehetett hízni, amitől az augusztusi alakjához képest duci lett. 2-3 kilót?..."

Egy hétvége alatt mozog annyit a súlyom...

2019. okt. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!