Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat elején szólhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején szólhatok neki, hogy figyeljen oda az alakjára?

Figyelt kérdés

Kb.három hónapja vagyunk együtt. Mindketten 29 évesek vagyunk, én vagyok a férfi. Nagyon jól érzem magam vele, jókat nevetünk, mondhatnám, hogy egy húron pendülünk. Személyiség szempontjából kiválónak mondanám a kapcsolatunkat.

A probléma, hogy az én alkatom vékony sportos, míg hát az ővé kevésbé. Amikor megismerkedtünk járt szaladni, táncolni ezért "volt formája". Mostanra félbemaradtak ezek a tevékenységek és ez sajnos meglátszik rajta. Zavar amikor lefekvés előtt nyakalja az edésséget, napkozben meg állandóan rág valamit. Tudom, hogy felületesnek hangzik de így ducin már nem annyira "kívánatos"...valahogy az együttlét sem olyan jó vele.

Lehet, hogy nekem nagyok az elvárásaim de bármennyire próbálok eltekinteni ettől a probémától sajnos nem megy. Nem azt szeretném, hogy sportóljon vagy, hogy fitt legyen nulla felesleggel hanem, hogy egyen mérsékelten.


2019. okt. 3. 22:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Szólj neki, legyél őszinte.Ne húzd az idejét feleslegesen.Neked nem ő kell, hanem egy fitneszmaca, aki a telefonjával számolja a kalóriákat, és kizárólag zöldséget zabál, azt is száj húzogatva nehogy hízzon 3 dekát.
2019. okt. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Járt szaladni... 😂
2019. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Nemhogy szólhatsz, hanem szólnod kell.

Ő most úgy gondolja, hogy így is tetszik neked, mert nem kapott visszajelzést arról, hogy nem igazán tetszik így.

Ha neked az az igényed (most lepontoznak, de miért ne lehetne az az igényed), hogy ne hízzon el, akkor most szólj neki, tud még tenni ennek érdekében (ami nem mellesleg az egészségére is komoly kihatással van).

Ha nem tetszik neki, amit mondasz, akkor meg legjobb még egy kezdődő kapcsolatból kilépni és mindkettőtöknek más után nézni, mint évek múlva, amikor már komolyabb kötődés alakul ki, de te mégsem tudod elfogadni az alakját.

2019. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
3 hónap alatt simán feljöhet 8 kg is, ha nem figyel oda az ember és folyton nassol.
2019. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
13-as írta az EGYETLEN értelmes választ, szerintem.
2019. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szólhatsz neki, de lehet, hogy nem is érdemes. Kevés idő telt el, lehet, hogy ez a változás nem maradandó. Ha eddig jó alakja volt, amit szeretett, akkor egy ponton túl nem fogja hagyni hogy ez elvesszen számára. Talán megunta azt a sportot, amit eddig csinát, de ha szerette a mozgást, hiányozni fog neki az élménye. Ki tudja, holnap beállít azzal, hogy karatézni fog.


Bízz az önérzetében. Mellesleg ha magától nem alakít, akkor úgyis hiába szólsz. Ez nem olyasmi, ami parancsszóra működik. Maximum két hétig fog a kérésed miatt odafigyelni. Saját elhatározásból viszont egy életen át. Várd ki hogy egy tündér vagy egy bálna lesz melletted, majd kiderül.

2019. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16-os: Jó, és meddig várjon? Addig lebegtesse a kapcsolatot?
2019. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Szerinted dátumra pontosan megmondom hogy meddig várjon? Lebegtesse a kapcsolatot? Mert most nincs szerelem? Ha nincs,akkor a kérdés is okafogyott.
2019. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Mno látom mindenféle válasz érdekezett.


Azoknak akik belekötöttek a "szaladás" kifejezésbe, ajánlom, hogy olvassák újra a kérdést és cseréljék ki ezt a szót kocogásra vagy futásra.


A szexualitásnak igenis van köze az ember alakjához. Mint írtam ezalatt nem a nulla zsírfelesleget értem...de aki nem akarja az nem is fogja megérteni hiába is magyarázom.



"Neked nem ő kell, hanem egy fitneszmaca, aki a telefonjával számolja a kalóriákat, és kizárólag zöldséget zabál, azt is száj húzogatva nehogy hízzon 3 dekát"

Ezt kommentálásra sem méltatom mivel ide már egy tanárra van szükség aki segít az illetőnek szöveget értelmezni.


A normális és nem kötöszködő válaszokat köszönöm. Próbálok nem direkt módon szólni neki, inkább néha-néha rákérdek, hogy volt-e sportolni meg ilyenek. Nem szeretném ha ennyiért vége lenne a kapcsolatunknak. Talán együtt fejlődünk ezen a téren is.

2019. okt. 4. 16:25
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek együtt sportolni?
2019. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!