Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes. Érdemes így eljegyezni?

Figyelt kérdés

24F, 27L, 3 éve együtt.

Barátnőm tündéri lány. Végtelenül tiszta szívű, jó ember, okos, normális, őszinte, támogató, hasonló az érdeklődésünk, alig van vitánk. Nagyon szeretem de egyre inkább úgy érzem, hogy inkább csak mint egy embert és nem vagyok bele szerelmes, de az elején se volt olyan lángoló a dolog. Baratok lettünk majd összejöttünk, de nagy langolás nem volt. A szexben is pont hasonlók a vágyaink, de nem rá mint barátnőmre izgulok fel, hanem arra hogy hozzám ér mint egy meztelen nő. Ha ránézek meztelenül főleg nappali fényben, őszintén kevéssé hoz lázba, nem vonz. Viszont ha mar belekezdünk és hozzáérek akkor nincs gond.


Ő már szeretne eljegyzést amit megértek abszolút de én ezért kezdek hezitálni. Minden működik, de úgy érzem hogy csak kellemesen elvagyok vele és valami hianyzik. Ha 30 lennék így is elvenném de 24 évesen az hogy ránézek meztelenül és semmit nem mozdít meg bennem, pedig nincs baj a libidómmal, nagyon elgondolkoztat. Attól aggódom milyen lesz 10 ev mulva ez ha huszonévesen így erzek iranta..


Erdemes így belemenni egy házasságba? Hogy a másik remek ember, támogató partner de nem vagy szerelmes?


2019. okt. 8. 23:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Eleve össze sem kellett volna jönnöd vele, ha nem vagy szerelmes. Ezek után el ne jegyezd, csak szerencsétlen nőt szívatod meg. Csak addig fogsz vele maradni, amíg nem jön szembe az utcán egy olyan nő, akibe belezúgsz. Sajnálom szegény nőt, hogy olyan emberrel van együtt, aki nincs tisztában a saját érzéseivel. Egyébként eleve ha már feltetted a kérdést, az azt jelenti, hogy te is tudod legbelül, hogy nem szabad vele maradnod, csak félsz szembenézni az igazsággal. Az meg egyenesen hülyeség hogy 3 év után elmúlik a szerelem, ez marhaság. Ezt azok mondják, akik benne vannak egy langyos vízzel teli szar kapcsolatban, és így akarják nyugtatni magukat, hogy mással se lenne jobb a helyzet. Már így is elég hosszú időt elraboltál szegény csajtól, ne kamuzz tovább neki. Szakíts vele és hagyd, hogy megtalálja azt a férfit, aki gondolkodás nélkül elvenné feleségül, mert szerelmes belé.
2019. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha 30 lennék így is elvenném"


Rossz gondolkodás. Ha 30 lennél, akkor se szabadna elvenned!

2019. okt. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

A te korodban voltam hasonló helyzetben. Később átgondolva, jó volt vele és biztos punci volt, de nem több.

Házasságot, tőle 10 évvel fiatalabbal kötöttem. Meztelen ránézel és semmi. Attól is függ, mennyit van előtted meztelen. Mi, itthon midig meztelen vagyunk, ha ez mindig megmozdítana bennünk dolgokat, állandóan szex lenne.

2019. okt. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

"Az meg egyenesen hülyeség hogy 3 év után elmúlik a szerelem, ez marhaság."



Két év után elmúlik. Ne mondd, hogy 5 év után is pillangók repkednek a gyomrodban, ha meglatod, meghallod!

2019. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

"Két év után elmúlik. Ne mondd, hogy 5 év után is pillangók repkednek a gyomrodban, ha meglatod, meghallod!"


A szerelem nem az, amikor pillangók repkednek a gyomrodban. És hidd el, nem múlik az el 2-3 év után sem. Ha igen, akkor ott bajok vannak. Elég szomorú azt látni, hogy az emberek nagy része nincs tisztában a szerelem fogalmával. A szerelem közel sem az, amikor pillangók repkednek a gyomrodban. Ezért van manapság ennyi válás és szakítás, mert az emberek nagy részének fingja sincsen a saját érzéseiről, keveri a dolgokat és nulla az érzelmi intelligenciájuk.

2019. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Két év után elmúlik. Ne mondd, hogy 5 év után is pillangók repkednek a gyomrodban, ha meglatod, meghallod!"

Nem hogy 5, de 10 év után is. Ugyan úgy dobban egyet a szivem amikor meghallom ahogy fordul a kulcs a zárban, ugyan úgy elmorzsolok egy könnycseppet amikor éjszaka kicsit felébred és öntudatlanul, ösztönből hozzám bújik. Ugyan úgy 16 éves kis tininek érzem magam amikor elmegyünk randizni. Ezeknek sosem lenne szabad kikopni egy jó kapcsolatban.

2019. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15, #16


Köszönöm, végre értelmes embereket is látni ezen az oldalon. :)


Az, hogy valakinek az a definíciója a szerelemre, hogy pillangók a gyomorban, meg remegsz a hangja hallatán, blabla, az elég szegényes gondolkodásra vall. Ezt úgy hívják fellángolás. A szerelem ennél jóval több, mélyebb.


Kérdező, hagyd el ezt a lányt, nem érdemli meg, hogy hitegesd.

2019. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!