Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénz valtoztatta meg ferjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz valtoztatta meg ferjemet?

Figyelt kérdés

Eddig napi 5000 forintot keresett, én gyest meg csaladi potlekot kapok. Haza jott 3 millio forinttal, amit orokolt. Elmentunk boltba, hogy ő vesz nekünk ezt azt. Ő akarta eldonteni, hogy milyen ruhát vesz nekem. En mutattam neki olyat, amilyeneket en hordok. Felpofozott.

Athivta a szuleimet, anyut meg engem lek..rvazott, bar megindokolni nem tudta, aput is felpofozta. Ki akar rakni a kicsivel engem az én házamból, ami a papámé volt, visítva. Színészkedett mindenki előtt. Tegnapig nem volt ilyen, bár akkor is megsertodott napi tobbszor, hogy nem ugy el a rokonsag, ahogy azt ő szeretné.

Apu szerint nagy a szakadék a volt és a jelenlegi anyagi helyzete kozt. Hogy ezt nem birja feldolgozni. Es azt sem, hogy ha van pénze, akkor nem uralkodhat mindenkin. Vagyos senkin. Ezt fitogtatja. Szerintetek is a penztol valtozott meg?


2019. okt. 11. 10:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Kínai áruházban, a kisgyerek előtt, aki sírt ettől úgy, ahogy még sose láttam eddig. Az eladó férfi is végignézte, és el"bújt" inkább, az utolsó cipőssorokhoz, "pakolni".
2019. okt. 11. 10:40
 12/31 A kérdező kommentje:
Vele vagyok? Neki kell innen elkoltoznie. De most epp koltekezesben van.
2019. okt. 11. 10:41
 13/31 anonim ***** válasza:
93%
Az egyébként teljesen logikus, hogy valakit megüt a férje, de még az idős édesapját is, és az illető nem arról ír ki kérdést, hogy mit csináljon, hogyan védje meg magukat, hanem az érdekli, hogy ez most a pénz miatt van-e, vagy sem..
2019. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
3 millió forint, erre szokták mondani, hogy éhen halni túl sok, kezdeni vele valamit Túl kevés. Ha ennyitől annyira pénzesnek hiszi magát hogy az kihatott a személyiségére akkor ilyen költekezések melett hamar pofara fog esni. 3atokat is megütött? Nem vagyok az erőszak híve de kapott volna olyat mindharmunktol, hogy nem tudott volna vonatra szallni.Házból kirakni,elválni többet s közelembe se engedni ennyi a megoldás.
2019. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Felhivott, hogy ad 3 nap hataridot, meg ma nem kell az otthonombol kikoltoznim :-D


Ja, es a kicsi az "(...) nem az én kölyköm, nem is volt az soha, ha az is baszok én rá, hülye mint a seggem lika, kotródjatok!!!!!!!"

2019. okt. 11. 10:50
 16/31 A kérdező kommentje:
SMS: "Már semmi közöm hozzád a kölyködhöz pedig nem is volt, tudjad meg"
2019. okt. 11. 10:53
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Nazzi? A kérdésen látom, hogy kamu.
2019. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Na szuper megoldotta helyetted a problémát ő sem akar veled maradni, 3 nap kényelmesen elég egy zár cseréhez a száma letiltásához, igény esetén egy távolság tartási végzéshez. Innentől mi a kérdés?
2019. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Kuldott egy uzenetet, hogy a nagy fiával vásárol a fiúra kolti a penzt. En egyszer sem lattam az evek alatt, semmit nem foglalkozott vele.
2019. okt. 11. 11:03
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted nem? De igen.
2019. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!