Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénz valtoztatta meg ferjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz valtoztatta meg ferjemet?

Figyelt kérdés

Eddig napi 5000 forintot keresett, én gyest meg csaladi potlekot kapok. Haza jott 3 millio forinttal, amit orokolt. Elmentunk boltba, hogy ő vesz nekünk ezt azt. Ő akarta eldonteni, hogy milyen ruhát vesz nekem. En mutattam neki olyat, amilyeneket en hordok. Felpofozott.

Athivta a szuleimet, anyut meg engem lek..rvazott, bar megindokolni nem tudta, aput is felpofozta. Ki akar rakni a kicsivel engem az én házamból, ami a papámé volt, visítva. Színészkedett mindenki előtt. Tegnapig nem volt ilyen, bár akkor is megsertodott napi tobbszor, hogy nem ugy el a rokonsag, ahogy azt ő szeretné.

Apu szerint nagy a szakadék a volt és a jelenlegi anyagi helyzete kozt. Hogy ezt nem birja feldolgozni. Es azt sem, hogy ha van pénze, akkor nem uralkodhat mindenkin. Vagyos senkin. Ezt fitogtatja. Szerintetek is a penztol valtozott meg?


2019. okt. 11. 10:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
96%

Inkább csak kihozta a valódi énjét...örülj neki, hogy gyorsan kiderült a dolog, és hívj egy zárszerelőt, hogy ma már be se tudjon menni a házadba! A TE házadba!

Igazi suttyó proli lehet, ha 3 millió ilyen gyorsan elveszi az eszét, és most is az az első dolga, hogy költekezzen. Egyébként sokáig úgyse lesz meg, ha ilyen iramban költ össze-vissza. Ne sajnáld ezt a férget, nagyon gyorsan még fedél se lesz a feje felett, nemhogy 3 milliója.

2019. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Kihozta a valódi énjét :-) Milyen igaz.
2019. okt. 11. 11:20
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hoyg felpofozott?

Meg az apádat is.. ?

Gondolom kaptál már máskor is pofont, nem?

Ki se tehet a saját házadból.

2019. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

És te miért állsz szóba vele?


Apád nem vágta úgy szájon hogy a takony menetet vágjon a nyakán?

2019. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Van három napod osszepakolni a cuccait, ki rakni az ajtó elé, és zárat csereltetni. Ennyi. Mehet a 3 milkajaval ahova akar.. Már ha van még belőle egyáltalán. Súlyos problémák vannak az ember fejével, ezt nem a penz hozta ki belőle. Pénz miatt megutni a feleségét? Meg annak az apját???? Lol. Ez értelmi problémás ember volt mindig. Csak eddig nem vettétek észre.
2019. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
3 millió forint? Tudod, hogy az mennyire nem nagy pénz? :D mondjuk jót röhögtem, először téged pofozott fel, aztán apádat. Anyád hogyhogy kimaradt a szórásból? A szomszédot is elverte?
2019. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Rockarc ***** válasza:
100%

Vagy ordas nagy kamu a kerdes, vagy egy olyan kisebbseget megszegyenitoen alacsony kulturaban eltek, hogy elmondani nem lehet.


Kit erdekel, hogy mi valtoztatta meg? Tenyleg ez a legnagyobb problemad?


43F

2019. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
91%
Figy' te most kidobni akarod, vagy megvárni amíg elveri a pénzt, hazamegy és agyonver? Látlelet-rendőrség-feljelentés (fogsz kapni egy számot amit tudsz hívni)-dolgai összecsomagolása-viszlát. 3 millió v. 3 Mrd. tökmindegy, megütött, b*ódjon meg a pénzével ahol van.
2019. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Az a pénz nem sok. Két hét múlva egy fillér nem lesz belőle:D
2019. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
3M Ft az semmi,főleg,ha már most szalad pandorfba,meg plázákba :D 1-2 hét és abból már csak 1 milla lesz..
2019. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!