Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar összeköltözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar összeköltözni velem 7 éve után?

Figyelt kérdés

Már 7 éve vagyunk együtt, én 32 éves férfi ő 27 éves nő. Sok időt töltünk együtt, de amikor arról lenne szó, hogy költözzön hozzám, mindig talál valami kifogást. Engem már mérgesít. Ott tartok, hogy azt mondtam, hogy ha nem akarja akkor inkább szakítsunk. Ennyi idő után az emberek már családot alapítanak, nem ilyeneken problémáznak. Most kicsit tanácstalan vagyok, mivel 32 évesen úgy érzem, hogy késő más partnert találni. Ez a vita már több mint egy éve folyik...eredménytelenül.

Nem értem mi tartja vissza őt attól, hogy tegye meg ezt a lépést. Jelenleg a szüleinél lakik. Gondolom nem kell főzzön, takarítson otthon, de hát én sem várnám el, hogy kiszolgáljon.


2019. okt. 13. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
En a helyedben orulnek h nem akar osszekoltozni, addig is szabad vagy, ha mas not akarsz felvinni megtehed. Minek kotned be a fejedet feleslegese? Olyan dolgoknak akarsz elebe menni, ami a no motivacioja kene, hogy legyen, nem a tied.
2019. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Nőként egyetértek az egyessel. Amúgy nem késő ennyi idősen keresgélni még. :)
2019. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy egyáltalán idős. Szerintem minél előbb jobb összeköltözni, hogy kiderüljön mennyire passzoltok egymáshoz és ilyen gyakori találkozással mennyire működik a kapcsolat, nemhogy 7 év után.


Neki ez most így kényelmes valószínűleg, azért nem akar. Lehet hogy családot sem akar, gyereket sem szeretne. Ezekről már volt beszélgetés? Nem vagy idős egyáltalán, de bánni fogod ha még elpazarolsz éveket mellette, miközben ő nem szeretne komolyabb szintre lépni.

2019. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én már szeretnék családot. Állítólag ő is. De lehet, hogy csak hiteget.
2019. okt. 13. 20:37
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Én biztosan ultimátumot adnék neki ennyi idő után. 7 év az marha sok idő, ha eddig még arra sem tudtad rávenni, hogy összeköltözzetek, az szerintem igen is probléma.

Persze nem mindegy, mi az oka. Teljesen más, hogy ha mondjuk a beteg szüleit kell ápolni vagy ilyesmi.

Mond bármiféle magyarázatot, hogy miért nem?

És 32 évesen nem vagy öreg, ha nem tudtok semerre haladni, akkor szerintem lépj tovább.

2019. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez a kapcsolat csak a te fejedben létezik. Ő egyàltalàn nem tervez veled közös jövőt, nem vesz komolyan. Te csak egy szexpartner vagy neki, semmi több.... 7 éve. Vicc!
2019. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Anyuddal elsz? Vagy màsik vàrosban? Stb?
2019. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy ismer már annyira, hogy fél az összeköltözéstől mert nem igazán gondol rá alkalmasnak. Ehhez nyilván tudni kellene, hogy milyen vagy és mik lehetnek azok a vörös zászlók amik miatt inkább nem akar veled élni. Hogyha egy nagy lusta gyereknek ismert meg aki nem fog főzni meg takarítani az mondjuk elég jó indok lehet. Mindenki így van vele, hogy jajj dehogy kell őt kiszolgálni de mégis ez lesz a helyzet valahogy.
2019. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Az biztos, hogy nem veled képzeli el a családalapitást! (Lehet, hogy mással sem, de veled sem!)
2019. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
7ev szoptatás az durva
2019. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!