Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A baratommal 3 eve vagyunk egyutt. A szexualis kapcsolatunk nem rossz, de en mar emlitettem neki hogy jo lenne ha neha tobbet is egyutt lennenk. O erre mindig azt mondja hogy jo-jo majd a jovoheten tobb alkalommal is sor kerul ra, aztan amikor eljon a jovohet akkor mindig van kifogas. Kb. 1 eve már azt erzem hogy neki ez nem is olyan fontos, marmint az amit en erzek vagy gondolok, hogy tobbet is egyutt lehetnenk. Tegnap este szinten emlitettem neki hogy van valami baj velem vagy miert fekszunk le egymassal ennyire ritkan. O ettol teljesen kiakadt hogy nem velem van a baj, marmint nem a testemmel. Kicsit atment vitaba ez az egesz, mire egyszer csak az vagta a fejemhez vacsora kozben hogy en egy "buksza vagyok, aki csak b*szni akar" ... nagyon-nagyon rosszul esett, mert soha nem beszelunk ilyen hangnemben egymassal. Nem is birtam siras nelkul megallni, bementem a szobaba. Egyszeruen nem ertem, minden ferfi ilyen hogy igy tekintenek a nokre? Sosem vagytam semmilyen mas ferfire, csupan azt akartam hogy kicsit tobb szex legyen a kapcsolatunkban, o volt az elso fiu es az egyetlen nekem. Komolyan nem ertem miert erdemeltem ezt? Vagy tenyleg ennyire gaz hogy kicsit tobbre vagyok a sajat parommal?



2019. okt. 14. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezek után biztos lehetsz benne, hogy ő már nem szeret téged.

De miért nem keresel olyat aki naponta többször meg akarna...?

2019. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Áruld már el mi a francot szeretsz még benne? Mert nem azt az embert akit kapsz, csak egy ideálképet ami nincs és nem is lesz meg benne. Döntsd el kergeted tovább a nem létező álmokat, vagy kinyílik végre a szemed a valóságra.
2019. okt. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

#1-#2: megy a rizsa duma a mit szeretsz benne stb stb körítésekkel. Lehet csak a szátok jár, aztán ti is simán benne maradnátok ilyen kapcsolatban. Nem kell tenni az agyunkat ilyen válasszal!


Ha döntésképtelen vagy, akkor megérdemled ezt a kapcsolatot, fogadd el! A másik, kérdést ne írj ki fél információkkal. Honnan kéne tudni hány alkalommal fekszetek le most alaphelyzetben! Pontosítani kellene, mert különben olyan választ fogsz kapni mint az 1-2! Ha van heti 3 alkalom, ne haragudj lehet én is azt mondanám utána, hogy sok! A sok és hogy mikortól érzel valamit soknak, mivel mások vagyunk, más az inger küszöbünk. Nagyon türelmes a párod, ha ezt a cseszegetést 1 éve tűri és csak most fogyott el a türelme! Szerintem kicsit visszakéne venni magadból. Van egy olyan megérzésem, hogy nagyon rá akarsz akaszkodni a párodra és ez zavarhatja!

2019. okt. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van olyan, hogy a felek libidója nem illik össze. Ezzel nem sok mindent lehet kezdeni. És általában nem is marad együtt az ember az első párjával, szóval várható volt, h lassan vége lesz.
2019. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy hullámhosszon.Neki nem akkora a libidója mint neked.Ez nem fog hosszó távon működni.
2019. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!