Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy gond, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy gond, hogy minden nap belenézek a párom messengerébe?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, kb fél éve csinálom ezt. Ő nem tud róla, nem szóltam neki semmiért, csak szeretem tudni kikkel mit beszél rajtam kívül.

Azóta csinálom mióta indokot adott rá egyszer, amikor egy olyan lánnyal beszélgetett, aki nyomult rá.

21L


2019. okt. 14. 23:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagy gond.Főleg,hogy titokba teszed az engedélye nélkül.
2019. okt. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy akinek nincs levédve a telója és tudja, hogy hozzáférhet a másik, az, ha nem sík hülye, törli maga után, ami törlendő.
2019. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%

Más levelét elolvasni, gépébe, telójába belenézni, emaileket és egyéb privát netes feluletet megnézni, ellenőrizni alapból egy emberi bunkóság.

Ha ilyet vennék észre, azonnal szakítanék.

Soha nem néztem bele senki privát dolgába, még számlakivonatba sem, ha a párom telefonál,kimegyek a szobából, nem szólunk bele egymás telefonbeszélgetésébe, sem abba, kivel mikor melyikunk találkozik.

Nincs időelszámolás, hogy munka után mikor ér haza, hol volt, mit csinált.

Aki ilyen,az önbizalomhiányos, a gyanakvás pedig fészket rak a hűtlenségnek.

Öt perc múlva nem lenne a párom, aki bármelyiket ezek közul megtenné. Szerencsére eddig senki ilyen nem volt az életemben.

2019. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem vagy semmi, megkell hagyni. :D Az én telefonom jelszòval van védve, a páromé ujjlemzomatos. Ő tudja a jelszavam, az ujjlenyomatom pedig felvette a telefonjába, hogy én is tudjam használni az övét. Ugyan így a laptopok is jelszóval vannak védve de tudjuk egymáséit. Tudja az email jelszavam mert van mikor megkérem hogy lépjen be amikor nem érek éppen rá. De soha eszembe se jutna kutakodni utána, vagy beleolvasgatni a privát üzeneteibe, ahogy neki se az enyéimbe. Pedig megtehetnénk, de bízunk egymásba. Ha valami olyan azt úgy is elmondja.

Teljesen felfoghatatlan, hogy miért vagy együtt ezzel a sráccal ha ennyire bizalmatlan vagy vele szembe.

2019. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, hanem gusztustalan. Előbb szakítanék, mint kutakodnék, mert az azt jelenti, hogy nem bízok meg benne, ideges is lennék, és így semmi értelme a kapcsolatnak.
2019. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én gusztustalan és aljas dolognak tartom ezt és dobnálak ki mint macskát szarni. Ha meg akarja nézni a párom mi van a telefonomban akkor csak annyit kell tennie, hogy megkérdezi. Ha a hátam mögött sunnyog és bizalmatlankodik, akkor onnantól emberileg leírta magát előttem és soha többet nem vagyok rá kíváncsi.
2019. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább szóban illene tisztázni. Így sajnos igazuk van az előttem szólóknak.
2019. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, a valaszolok azert vannak igy felhaborodva (joggal), mert irto gaz dolog amit muvelsz. Nagyon sajnalatos, hogy te ennek nem erzed a sulyat.


Minden valaszod csak egy atlatszo, ocska kifogas, amivel az egod teged ved, de nekunk kivulalloknak nyilvanvalo, hogy serult vagy es veled van a baj, hogy napi szinten kemkedsz egy ferfi utan, aki elvileg a parod, a baratod, a szerelmed, akiben normalis esetben megbizol, es TISZTELETBEN tartod a maganszferajat.


Es a legszomorubb az egeszben, hogy mi barmit irunk neked, te csak a sajat mondandodat fujod es valoszinu soha nem fogod felfogni, hogy mennyire aljas, gusztustalan dolog az amit muvelsz.


Fiatal vagy meg, remelem megjon az eszed, mert ha nem, akkor pokol lesz az eleted es eleg nagy az esely ra, hogy a veled elo ferfiak eletet is elobb utobb azza teszed :(

2019. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha bizalom nincs megette az egészet a fene! Így nem lennék együtt a párommal ha folyton aggodalmaim lennének és ellenőriznem kéne őt. Inkább ott hagynám! Igy nem lehet egy kapcsolatban benne maradni!
2019. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha az én párom ezt csinálná, kivágnám.

Nem azért, mert titkolnivalóm van, hanem mert létezik MAGÁNSZFÉRA.

Mindkettőnk telefonja kódolva van, tudjuk egymásét, de mit nézegessünk bele? BIZALOM! Ha meg nem megy, akkor élj egyedül.


27N

2019. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!