Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sérelmezi ezt a barátnőm? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A keresetem egy része kimegy gyerektartásra, szerinte emiatt nem tudok eleget költeni közös programokra. Persze amúgy költök rá elég sokat, de mivel neki még nincs jövedelme,talán valóban lehetne egy kicsit többet. De azt nem lehet mondani, hogy elhanyagolom ilyen téren! De azt mondja, tudtam, hogy nem dolgozik, ha spórolni akarok olyat kellett volna választanom aki már dolgozik. És igen, tényleg ezt vállaltam...


A kérdés, hogy hogy tudnám ezt megoldani? Plusz munka nem nagyon jöhet szóba, igy is alig van szabadidőm. Esetleg megpróbaljam kissebb összeggel bejelenteni magam, hogy kissebb legyen a tartásdíj össze?(szerintem méltánytalanul nagy összeget ítéltek meg az exemnek,ráadásul ő kap minden támogatást és kedvezményt a gyerek után, úgyhogy a pénzem nagy részét tuti magára költi. Ha kevesebbet adnék, azt talán tejes egészében a gyerekre költené). Vagy fekete munka?



2019. okt. 17. 09:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy a pénz nagy része nem a gyerekre megy. És akkor már beszélhetnénk arról is, hogy akkor az exem hova a fszoma teszi a pénzét, ha nekem kell őket eltartanom? Vagy neki nem kell beletennie semmit a gyerek költségeibe, mindent nekem kell állnom, ő meg elqrválkodja a saját pénzét vagy mi?
2019. okt. 17. 10:13
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

" a pénzem nagy részét tuti magára költi."


Valahogy minden pasi azt hiszi, hogy egy gyereket csak etetni és itatni kell, és a szaros magyar tartásdíjból Floridában lehet havajozni.

2019. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A barátnőmről meg le lehet szállni. Az egyetem mellett nincs idő dolgozni. Meg biztos nem fog csicskázni aprópénzért a kevés szabadidejében. Én meg természetesen támogatni fogom.
2019. okt. 17. 10:16
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

30% gyerektartásból te tartod el őket? Mennyit fizetsz? 200 ezret?

Mert akkor megértem...

De 20-30 ezer forintból te egy gyereket nem tartasz el, plusz még egy felnőttet.

2019. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
LOL. ne meseld be nekem, h egyetem mellett nem lehet dolgozni. ORVOSI mellett dolgoztam, es meg sokan masok, csak akarni kell, es havi 40 ezret heti 1 nappal is meg lehet keresni, nem esik le a gyuru az ujjarol. de basszus nagyon undorito vagy, az exed NEVELI a gyereked, es azt hozod fel hogy hova teszi a sajat penzet??? gondolom neked az lenne jo, ha semmit se kene fizetni, hetvegente neha atmehetnel egy gumicukorral es ennyi. hat gratulalok. gondolom jol nezhet ki a csajod ha ennyire a shegge ala akarsz tolni mindent, de mint egyetemista lany mondom: aki nem is dolgozik, es emellett meg kovetelozik es a gyerekedtol akarja elvenni a penzt, az egy kis pitcha, de illik hozzad, mert te is egy foskupac vagym
2019. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

"Kösz, nem kérek többet a 30 feletti nagy pofáju qvákból." - ezért választottál egy 30 alattit. :D Mert szerinted azt, hogy hívják, aki kb. semmit nem tesz a kapcsolatba a nemiszervén kívül és követeli a pénzt?


Egyébként én két egyetemet elvégeztem és folyamatosan dolgoztam mellette. Még csak nem is aprópénzért csicskáztam, de hát kifogás mindig van, hogy még véletlenül se kelljen megemelni a seggünket.


Egyébként elég undorító a nőd, hogy a gyerekedre szánt pénzedre fáj a foga. És ezután te tényleg a gyereked anyját kvázod? :D

2019. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Gyenge kisfiú,egy pitcha irányítja.
2019. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

Hú, te nagyon rosszfelé gondolkodsz. Az új csajodnak kéne elfogadnia, hogy ha már családos emberrel kezdett, akkor bizony kötelezettségeid vannak a gyereked felé. Olyan nincs hogy méltánytalanul nagy gyerektartás.

Ha majd a kisasszony dolgozik, talán beleszólhat az anyagi dolgaitokba, addig meg keressen olyan cukrosbácsit akinek nincs családja.

2019. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnőmről meg le lehet szállni. Az egyetem mellett nincs idő dolgozni."


Nem az a baj, hogy nem dolgozik, hanem, hogy emellett azon pattog, miért nem költesz rá te többet.

Ennyit költesz rá, mert ennyit tudsz. Ha te nem lennél, akkor ennyi programra sem futná neki, igaz?

Hihetetlen, hogy nem látod át, hogy ennek a nőnek is csak a pénzed kell.

2019. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%
A csajod egy ócska, értéktelen kis parazita, de ha ezt szereted akkor te se vagy jobb. Támogasd csak, aztán ne sírjál amikor legombol rólad minden legombolhatót és otthagy :D
2019. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!