Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sérelmezi ezt a barátnőm? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A keresetem egy része kimegy gyerektartásra, szerinte emiatt nem tudok eleget költeni közös programokra. Persze amúgy költök rá elég sokat, de mivel neki még nincs jövedelme,talán valóban lehetne egy kicsit többet. De azt nem lehet mondani, hogy elhanyagolom ilyen téren! De azt mondja, tudtam, hogy nem dolgozik, ha spórolni akarok olyat kellett volna választanom aki már dolgozik. És igen, tényleg ezt vállaltam...


A kérdés, hogy hogy tudnám ezt megoldani? Plusz munka nem nagyon jöhet szóba, igy is alig van szabadidőm. Esetleg megpróbaljam kissebb összeggel bejelenteni magam, hogy kissebb legyen a tartásdíj össze?(szerintem méltánytalanul nagy összeget ítéltek meg az exemnek,ráadásul ő kap minden támogatást és kedvezményt a gyerek után, úgyhogy a pénzem nagy részét tuti magára költi. Ha kevesebbet adnék, azt talán tejes egészében a gyerekre költené). Vagy fekete munka?



2019. okt. 17. 09:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%

Ez szerintem tuti, hogy troll kérdés, mert ennyire hülye nem lehet valaki, mint a kérdező.


De ha mégis : igen kisapám, ha nem zavar, hogy pénzeled a barátnőd, és neked megfelel az, hogy erőn felül fizetsz neki mindent, akkor mi a facé írtál ide ki kérdést?


Csak jelzem, hogy hiába jelented be magax kevesebb jövedelemre, a bíròság pont a magadfajta c*rrágòk miatt a valós életkörülményeket vizsgálja, nem a jövedelmed. Vagyis ha meg van ítélve gyerektartásként valamennyi, azt kőkemény környezettanulmány fogja megelőzni, mielőtt leszállítják. Megsúgom, nem fogják, max ha albérletben laksz és nincs autótok (az élettársadnak sem) és mondjuk munkanélküli leszel, olyankor is 30%-ot tiltanak, de nem haladhatja meg a mindenkori létminimum bizonyos százalékát a max összeg.

Ja, és a környezettanulmányhoz joguk van a bankszámlakivonataitokat is vizsgálni, az meg baromira nem fogja érdekelni a bíróságot, hogy a csajod nem dolgozik, de követelőzni azt tud.

Mellesleg én is dolgoztam egyetem mellett, pedig nem büfészakokat végeztem (jogász-közgazdász) és nem is noname egyetemeken.


Aztán remélem, majd egyszer valaki megmutatja a gyerekednek ezt az írásod, ő meg majd jól szembeköp.


Te mit szóltál volna, ha a te apád közölte volna, hogy fiam idén otthon rohadsz a panelban egész nyáron, nincs program, ruha kell? Az sincs mert a barátnőmnek kell programot fizetni?

2019. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon tudsz stresszelni hogy szegeny nodnek nem jut eleg penz a gyereked miatt es o ezen meg pattog is, akkor mar most realizald magadban hogyha neki is csinalsz egy gyereket o hogy fog lehuzkodni... ha ez nem eleg jel, akkor nem tudom mi. Es az se normalis hogy egy aktualis pcsat helyezel eloterbe a gyereked helyett... mar bocs de egy pcs vagy! Egy gyereket nem lehet eltartani valahany 10 ezerbol, gondolkodj el egy kicsit, vagy talan ahogy megszuletett le is leptel hogy ennyire nem vagy tisztaban a dolgokkal? Nyugodtan lehet kervenyezni hogy szamlaval szamoljon el arrol hogy mire megy el az a penz, es akkor ahhoz meg nyugodtan adhatnad a duplajat mert rengeteg dologra mehet az a penz, az eltartasara szolgal, ruha, kaja, lakhatas, rezsi is ha jol tudom, ovi, suli, stb . Ooh szivbol remelem hogy csinalsz neki gyereket es ugy lehuzkod hogy visszasirod azt a gondolatot amibol jott ez a gyoker kerdes 😉
2019. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 30% elég 1 fő megélhetésére, sőt még az anyuka is költ belőle magára, akkor 30% elég a te megélhetésedre is, sőt még a barátnődre is tudsz belőle költeni. És még mindig megmarad 40%-a a fizetésednek.
2019. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha szerinted sok az a 30% és habzsi-dőzsi van belőle, akkor miért nem veszed magadhoz a gyereket te, és akkor majd te is kapsz gyerektartást, aztán beoszthatod kedved szerint.
2019. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
61%
A jó szopást, jó testet megkell fizetni kérdező. Te választottad, akkor perkáld a lóvét síránkozás helyett. Ha meg az exrd szerinted olyan jól él abból a marha nagy tartásdíjból, akkor vedd magadhoz a gyereket. Majd rájössz. Jaj, de ez már nem feküdne neked, hiszen az ingyenélő luxusku.rvád lelépne. Kit dugnál akkor ugye...
2019. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem jogos a barátnőd nyavajgása. Az mèg egy dolog, hogy nem dolgozik, mert tanul, ès ebben állapotától meg, hogy tudod vállalni az eltartását. De azèrt álljon már meg a menet, ki van tartva a pitsája, aztán mèg ő zizeg, hogy nem költesz rá eleget? Ès szerinte a gyerekeden kellene spórolnod, hogy őrá több jusson? Mert a kis "puszinyuszukának elkopott a bundácskája"? Eszem megáll. A csupasz pitsáján kívül mást nem tesz a kapcsolatba, de követelőzni azt tud.

Ès mèg neked van lelkifurdalásod emiatt? Ez így nem párkapcsolat. Ő egy eltartót keresett magának, addig lesz veled, amíg lediolomazik, munkába áll, aztán le is lèp majd egy korabeli sráccal.

Èn a helyedben megmondanám neki, hogy ennyi pènzt kell beosztani tök, tetszik vagy sem, tisztában volt vele, hogy van egy gyereked, akinek az eltartására kötelezett vagy. Ha ennyire ment tetszik, keressen magának egy sugar daddy-t,

2019. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondást, kérdező? Kis gyerek, kis gond, nagy gyerek nagy gond. Ha már most vért hány a barátnőd, mi lesz, ahogy nő a gyerek? Mert akkor bzny ez kell, az kell, amaz kell. És te leszel a szar szemét tróger, aki nem adja meg neki ezeket. Akkor mit szól majd a barátnőd? Megsúgom; semmit. Addigra ugyanis már mást fog boldogítani.
2019. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!