Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem szeret? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szeret? Szakítsak vele? N

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt,azt mondja ,hogy szeret és amikor ott vagyok tényleg látom azt az átható pillantást,az áhitatot ,ölelgetés,puszik stb. DEE elég sokszor szervez programokat nélkülem,barátaival. Nem minden héten van ez,de azért heti 3-4 nap tuti nem tudunk együtt aludni,mert ő kb este 11kor végezne én emg nyilván nem fogok átmenni olyan későn,meg nem is látom csak ennek értelmét. Ez a két hét most ráadásul úgy jött ki,hogy 4 nap külföldön van, azután 2x fél napunk lesz és megint megy el 6 napra... nem panaszkodtam meg semmi,bár tudattam vele,hogy hát szomorú leszek meg ilyesmi,de ezenkívül nem csináltam semmit.Aztán tegnap este besézlgettünk majd írta,hogy amúgy nagyon hináyzok neki,mire én azt írtam,hogy nem hiszem el. Kérdezte miért,én emg mondtam,hogy csak ezt érzem...(nyilván amiatt,hogy kb soha nem vagyunk együtt) Erre azt modnta,hogy most megsértődött és ennyi azóta se keresett ...én sem őt. Én nem fogok ráírni mert úgy érzem én lehetnék az aki megsértődik...és ha nem vagyok neki ennyire se fontos,akkor felőlme legyen vége,úgyis olyan mintha együtt sem lennénk....de azért diegesít,hogy még ő megy el folyton és ő van megsértődve,ha azt merem érezni,hogy nem hiányzok neki.

Szerethet? Vagy nem értem mi ez? Ha itt van akkor jaj de szeret,azután meg sorra csinája a programoakt nélkülem


2019. okt. 19. 11:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem hagyd a pcsába.Ő nem társat akar, csak egy fix puncit, aki mindig kéznél van, amikor neki feláll a farka a rengeteg programja között.Ő az a típus, aki a szabadságát, függetlenségét nem fogja feladni még kis mértékben sem senki miatt.A szabad életéhez keres dugótársat a saját akarata szerint.A másik akarata nem érdekli semmilyen mértékben.Ti nem illetek össze, mindketten mást akartok.

Ezzel a pasassal "csak" annyi a probléma, hogy nem vállalja fel a valódi elképzelését, hanem hiteget másokat. Most éppen téged.Én nem tartom problémának nőként, ha valakinek ennyire fontosak a haverjai, a folytonos programok, szabadon akar élni, de ne keltsen hiú reményeket olyan emberben, akinek nem ez az elképzelése.

2019. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az szúrja a szemem Kérdező a részedről, hogy te se fogalmaztad meg konkrétan, mi a bajod, hanem odaböktél valamit és neked áll feljebb, hogy nem ír. Leültél vele konkrétan megbeszélni, hogy te ezt sérelmezed és mit tudtok tenni, hogy jobb legyen? Mert ez itt nem derült ki.

Ha meg csak utalgattál rá, akkor meg csak annyit tudok mondani, hogy akkor szépen jól ne szóljatok egymáshoz, ez majd mindent megold. :D

Ha úgy érzed, sokadik vagy a fontossági listán, akkor zárd le vele tisztességesen és lépj tovább. De ez a duzzogás gyerekes.

2019. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ültünk még le,hiszen itt sincs :D éppen valahol valamit csinál.

Igaz,hogy csak odaböktem,hogy nem hiszem,hogy hiányzok neki,de ezzel semmi külnööset nem akartam közölni,csak egyszerűen ezt érzem és kész. De ahelyett,hogy mondjuk megbeszélte volna velem ,hogy miért érzek így (mondju kszerintem tisztában van vele,hogy azért mert alig látjuk egymást ) csak megsértődött és ezt le is írta,hogy megsértődött és azóta se írt. Persze erre én sem írtam,mert nevetsgéesnek tartottam,gondoltam mjad ír,ha már nem duzzog,de hiába vártam a nagy csodát. Tudom,hogy gyerekes,hogy na akkor én se írok neki,de ez most nem érdekel,mert ebből kiderült,hogy egy óriás baby....Szerintem egy férfi nem viselkedik így a nővel akit mondjuk szeret vagy kedvel,hogy néma kisfiút játszik. Majd ha lezbi leszek akkor a csajom eljátszhatja ezt ..

2019. okt. 19. 14:48
 24/26 anonim ***** válasza:
15%
Írd még ki százszor hogy van egy féri aki havonta 3x megdug, de te többet szeretnél. Meglátogtsz meglesz a heti 3 az jó?
2019. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, akkor nem értem mit vársz. Ő nem olvas gondolatot, csak azt látja, hogy duzzogsz, neki meg nincs kedve ovizni. Valahol megértem. Tessék megírni neki normális hangnemben, hogy részedről ennyi, mert a haverjai fontosabbak. Akkor megérti, de így ne várd, hogy tudja mi a probléma tárgya.
2019. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jelentkezett már vagy még mindig semmi?
2019. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!