Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem szeret? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szeret? Szakítsak vele? N

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt,azt mondja ,hogy szeret és amikor ott vagyok tényleg látom azt az átható pillantást,az áhitatot ,ölelgetés,puszik stb. DEE elég sokszor szervez programokat nélkülem,barátaival. Nem minden héten van ez,de azért heti 3-4 nap tuti nem tudunk együtt aludni,mert ő kb este 11kor végezne én emg nyilván nem fogok átmenni olyan későn,meg nem is látom csak ennek értelmét. Ez a két hét most ráadásul úgy jött ki,hogy 4 nap külföldön van, azután 2x fél napunk lesz és megint megy el 6 napra... nem panaszkodtam meg semmi,bár tudattam vele,hogy hát szomorú leszek meg ilyesmi,de ezenkívül nem csináltam semmit.Aztán tegnap este besézlgettünk majd írta,hogy amúgy nagyon hináyzok neki,mire én azt írtam,hogy nem hiszem el. Kérdezte miért,én emg mondtam,hogy csak ezt érzem...(nyilván amiatt,hogy kb soha nem vagyunk együtt) Erre azt modnta,hogy most megsértődött és ennyi azóta se keresett ...én sem őt. Én nem fogok ráírni mert úgy érzem én lehetnék az aki megsértődik...és ha nem vagyok neki ennyire se fontos,akkor felőlme legyen vége,úgyis olyan mintha együtt sem lennénk....de azért diegesít,hogy még ő megy el folyton és ő van megsértődve,ha azt merem érezni,hogy nem hiányzok neki.

Szerethet? Vagy nem értem mi ez? Ha itt van akkor jaj de szeret,azután meg sorra csinája a programoakt nélkülem


2019. okt. 19. 11:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd elmenni és keressél mást,aki többet törődik veled.Ennek előbb-utóbb csak szakitás lesz a vége,
2019. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

8, sajnos nem munka . Ha az lenne vlaóban ezerszer elnézőbb lennék. Szórakozni megy.

9, semmi macsó szőke hergeről nincs itt szó. Abszolút nem egy herceg külső,se pénzben. Szóval kár arra asszociálni,hogy a külseje vagy pénze miatt jöttem vele össze.


Mi amúgy kb egy hónapig csak randizgattunk és sokat beszélgettünk és nekem mondjuk pont az jött le róla,hogy ő a tenyerén hordozna engem. Ehelyett most komolyan képes lenne eldobni amiatt,mert azt mertem írnih,goy nem hiszem el,hogy hiányzok neki? :D Mondjuk jó is,hogy ilyen korán kiderült a dolog.

2019. okt. 19. 12:42
 13/26 anonim ***** válasza:
42%
Az az érzésem, hogy ő csak indokot keresett hogy "megsértődhessen". És lerázhasson, legalább is addig amíg nem kanos és nem lesz szüksége rád. Aki komolyan vesz, az nem sértődik meg ilyen könnyen minden semmiségen és nem is adja fel ilyen könnyen.
2019. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
Egy érzelmi intelligenciában nulla, hisztis házisárkány vagy, ennyit tudok nőként mondani erre. Könyörgöm 14 éveseknél divat ez a hiszti, hogy ha éppen nem ér rá a másik akkor biztos nem szeret meg akármivel dícsér a másik, akárhogy fejezi ki a szeretetét jön ez a "nem így érzem" szarság meg érzelmi zsarolás. A probléma veled van nem pedig a pároddal, lelkileg nagyon nem vagy rendben és nagyon nem vagy még érett egy kapcsolathoz.
2019. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14,aha én vagyok a házisárkány meg a lelki nulla,aki semmi rosszat nem szól arra,hogy heti 2x,ha találkozunk :D egyetlen "rossz" szavam volt,az pedig ez volt,hogy nem hiszem el,csak mert éppen úgy éreztem.Ez aztán zsarolás,meg hiszti meg minden. És ő azóta se bír keresni,írni,akkor ki érzelmileg nulla?
2019. okt. 19. 13:31
 16/26 Savlekotő ***** válasza:
68%
Előző megnéznélek majd ha mondjuk egy hónapja nem érné rád a párod te mennyire lennél sárkány.. Ezek mai lakhatásos tojunk a másikra van fix punci farok,keresünk tovább érdekcsodák annyira szánalmasak..
2019. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Még annyi,hogy csak igazam volt,hogy nem hiányzom neki. Ha hiányzom akkor keresne,és írna is. Ehelyett le se kakil órák óta,ez aztán az öngól.

Nekem itt vége,kell a fenének egy ilyen éretlen kisfiú.

2019. okt. 19. 13:54
 18/26 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg? Komolyan órák óta nem ír és ezért te már kérdést írsz ki, hogy vajon szeret e? Meg levonod a konzekvenciát, hogy ő tuti nem:) Lehet a kérdésed a felnőtt párkapcsolat kategóriába van, de ez a dilemmázás pár óra nem írás után bizony tini kategória.Az meg hogy ezt te még csak nem is érted mitől az csak azt bizonyítja, hogy nem nőttél fel egy felnőtt kapcsolathoz.
2019. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18, mondjuk 24 óra lassan...szerintem meg a te fejedben vannak gondok,ha szerinted egy felnőtt kapcsolat azért olyan felnőtt,mert 24-48 órákig nem keresitek egymást,és az milyen király már,mert csak a kis tinik igénylik a napi beszélgetést ugye? Ne legyek már tini meg érzlemileg debil,mert igénylem,hogy a felnőtt pasim ne sértődjön meg és fogadjon némaságit ...biztosan én vagyok a hisztis értelne kislány. ja
2019. okt. 19. 14:18
 20/26 A kérdező kommentje:
és részemről lezárt a kérdés,mert szakítok vele,nekem nincs szükségem ilyen gyerekes pasira aki nem képes ezt értelmesen kezelni.
2019. okt. 19. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!