Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjak le róla véglegesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le róla véglegesen?

Figyelt kérdés

Két hónapot voltunk együtt, én a férfi, ő a nő. Mindketten 29 évesek vagyunk. Én nagyon jól éreztem magam vele, állítólag ő is de nála hiányzott a szerelem...pedig tényleg nagyon jól alakult minden.

Természetesen miután elmondta én sem akartam folytatni. Azóta írogat, hogy hiányzom meg minden de inkább azt látom, hogy kedvel mint egy barátot és nem akar elveszíteni. Én persze még reménykedtem, hogy megváltozik valami, de gondolom csak magamnak hazudtam.


2019. okt. 20. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira vagy jó neki hogy simogatod az egóját. Kimondta hogy nem volt szerelem, csak az érzéseid elvakítanak. Zárd le és lépj tovább, ne engedd hogy a múltban ragasszon.
2019. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hát barátom, kár áltatni magad. Barátzónás lettél.

Kell ez neked?

2019. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobban jársz, ha elfelejted.
2019. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!