Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hetente találkozni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hetente találkozni? Vagy ritkábban? Meddig "tűrjek"?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, és már 2 hete nem tudtunk találkozni. Vagy a munka miatt vagy az edzések miatt. Amit az elején meg is értettem, de már kezd fogyni a türelmem.

1,5 órára lakunk egymástól, vagyis ha hétvégét munka miatt nem is tudnánk együtt tölteni akkor se lehetetlen egy hétköznapot beiktatni.

1 munka utáni edzést kilehet hagyni úgy gondolom és nem a világ dőlne össze.

Elvileg ezt ő is stresszeli, hogy nem tudunk találkozni, viszont ebből kifolyólag vagy már okból érzem megváltozott, az irányomba. Nem olyan lelkes.

Az ismerkedés alatt mindig megírta, hogy most pl ide-oda megy, azóta semmi. Ha én nem kérdezek rá ő se mondaná.

Érzem, hogy valami nem oké.

Abban viszont biztos vagyok, hogy nincs más nő az életébe.

Azt mondta nemrég, hogy úgy érzi ezzel csak az én időmet húzza, hogy nem tudunk rendszeresen találkozni.

Meddig várjak rá? Meddig várjam, hogy na most tudunk találkozni?

Szerdán munkaszüneti nap, úgy gondolom ha most nem tud (vagy nem akar) jönni akkor se mikor.

A 2 hét vagy ha most se jön össze akkor a 3 hét az rengeteg, főleg egy kapcsolat elején.


L



2019. okt. 21. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy nem vagy eléggé fontos neki. A tettek hangosabbak bármi szónál. A tettei jelzik, hogy a kapcsolat nem fontos, ezt te is tudod, ha magadba nézel.
2019. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy fellángolás volt a részéről,ami mostanra elmúlt.
2019. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod, most, hogy megvoltál párszor,neki már nincs kedve ebbe energiát fektetni. Ennyit jelentesz neki. Azt meg nem kell hinni, hogy nincs képben más. Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2019. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 piroska és a farkas ***** válasza:
77%
Nàlunk ez anno úgy volt, h véletlenül talàlkoztunk, aztàn ő megkeresett, aztàn én őt, aztàn amikor csak tudtuk, úgy szerveztük, h talàlkozhassunk ha csak egy óràra is, aztàn màr egyfolytàban együtt akartunk lenni...Ennek màr 6,5 éve, nYàron született a 3. gyermekünk. Szóval én azt mondom, ha nem azt érzed, h egyre jobban és jobban vàgyik a tàrsasàgodra, akkor hagyd a búsba.
2019. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!