Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogy érint, ha a párotok nem képes kivárni a "piros napok" időszak végét, és közben is akar intimitást?

Figyelt kérdés
nem a hagyományos módon, hanem amihez a kezeket és szátokat kell használni.

2019. okt. 22. 03:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%

Aham. Menj már fel egy társkeresőre: csomó egyedül álló anyuka van 18-30 éves korig oda fent, akik nem találnak párt.

Itt gyakorin is hányszor is megy napi szinten a hiszti, ugyan ezért, ott hagyott a párom gyerekkel, most mit csináljak? Vagy csak szimplán megcsaltak, ezt hogy fogom túlélni?

Aki többnyire tudja magáról, hogy jól néz ki, sok nőnek kell, azok akik leginkább és legkönnyebben félrekúrnak.

A statisztika, meg ami megy Magyarországon, az, hogy 50 éven múlva már nem hogy 10 millióan nem leszünk, de még 5 millióan is alig leszünk meg, szóval a statisztika engem igazol.

2019. okt. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem mellékesen Informatikai Statisztikus és gazdasági tervező szakmám van.
2019. okt. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem érintene jól. Főleg azért, mert nekem nincs bajom a hagyományos verzióval sem azokon a napokon. Ha pedig épp semmenyire sincs kedvem hozzá, akkor pedig a többi részéhez se lenne kedvem.

Ha valakit tényleg teljes szívemből szeretek, akkor annak nem lesz kevés a nyújtok az ágyban. Ha türelmetlenül várja, hogy mikor elégitem már ki... Volt olyan pasi, akivel kalandom volt csak, egy idő után fájt a dolog. Kerte, hogy azért elégítsem ki máshogy. Mondom jó, de azért várjon már. Addig nyafogott, amíg haza nem küldtem. Ha bírt volna várni fél órát, lehet, hogy oda-vissza letolom vele a kama szutrat. Türelem pasik, a nő nem azért van, hogy kielégítsen titeket.

2019. okt. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Tehát akkor aki itt azt írja, hogy szopjanak csak, kit érdekel a fájdalom, azok mind jóképűek?
2019. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
98%

Képes kivárni. Nem egy állattal élek együtt. Nálam a szex kölcsönös.

Persze majd kézimunka-orál, felizgulok ő meg nem nyúl hozzám mert menzeszelek. Francokat. Mi ha szexelünk az mindkettőnknek jó. És mindkettőnknek orgazmussal végződik.

2019. okt. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jó dolog, ha bármiért az egyik épp nem szeretne vagy tud szeretkezni, akkor legalább a másiknak kedveskedik - amennyiben van hozzá kedve és nem kényszer.

Vannak nők, akik menzeszkor nagyon rosszul vannak, na ők biztos nem akarnak olyankor mást, csak hogy mindenki hagyja őket békén. (És van bizony, aki olyankor munkába sem tud menni.) És vannak, akiknek semmi bajuk nincs és nem csak kézzel-lábbal vállalják be. :D (Bár natúrban nem egészséges, mert nyitott méhszájnál elég nagy a fertőzésveszély.) Szóval elég széles a skála és nem feltétlen kell az elsőhöz sem szervi baj, elég egy kis még orvosi határértéken belüli hormonális ingadozás mondjuk valami vitaminhiány vagy influenza miatt vagy pláne fogamzásgátló-váltás vagy szülés... és az sem nagyon mindegy, hogy valaki mondjuk 35-40 naponként éli ezt át 2-3 napra vagy 22-25 naponként egy hétre... A férfiaknak könnyű, nekik napi forgatókönyvük van :), úgyhogy persze, hogy nem annyira érzik át ezt. De aki szereti a párját és minimális érzelmi intelligencia szorult belé, az ugyanúgy elfogadja ezt, mintha a másiknak mittudomén hasmenés vagy fogfájás miatt nem lenne kedve, és nem követelőzik vagy veszi személyes sértésnek vagy a szerelem hiányának.

2019. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem eléggé bőre eresztették a véremet, így az "ünnep napokon" is rá szoktam vetni magam a páromra. Nem a behatolást kívánom, hanem őt, így az általad említett dolgok nálam legtöbbször alap dolgok. De persze van olyan, hogy pokolian szenvedek mind az 5 napon, olyankor viszont ő békén hagy és felhalmozza a gumicukor készletemet, nyomkodja a derekamat, hozza a meleg kakaót.


Ha te nem szeretnéd, hogy "piszkáljon" akkor beszélj vele, ne csak a szexben tárulkozzatok ki egymás előtt.

2019. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
98%

"Aki többnyire tudja magáról, hogy jól néz ki, sok nőnek kell, azok akik leginkább és legkönnyebben félrekúrnak."


57%-os, lehet, de én nőként az ellenkezőjét is megtapasztaltam.A volt férjem pl. minden csak nem helyes, jóképű pasi.Ennek ellenére lekúrta a fél megyét a hátam mögött.

A félrekefélésre való hajlam jellem kérdése, nem külsőé.Ez a hajlam a nem jól kinéző férfiakban is ugyanúgy benne van, mint a jó külsővel rendelkezőkben.A csúnya pasik is előszeretettel dugják bele mindenkibe, aki hagyja nekik.Nem kevés ilyen hímneműt ismerek a környezetemben.

2019. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez az, gondolj bele, ki csal jobban: akinek bármikor lenne lehetősége, vagy akinek nagyon ritkán akad?
2019. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem tök jól érintene, de nálam a menstruáció havi 2 nap mindenféle szenvedés nélkül ami azért kicsit más helyzet mint általában. Neki alacsonyabb a libidója, mint az enyém, az orál általában az előjáték része, csak úgy külön nem szokta igényelni.
2019. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!