Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, meddig érdemes próbálkozni? Új esélyt adni neki?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk (ő a férfi) és az utóbbi időben nem tudjuk egyszerűen összehozni a találkozót.

Elég intenzíven indult a kapcsolatunk, ez a mindent elsöprő szerelemként. Viszont nagyon rá nyomta a negatív bélyeget a kapcsolatunkra, hogy nem tudunk találkozni.

Ugyan úgy vágyunk a másikra, a másik ölelésére, csókjaira, vagy, hogy csak együtt legyünk.

Ez nagyon megvisel minket, ő pedig magában tartja, egymaga akarja cipeli ezt a súlyt és emiatt kizár az életéből mert nem akar bántani... pedig pont ezzel teszi.

Nekem ő a mindent jelenti, szó szerint!

Hiszem, hogy jövőnk van. Persze minden 2 emberen múlik.

Meddig érdemes új esélyt adni egy távkapcsolatnak?

Hogy ez nem állandó, csak ki kell tartanunk és nem rögtön eldobni ami jó.

Akik voltak ilyen helyzetbe, hogy döntöttek?



2019. okt. 22. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi két és fél évig* (...)


Elírtam. Előző voltam.

2019. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy, de ő szerintem nem annyira van érted oda, ha csak a kifogásokat keresi. Ezt velem is játszották. Tudod, szépeket írni bárki tud...
2019. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 hónapja vagyunk külön, mindketten külföldön, 1óra repülőútra. Ő 2 helyen dolgozik és egyetemre jàr. Én is minden nap dolgozok. Hétfőtől vasàrnapig minden héten. Nem tudom meddig tud ez így menni. Én 28nő,ő 36ffi
2019. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!