Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden tökéletesnek látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden tökéletesnek látszik egy kapcsolatban, csak egy gond van, mit döntenétek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel. Nyárra tervezzük az esküvőt. Nagyon jól megértjük egymást, közös az érdeklődésünk, szeretünk kirándulni, utazni. Egy a gond, a szex. Nekem fontos lenne, neki nem fontos annyira. Így bele merjek menni a házasságba?

2019. okt. 24. 17:36
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Mármint szakítani lenne könnyebb, úgy értem.
2019. okt. 24. 18:52
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne házasodj, ha megsértődik egy kérdéstől.

Nincs extrém igényed, de ezt is elfolytani egy életre?


Nagyon nagy baj volna, láttam ilyet.

65f.

2019. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez túl jelentős különbség szerintem. Ha mondjuk ő heti egyszer akarná, te meg heti 2-3x, akkor még talán megoldható a dolog azzal, hogy te kicsit visszafogod magad, ő meg néha megerőlteti magát egy picit. De havi egy és heti 3 között...
2019. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
80%
3 év után havi egy szex van,akkor szerinted 15 év után mennyi lesz? Vele maradhatsz, de akkor kalkuláld bele a szerető tartást is.
2019. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Valaki nagyon jót írt: “ Ne házasodj, ha megsértődik egy kérdéstől.”!

A házasságban az alapvető/felmerülő/hosszasan fennálló/akármilyen problémáinkról beszélni kell! Ha egymással, akk azért, ha rajtunk kívülálló problémákról, akk azért... de beszélni kell róla, és meg kell oldani/kompromisszomot kell kötni/segítséget kell nyújtani egymásnak, legyen szó bármiről... ha (jól) megházasodsz (vagy jó a párkapcsolatod), az azt a “vicces” szitut eredményezi, h a párod a legjobb barátod is lesz egyben, akinek bármit elmondhatsz, tudod, h bármikor bármiben számíthatsz rá, és mindent, meg mindent IS elmondhatsz neki, ami a szívedet nyomja - nem ítélkezik, hanem segít, vagy “csak” melletted áll... szal ha vmi gond van a pároddal/férjeddel, és a kamaszkorb an megszokott barinői segítségnyújtást várnád, egyszer csak észreveszed, h nem erre van szükséged... nem az kell, h a barinőkkel közösen szidjátok az épp aktuális pasidat, hanem az kell, h az “épp aktuális pasid” - akivel az életed tervezed leélni - véleménye/meglátása/tanácsa az egyedüli fontos dolog a kapcsolatban... ez megvan...? Vagy látsz esélyt arra, h ez meglesz? A sértődés épp aktuálisan nem ezt mutatja, de úgy gondolom, ezen lehet javítani... csak legyeket legjobb barátok - is! ;)

2019. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
42%
Bár nem ismerem, de a leírás alapján 99% hogy meleg. Hogyhogy nem írta ezt senki? Lehet hogy még ő sem ismerte be magánat, kifinomult, kedves, puszilkodós, bújós és szexelni gyakorlatilag nem akar veled. Menekülj.
2019. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
34%
Elegánsan öltözködsz? Jársz sportolni? Mert hát ugye ez is fontos. A havi egy az gyanúsan kevés. Lehet, hogy testileg nem jössz be neki, csak a személyiséged.
2019. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 exronin ***** válasza:
59%

Tudod, minden két oldalú. Te nő vagy a kapcsolatban? Amúgy mindegy is, mert az ő dolga, hogy nőnek érezd magad.

De vajon, te teszel e azért, hogy ő férfinek érezze magát? Dicsered e eleget az együttlètet, vagy te is azt hiszed, hogy "haigazifèrfiakkorkitalálja"...

Sajnos ez nem fog javulni és te sem fogsz már változtatni rajta. Majd a következő kapcsolatban okosabb leszel.

Vagy szeretője leszel az évek során több férfinek is és boldogtalanul élsz majd.

2019. okt. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem veszed a kezedbe az irányítást?

mássz rá heti 3x vagy ahányszor akarsz, izgasd fel annyira, hogy ő is akarja.. ennyi

2019. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

39-es: hidd el, megvolt ez is.

Aki kérdezte: Napi 2 órát edzek, ízlésesen öltözöm. Tanult nő vagyok, nem vagyok sárkány, nem vagyok veszekedős. Ezért sem értem.

A lényeg, hogy sok hasznosat írtatok, de tényleg. Megfontolom. És köszönöm.

2019. okt. 25. 14:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!