Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden tökéletesnek látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden tökéletesnek látszik egy kapcsolatban, csak egy gond van, mit döntenétek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel. Nyárra tervezzük az esküvőt. Nagyon jól megértjük egymást, közös az érdeklődésünk, szeretünk kirándulni, utazni. Egy a gond, a szex. Nekem fontos lenne, neki nem fontos annyira. Így bele merjek menni a házasságba?

2019. okt. 24. 17:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ne hagyd veszni a dolgot kettőtök között. Igen, fontos a szex is a kapcsolatban, de nem élheted le az egész életedet az ágyban, így sokkal lényegesebb, hogy lelkileg is társak legyetek. Sokkal rosszabb lenne, ha olyan férfival lennél együtt, akivel fantasztikus együtt lenni az ágyban, de egyébként semmi más közös nem lenne bennetek. Az meg, hogy emgtalálod-e az igazit, akivel a szex is jó és egyformán gondolkodtok, az szerencse kérdése, van, aki életében több ilyen szerelmet is megél, másnak meg egyszer sem adatik meg.

Beszélgess vele erről minél többet. Ha intelligens, tanult férfi ő is, akkor egyszerűen nem tudom elhinni, hogy megsértődik egy ilyen témán. Ha éppen rossz passzban van vagy te vagy feszültebb, akkor lehetséges, de ha kiegyensúlyozott pillanatban beszéltek erről, akkor szerintem meg fogja érteni, ha elmondod, hogy neked fontos ez, és mivel házasságot készültök kötni, neked ez nem elhanyagolható tényező. Ha tényleg szeret, akkor tiszteletben fogja tartani a kérésedet és nem akar majd emiatt elveszíteni. Végtére is, az a húsz perc-fél óra annyira fájdalmas lenne neki, hogy nem képes hetente kétszer-háromszor együtt lenni veled?

Nem azt mondom, hogy mindenképp köss kompromisszumot, de hosszútávon is gondolkozz, hogy melyik összetevője lenne fontos egy kapcsolatnak 10, 20, 30 év múlva. Ne akarj olyan házasságot, ahol idős emberekként szinte egymás mellett éltek csak, nem pedig együtt.

2020. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vagyok, annyival egészíteném ki még, hogy lehet, hogy ő elfárad a munkában, nap végére pedig már túl kimerült ahhoz, hogy a szeretkezésen gondolkozzon. Próbáld ki, hogy kész étellel, tiszta lakással, "előkészített tereppel" várod őt, és figyelsz arra is, hogy ő lehessen a férfi, amikor kezdeményeztél és már azt látod, hogy kezd kedvet kapni a dologhoz.
2020. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Hasonló helyzetben vagyok én is
2020. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!