Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, urak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak! Titeket zavarna, ha a párotok 1-2 hetente elmenne egy ellenkező neművek, kàvézni, sütizni? Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 06:39
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
De ő nem gyermekkori barát vagy ilyesmi,kapcsolatunk előtt ismerte meg állítólag.De állítása szerint,soha nem tekintett úgy rá,nem tudom mit gondoljak.
2019. okt. 31. 07:03
 12/45 anonim ***** válasza:
88%

Azért ha eddig nem hallottál róla, akkor igenis gyanús. Engem ez őszintén zavarna, és igenis szóvá tenném.

Amúgy ha annyira nagy kebelbarátok, vigyen el téged is, hogy megismerhesd. Hátha akkor kiderül, hogy tényleg ártatlan barátkozásról van szó (haha), mert amikor őket együtt látod, akkor nincs semmi gyanús.

2019. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

ma 07:12


Nem hallottam,mert szerintem titkolta,csak most lett gyanús.

2019. okt. 31. 07:19
 14/45 anonim válasza:
74%
Hát ha nem rokon, gyerekkori barát vagy egy kolléga akkor igen zavarna. Remélem nem fog a kapcsolatotok megromlani de szerintem beszélj a pároddal. Gondolkodtál már azon, hogy vele mész?
2019. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
73%
Volt anno egy ismerosom, akivel eljártunk. No vagyok, ő férfi. Soha semmi nem volt közöttünk, csak épp szerettünk beszélgetni egymassal. Az en partneremnek a vilagon semmi problémája nem volt ezzel. Vele az akkori barátnője szakított, mert szerinte szeretok voltunk, a következőnek visziknt semmi gondja nem volt vele. Ha valaki bízik a partnerében, nem jelenthet ilyesmi problémát. Ráadásul mi mindig egy nagyon forgalmas helyen találkoztunk, egy bevásárlóközpontban, tehát nem épp titokban, egy eldugott helyen. Egy idő után volt, hogy az én partnerem, vagy az ove9, vagy épp mindketten csatlakoztak és mindig nagyon jól elbeszélgettünk.
2019. okt. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
40%

Úristen, tényleg ilyen az, ha az ember kapcsolatban van?

Ez valami borzalom már ne is haragudj!

Az teljesen rendben van, hogyha kapcsolatban vagyok valakivel, akkor nem csalom meg a másikat. Oké.

De hogy el sem mehetek más nőkkel kávézni és sütizni? Egyáltalán női barátaim lehetnek? Vagy automatikusan minden nem rokon nővel való közös program már probléma?

Ennél még a büntető törvénykönyv is kevésbé szigorú, ott legalább létezik az ártatlanság vélelme, azaz hogyha egy random nővel kávéztam, akkor azért még be kell bizonyítani, hogy utána meg is csaltam vele a páromat.

Mi ez börtön? Bár nem, az jobb, ott azért lehet női látogatókat is fogadni.

2019. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak van lány barátja még az előttem lévő időkből, meg az én baráti körömből is ült már így be lánnyal (mondjuk azt én javasoltam, könnyebb volt megbeszélni az adott dolgot). Szerintem ilyen időközönként nem gáz egyáltalán, meg ha ismerik egymást. Ha random lányokkal menne, pusztán kedvtelésből, azt én sem feltétlenül érteném. Mondjuk így is mindig hív, hogy menjek velük, én nem igazán aggódok...
2019. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
80%

Tehát egy ellenkező nemű barát, akit X ideje ismer.

Arra is gondolj, hogy előtted is ismerte. Tehát ha akart volna tőle valamit, akkor azt megtetette volna.

Ha nagyon zavar a dolog, kérdezd meg, hogy egyszer te is elmehetsz-e vele, mert szeretnéd megismerni az illetőt.

2019. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
78%

Nekem nagyrészt lány barátaim vannak. A barátnőmnek muszáj ezt tolerálni. Nincs vele problémája, különben nem lenne a párom. Igaza van a felettem levonek. "mi ez, börtön?"

Ha jeleneteket rendezel, annyit érsz el, hogy hazudni fog. Ezt akarod?

2019. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van.Lehet magamon is el kellene gondolkodni.Soha nem voltam ilyen,de most valamiért ezt váltotta ki belőlem.
2019. okt. 31. 08:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!