Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, urak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak! Titeket zavarna, ha a párotok 1-2 hetente elmenne egy ellenkező neművek, kàvézni, sütizni? Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 06:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
61%

A hölgyek-urak úgy látszik, nem tudják értelmezni a dolgokat.

A kérdés úgy szólt "Titeket zavarna?"

Vagyis akár igen, akár nem, ezen mi a jó francot lehet pontozni? Mitől lesz itt egy válasz hasznos/haszontalan?

2019. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
63%

Lehet itt hitetlenkedni meg sajnálkozni, az is elég sajnálatos, hogy milyen rengetegen mennek félre stabil párkapcsolat mellett is.


És ezeket a kilengéseket a többség nem is tervezte, csak megismerkedtek és szimpátia majd vonzalom alakult ki kettőjük között. Mert benne van a pakliban, a kisértés mindig ott van, ezt kár tagadni, vagy úgy tenni mintha valami hihetlen dologról lenne szó nő és férfi között. Kivéve ha 60+ éves nénikkel mész kirándulni...

Én is voltam sátorozni, kirándulni haverfiúkkal, és állíthatom, mindig rajtam múlt, hogy nem lett belőle semmi, mert mindig bepróbálkoztak. Mellesleg a tipikus manipulátorok is azzal operálnak legtöbbször, hogy hát hol van privát szféra? Csak nem képzeled? hiszen húgomként tekintek rá.

Van akinek olyan nagy a függetlenségi vágya, hogy direkt keresi az ilyen lehetőségeket, a határok feszegetését, tudat alatt, párkapcsolat mellet is. (Nehogy már őt korlátokba kényszerítse valaki.)

Egyébként biztos vannak olyan laza nők, akik nem fognak problémázni ha barátcsajjal utazol el egy hétre, olyat kell keresni akkor amelyikkel ebben a kérdésben is közös nevezőn vagytok.


Annyi biztos, a vonzalom nem tudatos dolog, nem nagyon lehet irányítani, ha pl. keresem az interakciót minél több pasival nagyobb a valószínűsége, hogy előbb-utóbb lesz olyan aki meg fog mozgatni, ehhez nem kell sok matek.

2019. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, te viselkedsz úgy mintha eddig ki tudja, hol éltél volna. :D Ha a barátnődnek, felségednek nem gond, nekünk miért lenne az? Csak rátok tartozik.
2019. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
71%

Nekem baromira nem jönne be a dolog, de ez én vagyok.

Oké, munkahelyen meginni egy kávét olyan emberrel, akit ezer éve ismerek, egy dolog. Szabadidőmben, amit kettesben a párommal is tölthetnék, kicsit neccesebb számomra.

2019. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
35%

Aki írta a férfi és nő közötti barátságot,hogy létezik. Hol?

Volt egy pár férfi barátom,kivétel nélkül mindegyik egy bizonyos idő elteltével bepróbálkozott.Volt,aki szerelmet vallott,volt aki szexet akart. Még a párom állítólagos nagyon jó barátja is bepróbálkozott. Szóval férfi és nő között barátság...Nem hiszem,olyat még nem tapasztaltam.


Kérdező,a fentebb leírtak alapján igen,zavarna. Sőt,nagyon zavarna.

2019. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!