Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, urak! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak! Titeket zavarna, ha a párotok 1-2 hetente elmenne egy ellenkező neművek, kàvézni, sütizni? Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 06:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
72%
Neked kell ismerni a párod személyiségét. Nekem volt olyan pasim akinek nem néztem volna el,mert tuti,hogy több lett volna nála,de volt oylan is akinél az se zavart volna,ha ott alszik a lánynál,mert tudom,hogy nem csalna meg. Szerintem ez ember és személyiség függő dolog is. A mostani párom is olyan,hogy szerintem kést kellene hozzá tartani,hogy megcsaljon :D
2019. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

ma 08:28


Őszintén szólva, szerintem ezt az oldalát senkinek nem ismeri az ember.Hiszen amíg nem csak meg,addig nem lehet tudni a hajlamot.Mert az,hogy valaki flörtölős típus,az nem egyenlő azzal,hogy megcsalásra hajlamos.

2019. okt. 31. 08:34
 23/45 A kérdező kommentje:
*nem csal meg
2019. okt. 31. 08:34
 24/45 anonim ***** válasza:
65%
Hulyere vesz a párod. Randizik masokkal.
2019. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
71%
Zavarna. 🙂
2019. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezt kettesben tennék és mindig ugyanazzal a "baráttal", akkor igen, zavarna. Ha kisebb-nagyobb baráti társasággal, kollégákkal, ahol vannak ellenkező neműek is, akkor nem.
2019. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
73%

#26: tanulj már meg olvasni!

Nem egy emberről van szó, hanem mindig masrol és nem derül ki, hogy nő vagy férfi a kérdezo.

De vagdalozz csak, attól neked nem lesz nod. Probalkozz pasiknal, ha ennyire nogyuloli vagy

2019. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon zavarna. Nalam ok a szakításra. Ha nagyon beszélgetni akar valakivel akkor hívja meg hozzánk.

Itt arról van szó hogy kethetente félrekúr

2019. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
42%
Fáj az igazság? 28-as!
2019. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
25%

Jezusom, milyen beteg önbizalomhiányos emberek vannak itt!

Attól hogy egy férfi rendszeresen találkozgat egy nővel, egyáltalán nem következik, hogy félrekúr.

Komolyan nem tudom eldönteni hogy ti a férfiakat vagy saját magatokat nézitek le jobban! Szerintetek minden férfi annyira primitív ösztönvezérelt állat, hogyha egy nővel kávézik, akkor azt csak és kizárólag azért teszi, mert meg akarja dugni? Vagy Ti vagytok olyan botrányosan rossz nők, hogy a pasitok az első leendő alkalommal meg akar csalni titeket?

Nekem ez férfiként nagyon sértő! Vannak női barátaim, rendszeresen járok kávézni velük, túrázni velük, de sose csaltam meg és sose csalnám meg a páromat!

2019. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!