Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első hullámvölgyem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hullámvölgyem a párommal, tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves lány vagyok, másfél éve van kapcsolatom. Mindkettőnknek első komolyabb kapcsolat.

Voltak viták, veszekedések, de mindenből tanultunk és egymás mellett fejlődtünk.

Viszont elérkezett egy olyan hullámvölgy a kapcsolatunkba, ahol megijedtem. Nem velünk van a gond, borzasztóan szeretjük egymást.

A párom két hónapja mondott fel, egy ideig a spórolt pénzét élte fel, majd elkezdett melót keresni ezerrel. Konkrétan egy hónapja küldözgeti az önéletrajzát minden nap 2-3 helyre, és egyetlen egy helyről hívták csak vissza. Az se jött össze végül.

Érettségizett, fiatal, ápolt külsejű, irodai munkát szeretne, mert az előző munkahelyén fizikai munkát végzett és kicsinálta.


Tehát két hónapja nem nagyon hívják, pedig minden nap rettentően várja, kezd elfogyni a pénze, iszonyat stresszes és szomorú emiatt, én amiben tudtam segítettem neki. Csináltam róla új képet, kicsit átírtam az önéletrajzát, kis tapasztalatot kamuztunk bele, így se megy. Pedig tényleg küldi, szoktam látni, az orrom előtt csinálja.


Ez kezd rámenni sok dologra, szexre, hangulatra, mindenre szinte. Semmihez nincs kedve, és lassan pénze se. Egy darab sz*rnak érzi magát, semmi önbizalma.


Én igyekszem mindenben támogatni, lelkesítem, motiválom, bújok, főzök, ha szex van maximálisan rá koncentrálok, hogy kieressze a gőzt, programokra elviszem néha, mert megeszi az otthonlét a lelkét is...


Mit tehetnék még? Türelmes vagyok, mert tiszta szívemből szeretem, de annyira szeretném, ha már vége lenne ennek az egésznek :( szeretném boldognak látni...


2019. okt. 31. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mihez ért?

Irodai munkát tipikusan felsőfokú végzettséggel szoktak végezni. Talán a titkárnő kivétel.


Látszik az írásodból, hogy nagyon szereted ezt a férfit, ezért igyekszem nagyon finoman fogalmazni: őrületes hibát követett el azzal, hogy előbb mondott fel, utána kezdett állást keresni. Fordítva lenne normális, és ha sokáig sikertelen az álláskeresésben, egészen másképp élné meg, ha közben meglenne a fix fizetése.

2019. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én érettségivel mosogattam egy konyhán évekig így kezdtem. Én is jól tartom magam hozzáteszem. Nem fájt a fogam, mert nem válogattam.

Feljebb léptem a konyháról nem szeretnék dicsekedni vele, a lényege a dolognak hogy ha nem válogat és szorgalmas bárki lehet idővel belőle egy érettségivel is!!

2019. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is hiba volt másik állás híján felmondani.
2019. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es, az első 2 OKJ-t fizeti az állam, ha iskolarendszerű képzésben végzi. Ha van esti vagy levelező, akkor munka mellett is van esély elvégezni.

Én főiskolát csináltam meg levelezőn, munka mellett, a férjem is.


Amúgy ezt a krízist én is átéltem 19 évesen, aztán ismerősökön keresztül kaptam állást. Pékbolti eladó voltam egy éven át. Imádtam. Pedig 25 ezer Ft volt a fizetésem (abból még 20 évvel ezelőtt is éhenhalt az ember), de mégis nagyon sokat adott. Önbizalmat, tapasztalatot. Aztán megint ismerősök hívtak a következő munkahelyemre, ami közelebb állt a tanulmányaimhoz és a fizetésem is duplája lett (abból is éhen lehetett halni) - de azt a munkát nem szerettem. 4 évig csináltam és depressziós voltam tőle. Viszont amit ott tanultam, azt egész azt követő életemben hasznosítani tudtam. Utána szakmát váltottam és megint nem túl sok fizetésért, de megtaláltam álmaim munkáját. 15 év után vezető lettem és most veszem igazán nagy hasznát annak a nemszeretem 4 évnek. Egyébként most is váltás előtt állok. Ez nagy törés az életemben, ugyanakkor nagy vágyam teljesül, ha sikerül elérnem. És ehhez megint tanulni fogok munka mellett, család mellett. Nem ideális, borzasztó, hogy a gyerek elől kell elvennem az időt, de nem lehet egy lábon állni, aki nem áll több lábon, az elsüllyed. Élet-halál harc ez, az az igazság.

2019. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De csak kevés fajta okj ingyenes nem? Úgy láttam általában 2-300ezer ft volt egy okj. Diplomával is ingyenes még egy okj? És ha van valakinek egy szakmája, ami nem okj, hanem sima szakmunkásképző, utána hány okj ingyenes? Hol lehet utánakérdezni? Köszi ha tudsz valamit erről utolsó :)
2019. nov. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta?
2021. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!