Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha vannak lány barátaim is miközben párkapcsolatban élek? 33F

Figyelt kérdés
Nekem van egy lány akivel 17éve barátok vagyunk.16 éves korom óta. Már 14éve más városban lakunk de telefonon tatjuk kapcsolatot. Nem minden nap beszélünk inkább csak pár hetente. A barátnőmet akivel fél éve vagyok együtt ez nagyon zavarja. Azt akarja, h tiltsam le. Én elvből nem akarom.Egy másikat már letiltott ami 10éves baráti kapcsolat volt.
2019. okt. 31. 21:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Uuu de okosak vagytok. 2 ilyen nőről volt szó, és mind a 2-vel volt köztük valami. És már nem egyszer vert át. Csak azt el felejtette oda irni. És ha neki ez nem tetszik akkor mehet amerre lát! (Liza)
2019. nov. 1. 11:27
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt el felejtette le írni 2 ilyen nőről volt szó, mind a 2-höz volt köze, nem egyszer át vert az egyik miatt. Nekem nem kell halljam amit ők beszélnek ezért csak akkor hívja ha nincs itthon. Nem fogadom el. Ha neki ez nem tetszik akkor mehet amerre akar.
2019. nov. 1. 11:38
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fintorogni kell meg gúnyolódni Kedves Kérdező párja, mi ezt honnan tudjuk? Abból dolgozunk, ami le van írva, aszerint meg nem történt swmmi.
2019. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Általában ezeknek a férfiaknak a 90%a olyan nővel marad barátságban, akivel már volt valami. Sosem fogadtam el és nem támogattam ezeket a 'barátságokat' (ő is olyan címszóval írta le,hogy mikor szinglik voltznk és be voltunk baszva akkor mindig szexeltünk...) . Ezt kb minden férfi megcsinálta a női barátaival, csak a saját kapcsolataimból tudok minimum 10 ilyen 'női barát' példát. Szerencsére a mostani páromnak ugyanaz a gondolkodása,mint nekem, hogy nő és férfi között nem lehet szoros barátság az egyik fél vagy mindkettő fél szexuális vágyai nélkül. Aki ezt tagadja annak általában van egy ellenkező nemű jó barátja,aki egyben az exe és amúgy összejártak szingliként. Tehát tök igaza van a kérdező csajnak, nem támogatnám.
2019. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ajajj a nyitva maradt telefon családi drámát okoz!🙃
2019. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem maradt nyitva a telefon hanem tudja a kodomat a babàm es kontrolle van folyamatosan🙂 Amugy az egyik lannyal valoban voltak koztunk dolgok valamikor regesregen de a masikkal semmi.300kmre lakik es parkapcsolatban el 15 eve.Ennek ellenere telefonon tartjuk a kapcsolatot es a baratsagot es nem fogom leterelni senki miatt. En igy gondolom
2019. nov. 20. 06:50
 17/17 anonim ***** válasza:
#16, jól teszed!
2019. nov. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!