Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fèrjem nem hajlando kivenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fèrjem nem hajlando kivenni a reszet a gyereknevelesben, es szerinte ez normalis. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves gyermekunk. Nagyon nagy hazban èlunk, a ferjem jol keres. Èn jelenleg gyeden vagyok. Semmit nem foglalkozik a gyerekkel ha hazajon a munkabol. Csak a telefonjat nyomja. Azt gondolja mivel o a penzkereso, ezert neki csak ennyi dolga van. Mostanaban a kislanyom csapkodja az apjat. Emiatt a ferjem ideges ra es kiabal vele illetve velem... hogy en ilyenkor nem szidom le. De biztos vagyok benne, hogy azert csapkodja, mert amikor odamegy hozza hogy jatszanak nem is figyel ra csak a telefonjat nyomkodja, ezt pedig erzi a gyerek... nagyon idegesit ez a helyzet. Sajnalom a kislanyomat is. Szerintem nem magyarazat erre az, hogy ö dolgozik es jol keres es eltart minket, mivel minden apa dolga ez jelen esetben. Itthon is mindent en csinalok, semmire sem hajlando, mondvan hogy o faradt. Nagyon zavaro, hogy este amikor 3 an vagyunk ugy nez ki az estenk, hogy en jatszok a gyerekkel a nappaliban, o pedig a telefonjat nyomkodja, nem all fel a kanapebol. Nincs turelme a gyerekhez. Ha jatszik is vele fel perc es kesz...ja es azzal tart sakkban, hogy o teremt meg mindent o tart el minket es nagyon idegesit, hogy allandoan ezt mondogatja, az en munkamat meg itthon semmibe veszi. Elgondolkoztam azon, hogy talan kulon kellene folytatnunk . A kislanyom miatt ez nehez dontes. Annyira nem akartam kulon felnevelni. Ti mit tennetek?
2019. nov. 4. 10:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legsza.rabb duma a világon, hogy mert ő dolgozik... miért, ha nem lenne családja, akkor nem kéne dolgoznia? Délben már otthon lenne? Hagyjuk is!


Leírta a kérdező, hogy nincs türelme a saját gyerekéhez, két perc, és már unja. Az ilyen nem apa, ha akarta azt a gyereket, ha nem.

Azért csinálja ezt, mert megteheti. Ő dönthet úgy, hogy nem neveli a gyerekét, nem végzi a saját otthonában a házimunkát, mert a kérdező megcsinálja helyette.


Egy dobást még megér, hátha ejtőnyernyős tantusz. A kérdező keressen bébiszittert, bejárónőt, és jelentse ki, hogy akkor ő hétfőtől dolgozik. Majd meglátja a férje, hogy ez is egy igen jól fizetett munka, ha zsebbe kell nyúlnia.

Vagy: válás.

2019. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

"27-eske ha már szemèlyeskedsz akkor te sikeres vagy-e." - 44%-os, ez most kérdés? A siker szubjektív, de igen, én fiatal korom ellenére sok mindent elértem már, amit akartam, de a legfontosabb, hogy jól érzem magam a bőrömben és az én párom nem jön a gyakorira panaszkodni rólam, hogy annyi az életem, hogy dolgozom, aztán a kanapén fekszem és nyomkodom a telefonomat, miközben a gyerekem meg sír, mert magára hagyom.


Ha neked ezt jelenti a siker, hogy valaki hazamegy a 9-5-ös munkájából, aztán használt autókat néz a neten egy síró gyerek, meg egy elhanyagolt feleség mellett, akkor jogosan merül fel a kérdés talán nemcsak bennem, hogy te mennyire lehetsz sikeres, neked hol lehet az a bizonyos léc.

2019. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
83%

Senkinek nem jön le, hogy a 44%-os egy troll? Csak azért írkál ide, hogy minél több embert felidegesítsen.


Kérdező, te meg ne légy csicskás! Válj el!

2019. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a francba, és fizesse a gyerektartást.

Az életetek nem nagyon fog megvaltozni, de így legalább már nem kell a kanodra mosni, főzni, takarítani.

2019. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok ilyen férfi van. Sok pasit úgy nevelnek eleve, hogy "Te dolgozol, és kész. A gyerek az asszony dolga. Ha az asszony 12 óràzik minden nap, akkor is neki kell mosnia, főznie, takarítania, gyereket nevelnie." Volt szerencsém sajnos ilyen pasikhoz. Az ilyenekből nem kérek, ne kèrj te se. Ha te dolgozni fogsz akkor mi lesz? Ki megy majd a gyerekèrt az oviba/iskolàba később? Ki fog majd otthon házi munkát csinálni? Mindent te? Nem rabszolga vagy. Hagyd ott a francba, még most hagyd ott, mert kicsi a gyerek, később jobban meg fogja sínyleni a válást. Majd látogatja, fizeti a gyerektartàst. Lényegében most is egyedül vagy, mert ő semmit nem segít, szóval sok minden nem változna.
2019. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
84%

44%-os te valami kristálygömbből olvastad ki, hogy a kérdező férje valami nagy góré nagy bömbössel, meg vezető pozival vagy mi a búbánat? Ismered? Szerintem nem.

Mi sem panelban élünk, hanem egy 140 nm-es családi házban agglomerációban mégsem vagyunk karrieristák, de megvan mindenünk ami nekünk kell, és egyikünk sem este 9-ig dolgozik.

Ez az egyik. Másik meg, hogy itt nem párkapcsolatról van szó elsősorban hanem családról. Márpedig egy családban ahol van kisgyerek, ott alap hogy mindkét szülőnek foglalkozni kell vele, (így 2020 derekán legalábbis), a kérdező sem magának szült. A gyereket meg ha megkérdeznéd mert tudna beszélni szerinted mit választana? Apa sportkocsiját, vagy hogy apa 1 órát üljön már le velem legózni? Iszonyú kevés érzelmi intelligencád van, de ezt kb minden egyes gyk-s hozzászólásodban bizonyítottad már.

Fontos a jólét, meg a pénz az anyagi stabilitás, de értelmeseknél nem mehet ez a boldog családi élet rovására. Ismétlem normáliséknál. Az, hogy neked a világ legtermészetesebb dolga este 10-ig melózni mert annyival is több fillér lesz, az a te illetve ti dolgotok, de nem tudom miért akarod ezt minden ember torkán lenyomni. Nem mindenki ilyen fillérbaxó már bocs.

2019. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

44%,sejtettem, hogy nincs gyerek. Így persze, hogy semmi baja a barátnődnek azzal, hogy pár órát magadra szánsz egy nap. :D

Én nagyon független vagyok, jövök megyek, igenylem is ezt, sokat olvasok ,járok futni.

Ugyanakkor tudom milyen, ha van egy gyerek. Nem lenne ekkora fene nagy "szabadsagod" ,ahogyan nekem sem.

Ez pedig így a normális ha már két ember gyereket vállal.

Nálatok oké , nem akartok gyereket.


Egyébként én sem értem miért beszélsz úgy a kérdező férjéről ,mintha pontosan tudnád, hogy O az egyik nagy cég feje. :D

2019. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket add bolcsibe, menj vissza melozni es koltozz el
2019. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!