Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fèrjem nem hajlando kivenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fèrjem nem hajlando kivenni a reszet a gyereknevelesben, es szerinte ez normalis. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves gyermekunk. Nagyon nagy hazban èlunk, a ferjem jol keres. Èn jelenleg gyeden vagyok. Semmit nem foglalkozik a gyerekkel ha hazajon a munkabol. Csak a telefonjat nyomja. Azt gondolja mivel o a penzkereso, ezert neki csak ennyi dolga van. Mostanaban a kislanyom csapkodja az apjat. Emiatt a ferjem ideges ra es kiabal vele illetve velem... hogy en ilyenkor nem szidom le. De biztos vagyok benne, hogy azert csapkodja, mert amikor odamegy hozza hogy jatszanak nem is figyel ra csak a telefonjat nyomkodja, ezt pedig erzi a gyerek... nagyon idegesit ez a helyzet. Sajnalom a kislanyomat is. Szerintem nem magyarazat erre az, hogy ö dolgozik es jol keres es eltart minket, mivel minden apa dolga ez jelen esetben. Itthon is mindent en csinalok, semmire sem hajlando, mondvan hogy o faradt. Nagyon zavaro, hogy este amikor 3 an vagyunk ugy nez ki az estenk, hogy en jatszok a gyerekkel a nappaliban, o pedig a telefonjat nyomkodja, nem all fel a kanapebol. Nincs turelme a gyerekhez. Ha jatszik is vele fel perc es kesz...ja es azzal tart sakkban, hogy o teremt meg mindent o tart el minket es nagyon idegesit, hogy allandoan ezt mondogatja, az en munkamat meg itthon semmibe veszi. Elgondolkoztam azon, hogy talan kulon kellene folytatnunk . A kislanyom miatt ez nehez dontes. Annyira nem akartam kulon felnevelni. Ti mit tennetek?
2019. nov. 4. 10:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
39%
18, ez igen. Van már gyereketek ?
2019. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

21-es nekünk nem cél a gyerek,nem akarunk egyáltalán.

De nem ez a lényeg hanem,hogy párom elfogadja,hogy otthon is ha kell dolgozok meg tanulok mivel a kényelmes jó élet nincs ingyen és fent kell tartani,folyamatos tanulás,teperés különben pikpak bezuhan az egzisztencia.

Ezt kellene megérteni.


De nem érted te sem.

Ez a baj veletek fogalmatok sincs,hogy magas életszínvonal,egzisztencia mennyi áldozattal jár,mennyi önképzés,teperés.

Fogalmatok sincs róla,a nagy ház kocsi nem terem a bokorban.


Lehet a férje helyében csinálnék egy kísérletet,beköltöztetném panelba,aztán kocsi lenne valami vacak.

Aztán majd meg tudná a feleség mi a magyarok istene.

2019. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Fogalmad nincs rola mivel jar egy gyerekneveles. Nem ertem mit pampogsz itt. Egy nonek nincs szuksege pihenesre csak egy ferfinak? Attol, hogy valaki jol keres az nem jogositja fel arra, hogy leszarja a gyerekèt.
2019. nov. 4. 11:45
 24/38 A kérdező kommentje:
Hetente egyszer eljar a barataival sorozni. Nincsen korlatozva egyaltalan. Nem vagyok egy hazisarkany. En nem tudok tobbet tenni egy ferfièrt. Mindent megteszek neki, kiszolgalom, ele teszem a kajat. Minden ingje vasalva , ezzel telik minden idom illetve a gyerekkel. Semmi mast nem csinalok. Egy kis egyutterzes jol esne, es jol esne ha hazajonme es egy orat leulne a gyerekkel jatszani, ez annyira borzaszto?!
2019. nov. 4. 11:48
 25/38 anonim ***** válasza:
94%

#22


"21-es nekünk nem cél a gyerek,nem akarunk egyáltalán."


Na igen. Itt meg van, szóval most már el is hallgathatnál.

2019. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

A 44%-os válaszoló sokat jár ide kiönteni magából a frusztrált, önigazoló, szexista szövegét. Fel sem fogja, hogy valaki úgy is lehet sikeres és élhet jólétben, hogy otthon nem a kanapén döglik munka után telefont nyomkodva, a gyerekét, akit ő is akart, meg magára hagyva.

Nekem nem egy vállalkozó barátom van, akik nem 9-től 6-ig ülnek az irodában, aztán szabad este, szabad hétvége, ünnepnapok, fizetett szabadság, betegszabadság, céges autó ez-az stb. van, hanem heti 80 órákat dolgoznak, nincs szabad hétvége, és mégis tudnak a gyerekeikkel foglalkozni. Sokuknak van takarítójuk, mert ők tényleg keresnek eleget, a gyerek meg szent nekik, hétvégente kirándulnak, esténként ők fürdetik, olvasnak nekik stb. és még így is tudják csinálni a vállalkozást.

Kérdező, a te férjednek van egy jó kifogása. Más is dolgozik, más is visz haza sok pénzt és attól még nem szűnik meg apának-anyának lenni és nem derogál takarítani is. Én a helyedben elválnék, most őszintén, mivel lenne neked rosszabb vagy a gyereknek? Mert most sincs apja tulajdonképpen, te meg vasalod az ingjeit meg mosod a szaros alsógatyáit, míg ő pöffeszkedik a kanapén. Ez lesz majd, ha visszamész dolgozni is. Mindig elővesz valami kártyát, hogy kihúzza magát a gyereknevelés-háztartás kombóból.

2019. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek nem való gyerek. Elhiszem, hogy akarta a gyereket, de valószínűleg nagyon nem erre számított. Higgadtan ülj le vele, és kérdezd meg, mit szólna a váláshoz. Ha a terhére vagytok a gyerekkel, mondja meg és elköltöztök. Ha nem marasztal, akkor nincs miröl beszélni, kezdhetsz pakolni. Ha azt akarja, hogy maradjatok, akkor bizony neki is nevelnie kell a gyereket.
2019. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

44%-os, alapvetően igazad van, és az egy élhető modell is amit ti éltek, de csak akkor ha nincs gyereketek. Nem is akartok, szóval ez így rendben van.


A kérdező esetében viszont egy családról van szó, apa, anya, gyerek. Az apuka elfelejtette, hogy szintén a kötelességei között van a gyereknevelés is. Különben miért van, miért vállalták? Hogy legyen? Igen, a kezdeti időkben inkább az anyának van nagyobb szerepe a nevelésben, de amint elhagyta az eszik-szarik-alszik hármast az apának is oda kell tennie magát, ha embert akarnak nevelni belőle. Egy normális férfi, akinek fontos a gyereke, rohan haza este, hogy odaérjen a fürdetésre, mesélni akar a gyerekének, játszani vele, elvinni játszótérre, része akar lenni az életének. Bármennyire is elfoglalt Hiszen ezért akarta. Ha a te modelledbe helyettesítünk be egy családot, annak garantáltan katasztrófa a vége és elhidegült gyerekek akik amint lehet lelépnek és többet vissza se néznek.


A siker nem csak anyagi javakat jelent, és pláne nem ér semmit, ha apaként=családfőként megbukik valaki. Majd lehet sírni a halálos ágyon, hogy hol rontotta el.


Kérdező, első körben ülj le vele halál komolyan beszélni, hogy a gyerek érdekében rohadtul szedje össze magát. Esetleg 1-2 hétre nem tudsz elmenni szüleidhez? Ha nem változik a későbbiekeben sem, akkor viszont szerintem édesmindegy, hogy egyedül neveled, vagy ott van-e dísznek a háttérben az "apuka" vagy sem.

2019. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
11: a gyereknek anyja és apja van. Ketten csinálták, ketten kell ellátniuk. Már csak azért ia, mert a gyermek lelki fejlődésének nem tesz jót egy ilyen szánnivaló családi minta.
2019. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
44%-os, neked milyen volt a gyerekkorod? Jártál ki apukáddal játszótérre?
2019. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!