Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fèrjem nem hajlando kivenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fèrjem nem hajlando kivenni a reszet a gyereknevelesben, es szerinte ez normalis. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves gyermekunk. Nagyon nagy hazban èlunk, a ferjem jol keres. Èn jelenleg gyeden vagyok. Semmit nem foglalkozik a gyerekkel ha hazajon a munkabol. Csak a telefonjat nyomja. Azt gondolja mivel o a penzkereso, ezert neki csak ennyi dolga van. Mostanaban a kislanyom csapkodja az apjat. Emiatt a ferjem ideges ra es kiabal vele illetve velem... hogy en ilyenkor nem szidom le. De biztos vagyok benne, hogy azert csapkodja, mert amikor odamegy hozza hogy jatszanak nem is figyel ra csak a telefonjat nyomkodja, ezt pedig erzi a gyerek... nagyon idegesit ez a helyzet. Sajnalom a kislanyomat is. Szerintem nem magyarazat erre az, hogy ö dolgozik es jol keres es eltart minket, mivel minden apa dolga ez jelen esetben. Itthon is mindent en csinalok, semmire sem hajlando, mondvan hogy o faradt. Nagyon zavaro, hogy este amikor 3 an vagyunk ugy nez ki az estenk, hogy en jatszok a gyerekkel a nappaliban, o pedig a telefonjat nyomkodja, nem all fel a kanapebol. Nincs turelme a gyerekhez. Ha jatszik is vele fel perc es kesz...ja es azzal tart sakkban, hogy o teremt meg mindent o tart el minket es nagyon idegesit, hogy allandoan ezt mondogatja, az en munkamat meg itthon semmibe veszi. Elgondolkoztam azon, hogy talan kulon kellene folytatnunk . A kislanyom miatt ez nehez dontes. Annyira nem akartam kulon felnevelni. Ti mit tennetek?
2019. nov. 4. 10:34
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
5%

Igen ez a normális.

Szerinted mennyi stressz,agyalás van a nyakán?

Vagy a nagyház csak odatermedt?

Rengeteg munka,agyalàs,pörgés,állandó készenlét,állandó meetingek,feladatok.


Te dolgod a gyerek mivel a férjed dolgozik.

Lehet azért nyomkodja a telefont mert akkor is dolgozik erre nem gondoltál?

Gondolom jó érzés a prémium kocsiba beülni meg a nagy házban élni és nem panelba Suzukival.


Tudod ez mind mind kőkemény munka.

Hagyd békén rengeteget tesz értetek.

Biztos dolgozik otthon is,gondolod szándékosan kicseszne veled?


Picit gondolkozz el.


Te dolgod a gyerek te vagy a nő, a férjed teljesíti ami az ő része.

PÈNZT KERES.

Értékeld mert a helyében 2.ilyen pattogásoddal elküldenélek aztán nézd meg milyen teher van a vállán.

2019. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék együtt vele.
2019. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

#11


Persze, a gyerek meg ott rohadjon meg a sarokban egyedül, mi?

Vele ki fog foglalkozni? Persze, az anyja, de a gyereknek KÉT szülője van, mind a kettőre szüksége van.

2019. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
3%

13-as majd hétvégén foglalkozik vele az apa.

Mondom APUKA teljesíti ami a kötelessége PÉNZT KERES sőt jól keres,ergó minden kényelem,luxus biztosítva van,és ez nem napi 8 órás 9-17-ig tartó meló hanem sokszor otthon is.


Nem érzitek a súlyát ennek,egy férfi helytállni kőkemény próbatétel,biztos otthon is dolgozik mert szervezkednie kell vagy egyébb dolgok,hogy legyen még jobb életük.


Az anyuka foglalkozzon a gyerekkel szépen ennyi a dolga.

Férjét ne nyagassa mert egyszer betelik a pohár nálam is betelne ès utána lapát.

Aztán ha kiesik a cici a szájából akkor majd kaphat a fejéhez.

2019. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Az hogy kocsikat nezeget az munka? Csakmert folyamatosan ezt csinalja a telefonjan. 2 szemelyes sportkocsikat nezeget.
2019. nov. 4. 11:17
 16/38 anonim ***** válasza:
53%
jó mvan öcsém még jó hogy senki nem hallgat rád. menj szexistáskodni máshova
2019. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Es ha majd visszamegyek dolgozni, munka utan kifog a gyerekkel foglalkozni? Csakmert en is dolgozni fogok. En nem leszek faradt?
2019. nov. 4. 11:17
 18/38 anonim ***** válasza:
2%

Munkaközben én is szoktam kérdező mert célom egy sportkocsi.


Tudod megérdemli,inkább tedd össze a két kezed,hogy nem egy ,,jó az elég ez" palit fogtál ki.


Igen lehet azt is nézi mert valószínű célja,de nem tudhatod még mellette mit csinál.

Biztos tervezi milyen kocsit vegyen aztán mivel intelligens a párod gondolom agyal meg számol állandóan.


Olyan mint én,csak tudod a párom elfogadja ha otthon 1,2 órát magammal foglalkozok mert ez neki is jó lesz.


Ha ezt nem fogod fel semmi baj,csak ha kidob.mert megunja akkor majd mehetba sírás.


Értékeld a párod,hogy nem egy lúzer.

2019. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
15%
Jól van 16-oska neked sincs fogalmad a karrierről az igazi karrierről,kicsit làss tovább a 8-16 közötti munkaidőnél.
2019. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

#14


1. Mégiscsak a gyereke, kéne valami kapcsolatnak lennie kettejük között. A gyerek próbálkozik is (a csapkodás figyelemfelkeltés) az apa viszont pont letojja magasról.

Apám, nagyapám is sokat dolgozott, de ha valami fontos dologról volt szó, sepertek félre mindent, és rám figyeltek.

Szegény gyereknek pedig ilyenkor pláne sok figyelemre van szüksége.


2. Valahol, főleg Amerikában létezik ez a minta.

Apuka dolgozik, anyuka egész nap otthon van (nem csak gyed) végzi a házimunkát, foglalkozik a gyerekekkel...


Na.


Ez bevált dolog, működik is, HA a házaspár kölcsönösen beleegyezik.

A Kérdező a takarítással rendben is van, de a gyerekkel is illene foglalkoznia.


Ja, és az amerikai családoknál (ahol anyuka otthon marad) az apuka még nem szarik a gyerek fejére.

2019. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!