Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elfogadni a lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon zűrös váláson vagyok túl, viszont végre azóta sikerült találnom egy normális lányt, akit mindennél jobban szeretek. Tervezzük a közös jövőnket, esküvő, gyerek satöbbi. Az előző házasságomból született egy kislányunk, akivel jó a kapcsolatom, ő is nagyon ragaszkodik hozzám, de valamiért az új pàrom nem tudja elviselni, pedig a kislány szereti őt is. Attól félek, hogy rámegy erre a kapcsolatom, mivel nagyon sokat vitatkozunk a gyerek miatt, amúgy ha nem lenne semmi problémánk nem lenne. Sokszor eszembe jut, hogy mi lenne ha többet nem tartanám a gyerekkel a kapcsolatot, talán akkor nekünk is meg neki is nyugodt élete lehetne, természetesen anyagilag támogatnám, aztán esetleg ha nagyobb lesz talán a párom is jobban elfogadja majd.
2019. nov. 6. 15:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

Tehát az aktuális punci fontosabb a saját gyerekednél. Nos a gyereked helyében bsználak ki a pcsába, ha a későbbiekben megkeresnél, mert az úrnőd mostmár lehet képes lenne elfogadni a létezésem, vagy szétmententetek időközben, és már neked is újra kellennék.

A kényes, irigy, féltékeny királykisasszonynak kéne elgondolkodni inkább, hogy gyerekes pasival bizony a gyerek is jár.

2019. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
6%
Érthető és jogos a barátnőd viselkedése, nem köteles idegen gyerekekkel jópofizni. Hogy te hogy döntessz az a te dolgod, de ne kalkulálj úgy hogy "majd megszereti". Van anyja annak a gyereknek, szeresse ő, meg a gyerek is az anyját szeresse, ne idegen nőket.
2019. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb butaság lenne, ha a párod miatt a kislányodat hanyagolnád el.

Az én fiam mai napig nem tud felnézni a saját apjára, mert az apja az új kapcsolatáért őt letudta a havi pár ezer forintos összeggel amit adott. Pedig normálisan váltunk el, annyiszor vihette volna ahányszor csak akarta volna, de ott is az lehetett, hogy az új feleség nem akarta a fiamat, főleg azután, hogy nekik megszülettek a közös gyerekeik. Vannak nők vagy akár férfiak is akik ki akarják sajátítani maguknak a férjüket/feleségüket és sohasem fog kialakulni bensőséges kapcsolat a gyerek és az új feleség/férj között.

Az én fiam már felnőtt, de évente 1-2x találkozik az apjával, azok is csak kötelező körök, már nem érez iránta semmit és ez mind azért van, mert az apjának ő nem volt fontos. És sohasem mondtam az apjára és annak családjára egy rossz szót.

Ha nem akarsz így járni akkor gondolkodj el, hogy ki a fontosabb.

2019. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy nem tudja elfogadni? Akkor vegye a kis csipkés bugyiját és keressen gyerektelent! Azt hiszed, hogy azzal nem lesz baja, hogy gyerektartást fizetsz? Ó, dehogynem!

Aztán ha a királykisasszony lelép, neked nem lesz senkid. Se punci, se gyerek. Csak tudod új nőt könnyebb találni, mint új gyereket.

Úgy hanyagold el a lányod, hogy az életben többé nem fog rádnézni. Az én vérszerinti faterom is így járt, hiába van négy gyereke szerteszét. 7 évesen láttam utoljára, mikor legközelebb keresett, 9 évesen, azt mondtam, hogy most már én nem akarom látni.

Ez az egész életemre rá is nyomta a bélyegét, párkapcsolati problémákat is okoz. Senki se tud meggyőzni, hogy vannak rendes férfiak és jó apák. Ne hidd azt, hogy a te kislányod életére nem lesz hatással, ha az apja eldobja.

Rengeteg normális, csinos, kedves nő van. Neked miért egy lelketlen hárpia kell?

2019. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
11%
Miért lenne lelketlen hárpia, mert nem rajong más gyerekéért? Döbbenet a gyakorisok felfogása...
2019. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
98%

Nekem sose kéne olyan, aki válás után eltaszítja a gyerekét. Ott a minta, hogy milyen apa lesz, a válás a bizonyíték, hogy milyen férj. Nem véletlenül kötöttél ki egy ilyen lány mellett, aki ennyire utál egy kisgyereket, aki őt szereti. Pont összeilletek, megérdemled.

Még jó, hogy az anyák nem a gyerekkel szakítanak, ha egy pasi nem fogadja őt el.

Remélem, minél előbb talál az exed egy nálad jobb párt. (Nem lesz nehéz.) Te meg ne hisztizz, hogy a lányod mást szólít apának, téged meg akkor keres, ha pénzt akar.

Ezzel a libával megérdemlitek egymást, legalább nem a normális embereket teszitek tönkre. Sok boldogságot!

2019. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem el, hogy egy válás utána mégegyszer így meglehet etetni "tervezzük az esküvőt, gyerekeket" ez is összedőlhet mint egy kártyavár, de a gyereked a gyereked marad amíg élsz. Megcsinálni könnyű volt, de most már vállald is a felelősséget ameddig kell. Még most köpd magad szemen, hogy ilyeneken gondolkozol.

Gyermektelen nő vagyok, de a barátnődet is pofoznám fel. Az ilyen gyökér p.icsa megértemelte volna, hog, diszkóban felcsinálják, apja eltűnjön és küszködjön egyedül a gyerekével és akkor nem jutna eszébe ilyet kérni/ elvárni mástól. Kis butus ne hidd, hogy annyira szeret, mert, ha én szeretek valakit azt elfogadom ahogy van és nem veszekszek vele ;-)

2019. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
79%

#5: Nekem a te felfogásod döbbenet.

Leírja, hogy a kislánya szereti az új nőt, nem ártott neki, és mégse tudja elviselni.

Nem "más gyereke", hanem a párja gyereke. Egy család.

Te mit szolnál, ha a csajod azt mondaná, hogy ugyan anyukád kedves, befogadta őt a családba, de ő ki nem állhatja a vénasszonyokat a nyafogásukkal, úgyhogy leszel szíves úgy tenni, mintha nem lenne. Te kit dobsz ki? Az édesanyád, aki szereti a barátnőd, vagy a barátnőd, aki nem viseli el anyádat, ok nélkül?

2019. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
10%
Kíváncsi vagyok, hogy ha a nőé lenne a gyerek és a kérdezőnek kéne elfogani a gyerekkel együtt és nevelni más gyerekét akkor is ilyen harcos, libsi válaszok jönnének-e?🧐
2019. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
94%
'Sokszor eszembe jut, hogy mi lenne ha többet nem tartanám a gyerekkel a kapcsolatot,' -, ujabb pelda hogy egy orgazmus nem tesz senkit szulove. Kb. a macskam gondosabb szulo mint te. Apam csinalta ezt. A punci mar sehol, de a gyereke se.
2019. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!