Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elfogadni a lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon zűrös váláson vagyok túl, viszont végre azóta sikerült találnom egy normális lányt, akit mindennél jobban szeretek. Tervezzük a közös jövőnket, esküvő, gyerek satöbbi. Az előző házasságomból született egy kislányunk, akivel jó a kapcsolatom, ő is nagyon ragaszkodik hozzám, de valamiért az új pàrom nem tudja elviselni, pedig a kislány szereti őt is. Attól félek, hogy rámegy erre a kapcsolatom, mivel nagyon sokat vitatkozunk a gyerek miatt, amúgy ha nem lenne semmi problémánk nem lenne. Sokszor eszembe jut, hogy mi lenne ha többet nem tartanám a gyerekkel a kapcsolatot, talán akkor nekünk is meg neki is nyugodt élete lehetne, természetesen anyagilag támogatnám, aztán esetleg ha nagyobb lesz talán a párom is jobban elfogadja majd.
2019. nov. 6. 15:28
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
85%

Írd le egy papírra ezt. Ha a jövőben látni akar, add oda neki és nem lesz vele dolgod a jövőben sem. :)


És miért a gyerek hibás, mikor az anyja olyan, amilyen?

Te moziba voltál közben mig készült, hogy szerinted ott az anyja majd oldja meg?


Komolyan a saját gyereked akarod elveszíteni? Gratulálok...

Remélem legalább tisztes összeget utálsz gyerektartásra. Bár az egy apát nem pótol.

2019. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Az előző feleséged is lelki toprongy, de csináltál neki gyereket. A mostani nőd is lelki toprongy, de te el akarod venni és csinálsz neki gyereket.

A saját hibádból se tanultál. Gratulálok!

2019. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell egy kisgyerekben az exet látni? Van az exfeleséged meg a gyereked, két külön ember a mostani nőd ezt nem tudja felfogni, mert egy hülye liba.
2019. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy ugyanezt megkérdezte a barátnőd is, többször is a héten.
2019. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked nincs szükséged a gyerekedre, de hidd el neki szüksége lenne az apjára.
2019. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz ám olyan nőt találni, aki nem elég hogy elfogadja hogy már elvált az ember, de esetleg még a volt feleség gyerekét is pesztrálja. A gyerekkel meg alig találkozok, szóval azért mert egyszer hoztam egy rossz döntést maradjak egyedül életem végéig?
2019. nov. 6. 18:15
 37/49 Savlekotő ***** válasza:
100%
És ha elválsz tőle a ő közös gyerekeit is a szemétbe dobod... Remélem lesz esze és menekül...
2019. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Savlekotő ***** válasza:
100%
Köttetted volna el magad,és ezt vén faxként írom.. Igaz én nem hintettem szét a magomat mindenkibe, és nem úgy váltogattam a feleségeim mint ma más a koszos zoknijait.
2019. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

En sem nevelnem mas gyereket DE alapbol ossze se jonnek ilyen pasival.

Aki gyerekessel jon össze az szamoljon ezzel

2019. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
26%

"Kíváncsi vagyok, hogy ha a nőé lenne a gyerek és a kérdezőnek kéne elfogani a gyerekkel együtt és nevelni más gyerekét akkor is ilyen harcos, libsi válaszok jönnének-e?"


Nem. Akkor az lenne, hogy nevelje és tolerálja az, aki megcsinálta.

2019. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!