Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elfogadni a lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon zűrös váláson vagyok túl, viszont végre azóta sikerült találnom egy normális lányt, akit mindennél jobban szeretek. Tervezzük a közös jövőnket, esküvő, gyerek satöbbi. Az előző házasságomból született egy kislányunk, akivel jó a kapcsolatom, ő is nagyon ragaszkodik hozzám, de valamiért az új pàrom nem tudja elviselni, pedig a kislány szereti őt is. Attól félek, hogy rámegy erre a kapcsolatom, mivel nagyon sokat vitatkozunk a gyerek miatt, amúgy ha nem lenne semmi problémánk nem lenne. Sokszor eszembe jut, hogy mi lenne ha többet nem tartanám a gyerekkel a kapcsolatot, talán akkor nekünk is meg neki is nyugodt élete lehetne, természetesen anyagilag támogatnám, aztán esetleg ha nagyobb lesz talán a párom is jobban elfogadja majd.
2019. nov. 6. 15:28
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hülye felfogás, hogy a gyerek az első, a párommal élek, a gyereket havonta párszor látom, mikor az exem hajlandó odaadni
2019. nov. 6. 16:38
 22/49 anonim ***** válasza:
80%
A nők jöhetnek mehetnek az életedben, de a lányod mindig a lányod marad. Ha egy nő hisztije miatt nem tartod vele a kapcsolatot, ne csodálkozz ha felnőtt korára meggyűlöl. Inkább keress egy olyan nőt aki képes elfogadni a lányodat. Ne a gyerekkel való kapcsolatot áldozd fel!
2019. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Vicces, “keress másik nőt”, de én őt szeretem. Nekem ő a legfontosabb az életemben
2019. nov. 6. 16:51
 24/49 anonim ***** válasza:
97%

Min veszekedtek? Konkrétan. Nem is él veletek a lányod, neki semmi dolga vele. Jó lenne pontosan látni az okot.


Mennyi idős a gyerek?


Mikor váltál el? Mikor ismerted meg a barátnőd? Együtt laktok?


Az exeddel mennyit voltál együtt? Miért vetted el? Miért akartatok gyereket? Akartad te egyáltalán?


Eddig kivetted a részed a gyerek életéből? Pelenkáztad, etetted, este keltél mellé? Mit csináltok láthatás alatt?

2019. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
6 éves a gyerek, 3 éve váltunk el, a párommal együtt élünk egy éve. Havonta 2szer van láthatásom, de van hogy hosszabb ideig nem láttam, mert konfliktus volt az Anyjával. Akartuk a gyereket, de akkor még fiatalok voltunk mineketten, utána romlott meg a kapcsolat, csalt fűvel fával, persze a végén én voltam a hibás mindenért. Az új páromnak rosszul esik mikor nálunk van a gyerek, mert tudja hogy az exemtől van aki nem csak velem, hanem a párommal is sokat gonoszkodott, szóval valahol meg is értem
2019. nov. 6. 16:59
 26/49 anonim ***** válasza:
92%
Hát a gyomrom párszor felfordult mire ezt elolvastam. Az apám ugyanazt csinálta mint te. Nem is értelek, de nem is akarlak megérteni. Annak a gyereknek kell egy apa, nem ő kérte hogy te legyél az apja, de ha már ilyen szerencsétlen szegény gyerek, hogy egy ilyen kretén az apja, mint te, akkor kutya kötelességed megadni neki minden szeretet és figyelmet. És nem egy jött-ment nőért eldobni a gyermekedet. Bezzeg ha az anyja csinálnia ezt egy f...szért akkor írnád ki a kérdéseket hogy ugye hogy mekkora egy k...va a gyerekem anyja. Ha már b...ni tudtál akkor vállald is a felelősséget és viselkedj úgy mint egy apa.
2019. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
89%

Ne csodáld, hogy az exed nem adja a gyereket. Te xarsz rá, semmi érzelem, az új punci meg utálja. Miért adja oda, ha te látni se akarod?

Te se véletlenül lettél elvált. Leszel is még, ha ezt a nőt elveszed. Gondolom, csak annyit tud, hogy jól néz ki, és hagyja magát használni. Ne aggódj, szülés után ez megváltozik.

Újabb példa, hogy az apa nem szülő, csak kell a spermája a gyerekhez, de onnantól teljesen felesleges. Meg persze arra is, hogy ha egy nő jól néz ki, akkor lehet akármilyen szemét, elnézitek neki.

2019. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
12%

"A nők jöhetnek mehetnek az életedben, de a lányod mindig a lányod marad."


Biológiailag igaz, hogy a lánya mindig a lánya marad. De majd egyszer felnő a lány, és lesz saját családja. Ha a kérdező őt választja, akkor is egyedül marad. Nem fog a gyerekével élni haláláig. Ha meg a szülő ráakaszkodik a gyerekre, mindenki azt mondja, keressen inkább párt.

2019. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
88%
Most nehogy ne bírja már ki ha pl. 2 hetente egy hétvégét a lányoddal töltesz. Addig foglalja el magát, menjen a szüleihez vagy bárhová. Szegény kislányt sajnálom, hogy ilyen zűrös családba született. A lányod se hülye azért, mert gyerek a kis fejével felfogja, hogy nem kívánatos személy, ha veletek van. Örökre lelkisérültet csinálhatsz belőle, igazad is hagyd békén őt!
2019. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
79%
#28-as, te is agyhalott vagy, fogalmad sincs egy gyermek szülő kapcsolatról. Nem kell halálig együtt élniük, de a jobb helyeken jóban, rosszban számíthatnak egymásra a család. Apámmal nem élek együtt mivel 27 éves vagyok, de két naponta beszélünk telefonon, két hetente találkozunk és bármi van az ő tanácsát kérem ki, mert tudom ő jót akar nekem, és megbízhatok benne.
2019. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!