Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elfogadni a lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon zűrös váláson vagyok túl, viszont végre azóta sikerült találnom egy normális lányt, akit mindennél jobban szeretek. Tervezzük a közös jövőnket, esküvő, gyerek satöbbi. Az előző házasságomból született egy kislányunk, akivel jó a kapcsolatom, ő is nagyon ragaszkodik hozzám, de valamiért az új pàrom nem tudja elviselni, pedig a kislány szereti őt is. Attól félek, hogy rámegy erre a kapcsolatom, mivel nagyon sokat vitatkozunk a gyerek miatt, amúgy ha nem lenne semmi problémánk nem lenne. Sokszor eszembe jut, hogy mi lenne ha többet nem tartanám a gyerekkel a kapcsolatot, talán akkor nekünk is meg neki is nyugodt élete lehetne, természetesen anyagilag támogatnám, aztán esetleg ha nagyobb lesz talán a párom is jobban elfogadja majd.
2019. nov. 6. 15:28
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Ez mind oké, de a gyereknek ott az anyja, normális esetben mikor felnő akkor lesz neki is egy családja és nem velem fog foglalkozni. A párom pedig ha minden jól alakul mindig mellettem fog állni, ahogy most is. Nyilván meg lehet őt is érteni, fordított helyzetben én se biztos hogy örülnék ha neki lenne gyereke másik pasitól
2019. nov. 6. 16:19
 12/49 anonim ***** válasza:
96%
Ebben csak az a furcsa hogy "parodnak nevezed" ???? Tenyleg az ?
2019. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Igen, az, nagyon sok rossz dologban mellettem állt, sok mindent köszönhetek neki
2019. nov. 6. 16:22
 14/49 anonim ***** válasza:
20%
Akkor ne kènyszeritsd rá a gyereket, akit az exednek csináltál.
2019. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
75%

De ebben nem all melletted !!

Szoval ez nem a Te parod !!

2019. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Ebben mért is kellene? Nem ő az anyja, nem vele vállaltam gyereket.
2019. nov. 6. 16:25
 17/49 A kérdező kommentje:
Nyilván a közös gyerekeinkkel leszünk egy család, az teljesen más helyzet lesz
2019. nov. 6. 16:25
 18/49 anonim ***** válasza:
97%

Ok _ rendben tartsak ki a parod mellett es dobd el a gyerekedet !!

Maj talakozunk rovidesen amikor valnifogsz hogy most "mit csinaljak "

2019. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
85%
A vége erős volt! Minden körülmények között a gyerek az első senkit nem érdekel a pénzed magasról fog tojni rá a gyereked idővel hogy csak ennyit ér neked! Ha az új parom nem tudná elviselni az én gyermekem azonnal lapátra raknam! Remélem ezt nem gondolod komolyan! Gondold át jobban én azt mondom! Egy nő sem ér ennyit sem egy férfi!
2019. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
98%

Bakker, ennyi ésszel szabadlábon...

Most vagy túl egy zűrös váláson. Most akarsz minden kapcsolatot megszakítani a gyerekeddel. Te ezek után elhiszed, hogy a mostani nőd örökké veled marad? Ne röhögtess! Már most is sokat veszekedtek. Nem, nem a gyerek miatt. A gyerekkel együtt ismert meg, tudta, hogy mit vállal veled. Más oka lesz ott a veszekedésnek.

Legfeljebb otthagyom ezt is, a második gyereket is, és keresel egy szukát a következő alomnak.

2019. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!