Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem egy sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem egy sokkal fiatalabb nővel kötött szoros barátságot. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A lány a férjem kedvenc kávézójában kezdett dolgozni, ott ismerkedtek meg, majd a férjem egyre gyakrabban járt oda. Azt mondja, szeret vele beszélgetni, már-már lányaként tekint rá. Ez egy éve tart, azóta közös programokat is szerveztek. Mindennap hívja vagy ír neki a férjem, hogy hogy van stb. A férjem egyébként nem egy nőcsábász típus, de most azt látom, boldogan indul a kávézóba, minden egyes nap szinte. Nem ritka, hogy zárásig ott van. Amikor rákérdeztem, azt mondta, megkedvelte, szeretne kedveskedni meg gondoskodni, mintha a lánya lenne. 50 éves, a nő meg 28. Nem tudom, mit gondoljak.
2019. nov. 10. 17:07
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
89%
Segítek: asszisztálsz az afférjukhoz.
2019. nov. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
89%
Nem engednék ilyet a ferjemnek.Ne haragudj de ugye nem csak a csajnak akár kedveskedni,gondoskodni róla,hanem rólad is??Else tudom képzelni..ne hagydd ezt..
2019. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező majd írd már meg mikor kiugrik a szög a zsákból.
2019. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm még egyszer a válaszokat.
2019. nov. 12. 14:29
 25/56 anonim ***** válasza:
80%

:( Szegény... Sajnállak tényleg.

Kívánom, hogy túljuss ezen. Biztosan megcsal vele, sőt rosszabb, mert szerelmes belé. Ezt nem nagyon lehet visszafordítani. De légy erős, vond kérdőre, hagyd el és élvezd, hogy ha pár hónap múlva sírva keres meg és beleröhöghetsz az arcába, hogy így jártál apukám.

2019. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
93%
Ha még nem dugta meg, akkor hamarosan meg fogja.
2019. nov. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, kérdező. :(


Azt hiszem nem helyes, -mert alapvetően mindenkinek magának kellene tudnia a határokat, meddig mehet el-, de nagy ritkán mégis kérheted a párodat, hogy valamit ne tegyen, mert nem oké... Ez tipikusan ilyen helyzet.


Volt egy picit hasonló helyzetem a párommal ( én is 28 vagyok, nálunk is vannak hullámvölgyek), bár itt egy baráti társaságból, felületesen megismert lányról volt szó, akivel 1-2x beszéltek.. Pont ez volt a mentsége is, hogy csak "barátkozik"..


Egy hozzám hasonló, nagyon csinos lányról van szó, tudom, hogy az esete is. Én már az elején meghúztam a határt, ő is elkezdett hirtelen intenzíven "barátkozni", chatelni a lánnyal messengeren, kávézni invitálta nem egyszer, meg alapból eléggé érdeklődött felőle...


Kivártam, de a lány nem igen akart barátkozni úgy vettem le, nem is találkoztak...


Bennem ez elég maradandó tüske volt, mind tudjuk mi jön le a helyzetről így kívülről, és azt is tudom, mennyire nehéz elhinni annak aki benne van, hogy valóban erről van-e szó, főleg ha sok éve vagytok együtt.. :(


De továbbra sem gondolom, hogy egy felnőtt férfi simán barátkozni akarna, ha ilyen szintű érdeklődést tanusít a lány iránt, mint amit te is írsz..


Én szakítani akartam, bár végül még együtt vagyunk, mert nem akarta, hogy vége legyen, plusz valóban az utóbbi időben nem volt az igazi a kapcsolatunk, én is hibás voltam ebben.


Viszont nekem erről ő hazudott, és régebben egyszer már volt ilyen.., úgyhogy magam sem cselekedtem utána példaértékűen, de ebbe most nem megyek bele.


Lényeg a lényeg, hogy ezek a fene nagy "barátkozások" férfi és nő között ( pláne férfi részéről, ahogy én is tapasztaltam mindig eddig), általában nem sima barátkozások..

2019. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont már voltam 50 éves, szóval a szex messze nem volt kulcskérdés, a kitartottság meg még annyira sem, komoly nőt nem pénzzel lehet meghódítani. ( Amúgy sincs)

A hódítás maga a varázs, az mozgatja a pasit.

Van okod aggódni, mert vele tölti minden idejét, nem veled.

Szóval, kb. mintha nem is volnál.

Nekem egyszerű volt, mert nem is már feleségem.

Szóval ő már nagyon kifelé megy a házasságból, csak nem meri.

Nem vagyok híve az őrmesterkedésnek, de határozottan választás elé állítanám.

Ez így egy sodródás, a sehova, ennél már az is jobb, ha most teszitek egyértelművé a dolgot. Ha veled marad, szar lesz neki, azt is tapasztaltam, ha váltok, szar lesz neked.

Jó megoldást nem látok, de ez a lehető legrosszabb állapot.

2019. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj kedves! De én mint, férfi csak arra tudok gondolni, hogy többet akar a hölgytől! Ülj le és beszéld meg a férjeddel! De semmiképpen se ess a torkának, mert beijedhet és tagadni fog mindent! Nyugodtan próbáld , kikérdezni! Én azt mondom mindig , minden az aminek látszik, csak az ember azt szereti elhinni, amit hinni akar. Sok sikert kedves! 40F
2019. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valaki x év házasság után megbolondul de itt az a rosszabb, hogy ez nem plátói dolog, mivel vannak közös programok úgy néz ki a csaj viszonozza az érdeklődést vagy legalábbis nem utasítja el és hajlandó vele talalkozgatni munkaidőn kívül is. Ez pedig azt jelenti, hogy igen, van okod aggódni. Sőt, nagyon is hagytad elfajulni a dolgokat. Mert egy fülig szerelmes ember bizony ha döntés elé állítod könnyen a szívére hallgat. És az igaz, hogy ezt egyszer biztos megbánná de most ezt nem látja. A szerelem vak. Főleg ha ő is azt látja, hogy a lánnyal az érdeklődés kölcsönös akkor még főleg. És mivel régóta tart nem tudom hogyan lehetne ezt megszuntetni. Sajnos ezt most csak a lány tudná de ő nem akarja valószínűleg.
2019. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!