Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem egy sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem egy sokkal fiatalabb nővel kötött szoros barátságot. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A lány a férjem kedvenc kávézójában kezdett dolgozni, ott ismerkedtek meg, majd a férjem egyre gyakrabban járt oda. Azt mondja, szeret vele beszélgetni, már-már lányaként tekint rá. Ez egy éve tart, azóta közös programokat is szerveztek. Mindennap hívja vagy ír neki a férjem, hogy hogy van stb. A férjem egyébként nem egy nőcsábász típus, de most azt látom, boldogan indul a kávézóba, minden egyes nap szinte. Nem ritka, hogy zárásig ott van. Amikor rákérdeztem, azt mondta, megkedvelte, szeretne kedveskedni meg gondoskodni, mintha a lánya lenne. 50 éves, a nő meg 28. Nem tudom, mit gondoljak.
2019. nov. 10. 17:07
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
👉👌
2019. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
62%
En nem akarom elhinni hogy ez nem kamukerdes. Ennyire ostoba no nem letezhet a foldon :)
2019. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%
Sztem van okod sőt ebben a mai világban szinte a kor nem számít. Ez csak kifogás hogy a lányaként tekint rá. Ennyire nem lehetsz naiv!
2019. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező írd már meg mi lett a dolog vége...
2019. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Több hónap is eltelt a kérdésem feltevése óta. Leültem beszélgetni a férjemmel még az ünnepek előtt erről az egészről. Továbbra is ugyanazt hajtogatta, hogy mint embert kedveli nagyon, de ha engem ennyire zavar, visszavesz. Ezután többet volt itthon, nem csak fizikailag, fejben is, jobban figyelt. Járkált a kávézóba, de sokkal kevesebbet.

Aztán február végén a nő felmondott. A felmondási ideje alatt a férjem ismét felpörgött, sokszor ment, teljesen elkeseredettnek tűnt. A nő utolsó munkanapján későn jött haza, jóval a zárás után, nagyon részegen. Azóta lenyugodott, nem veszek észre olyanokat mint azelőtt, hogy messengeren írkálnak stb. Állítása szerint soha nem történt semmi köztük. Beszélgetésünk során közöltem vele, hogy ha úgy alakul, váljunk el és éljük mindketten az életünket, a gyerekek miatt viszonylag normális kapcsolatot fenntartva. De egyelőre marad minden a régiben, most a járvány miatt van elég bajunk nekünk is.

A nő a munkahelyem melletti üzletben kezdett dolgozni, de a látványától is rosszul vagyok.

Köszönöm még egyszer a válaszokat.

2020. márc. 31. 12:36
 36/56 anonim ***** válasza:
67%

Örülök, hogy így végződött.

Arra azért ügyelj, hogy ne lesd minden lépését a férjednek, mert aligha fogja folytatni a nővel, vagy másik nővel. Jó lecke lehetett neki az, ahogyan a beszélgetéssel és ennek utána, kezelted a helyzetet.

Ha szócsata lenne köztetek bármilyen okból, ezt az esetet csak végszükségből verd a fejéhez.

Minden jót a továbbiakhoz!

Ffi.

2020. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a válaszod. Kíváncsi lennék, miért gondolod, hogy végképp megszakította vele a kapcsolatot? Mindig azt válaszolta, sose történt köztük semmi, és valamiért afelé hajlok, hogy ezt el is hiszem. Inkább az aggaszt, ahogy egy másik válaszoló is írta, miszerint "lelki kötődés" alakult ki.
2020. ápr. 1. 19:39
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Bajos határozott választ adnom, mert az igazat csak a férjed tudja. Inkább a saját énemből indulok ki, hogy én hogyan zárnám le (hogyan zártam volna le).

Csak feltételezem, de nem állítom, hogy végleg szakított és nem kezd kapcsolatot egy másik nővel, de erről kár gondolkozni, mert biztos, hogy fölösleges féltékenységhez vezet. A lelki kötődés nem kizárható, mert akárhogy is vesszük, a lelki kapocs megvolt kettejük között (férjed sem tagadja), de könnyen elképzelem, hogy a férjed erről is képes volt (képes lesz) lemondani, mivel testi érintkezés (higgyük el neki) nem volt köztük.

2020. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Van gyereke? Pl a korulmenyek ismerete nelkul senki nem tudna megmondani. Eleve, vonzonak talalhatna a fiatal no? Mert Paul Newman hetven evesen meg pasi volt. Ha nem kolcsonos, eleve baratsag marad.

Hasonlot ugyan lattam, de ott ez a baratsag nem kellett, hogy furcsa legyen, mas korulmenyek kozt volt.

Igy passz.

2020. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
34%
Ja, latom, megoldodott. Platoi szerelem is lehetett. Bar nehezen elviselheto, szemely szerint en jo hazassag eseten elviselnem, de en mas tortenet vagyok. Hiszek abban, hogy tobb rossz kozul kell valasztanunk, es nem adnam fel egy biztos rossz masik partnerert, hogy elolrol kezdjuk. Hiszek a hutlenseg es kegyes hazugsagok aldasaban hosszu tavon, es nokent nekem is vannak titkaim a hosszu evek utan.
2020. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!