Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem egy sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem egy sokkal fiatalabb nővel kötött szoros barátságot. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A lány a férjem kedvenc kávézójában kezdett dolgozni, ott ismerkedtek meg, majd a férjem egyre gyakrabban járt oda. Azt mondja, szeret vele beszélgetni, már-már lányaként tekint rá. Ez egy éve tart, azóta közös programokat is szerveztek. Mindennap hívja vagy ír neki a férjem, hogy hogy van stb. A férjem egyébként nem egy nőcsábász típus, de most azt látom, boldogan indul a kávézóba, minden egyes nap szinte. Nem ritka, hogy zárásig ott van. Amikor rákérdeztem, azt mondta, megkedvelte, szeretne kedveskedni meg gondoskodni, mintha a lánya lenne. 50 éves, a nő meg 28. Nem tudom, mit gondoljak.
2019. nov. 10. 17:07
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, mintha nem csak kaland lett volna. Ahogy írtad is, kötődnek egymáshoz. Az, hogy lefeküdtek-e egymással, lehet soha nem derül ki. Valahogy hihetetlen, amit mond a férjed, miszerint nem történt semmi. Ha pedig igazat mond, biztos is benne van a vágy. Nem akarok negatív lenni, de nem tartom kizártnak, előbb-utóbb egymásnak esnek.
2020. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
40%

Volt egy hosszan tartó kalandja és ràjött hogy mar nem huszonéves. Ennyi.

Felrekurt vagy sem már nem érdekes. Ha esze van tanult belőle és elfogadja hogy öregszik.

Most jössz.

Keress egy huszon vagy harmincas pasit akivel barátkozol, elmentek ide oda. Meglátjuk ő mennyire lesz toleráns.

Megérdemelmé a leckèt.

Én akkor is megtenném hogy időnként eltűnök, mondjuk batátnőmhöz és behazudnám hogy a fiú barátommal voltam akire úgy tekintek mintha a fiam lenne

2020. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
53%
Jó igénytelen csaj lehet az,aki 28 évesen egy 50-es,nős vénemberrel "barátkozik"
2020. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
83%
Én nem az igénytelen szót használnám, de igazából mindegy is. Itt a feleség homokba dugja a fejét, miközben elég egyértelműen járogatott félre a kedves férje. Rá leginkább a buta jelző illene...
2020. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a csajt hibáztatnám. Simán lehet, hogy jól néz ki a faszi és gondolom a házasságát sem úgy adta elő, ahogy kellene, hanem 100% hogy összehordott mindent “már válófélben vagyunk, jaj nem is érdekeljük egymást, neki is van más, mindjárt elválunk” stb. Ez ilyenkor a bevált szöveg.

Az a gáz, hogy a kérdező azt gondolja happy end lett a vége, mert minden a régi. De aki ilyen könnyen szemet huny minden felett és ezzel el is van intézve az egész, az ne haragudj, de megérdemli, hogy így járjon, mint a kérdező. Hol hagytad a tartásod?

2020. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
77%

45 véleményével teljesen egyetértek. Hiába írtad ki a kérdést, a viselkedésed azt mutatja, mintha nem is igazán érdekelne.

Az se igaz, hogy minden 50 körüli férfi igénytelen. Akad azért nem egy sármos ebből a korosztályból, akiknek van vonzerejük. Illetve nem láttál be, hogy töltik az időt (tegyük félre most az esetleges szexet - bár ha nem is volt eddig, akkor ezután lesz), lehet olyan mély beszélgetések is voltak/vannak, amikre nem is gondolsz.

2020. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltal, hogy bele kene kukkantani egy piciket abba a messengerbe? Ne haragudj, de sokat turtel nagyon. :( Ki akadt a ferjed, lereszegedett, keson ert haza... elbucsuztak egymastol, ott aznap mi tortenhetett szerinted? tedd fel magadban ezt a kerdest, es szamolj el a női buszkesegeddel.

Kitartàst!

2020. ápr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 54 éves,egy 36 éves fickóval barátkozik hónapok óta a munkahelyén...

Apámmal úgy gondoljuk hogy csak szimpatikusak egymásnak,vagy akkor lehet hogy mi vagyunk a naivak/hülyék?

Anyukám még ennyi idősen is vonzó,amit nem sokan mondhatnak el magukról az ő korában.Bocsánat az "off"-ért,de most kicsit meglepődtem a válaszokon.És a férfiak még sokkal szarabb állapotban vannak az ő korosztályukban...

2020. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

És anyukád is leinná magát részegre, ingerült lenne, ha hirtelen kiderülne hogy a kedves új barátja felmondott és ma van az utolsó napja?


Na ugyee... Érezd már a különbséget. Itt nem szimpla férfi-női, meg korkülönbségbeli barátság a kérdés, ébresztő. És segítek, nem is épp sima barátságról.

2020. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
49-es, úgy van. Valami oka van, hogy ennyire rosszul érintette, hogy már nem látja ott nap mint nap a kávézóban az említett lányt.
2020. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!