Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem egy sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem egy sokkal fiatalabb nővel kötött szoros barátságot. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A lány a férjem kedvenc kávézójában kezdett dolgozni, ott ismerkedtek meg, majd a férjem egyre gyakrabban járt oda. Azt mondja, szeret vele beszélgetni, már-már lányaként tekint rá. Ez egy éve tart, azóta közös programokat is szerveztek. Mindennap hívja vagy ír neki a férjem, hogy hogy van stb. A férjem egyébként nem egy nőcsábász típus, de most azt látom, boldogan indul a kávézóba, minden egyes nap szinte. Nem ritka, hogy zárásig ott van. Amikor rákérdeztem, azt mondta, megkedvelte, szeretne kedveskedni meg gondoskodni, mintha a lánya lenne. 50 éves, a nő meg 28. Nem tudom, mit gondoljak.
2019. nov. 10. 17:07
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én azt tenném ebben a helyzetben, hogy megnyugodjon a lelked -miután a párom jogosan rombolja a bizalmat a kapcsolatunkban (azzal, hogy olyat tesz/tett, amit én alapvetően nem tennék, plusz mert tudom, hogy nem őszinte és ilyen sokat lóg mással-, hogy adott napon elkérném tőle a telefonját és visszaolvasnám az említett messenger üzeneteket. Különös tekintettel az említett utolsó nap felé.


Ha nincs vaj a füle mögött, odaadja, te megnyugszol. Ha nem adja oda, utána már felesleges.

2020. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Novemberi a kérdésed, de láttam, nem olyan rég újra írtál ide a fejleményekről.

A kérdésedre válaszolva úgy gondolom, volt rá okod aggódni, illetve az, hogy a lány utolsó munkanapján késő estig ott volt vele és részegen ment haza, hát... Nem túl bizalomgerjesztő. Az előttem válaszolók javasolták a messenger üzenetek elolvasását, arról mit gondolsz kérdező? Egyáltalán biztos vagy benne, hogy mindentől függetlenül nem tartják a kapcsolatot? Azóta történt valami? Nem vészmadárkodni szeretnék, de az egész gyanús.

2020. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 Savlekotő ***** válasza:
100%
Azért ha csak a gyerekek miatt akarjátok ezt fent tartani,lehet jön még majd másik kávézós kislány is ha épp nincs terítéken valaki, csak ügyesebben fog hazudni a mókusod,bár amiket írtál totál hülyére voltál véve a kávézós kislánynál is.. :(
2020. máj. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ahol meg a másik messengerét kell átnézni esténként az egy nagy szar, nem párkapcsolat nem boldog házasság..
2020. máj. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azóta van valamilyen fejlemény? Milyen a kapcsolatod azóta a férjeddel?
2020. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, mert úgy tűnik megszerette a csajt, belehabarodott. Mintha kötelék alakult volna ki közöttük.

Hasonló helyzetbe kerültem, végül elváltunk a (volt) férjemmel, bár más okok is közrejátszottak. Először azt hittem csak múló vágy és fellángolás, de olyan szeretet és ragaszkodás alakult ki kölcsönösen (szintén kb 30 éves volt a másik nő, a férjem pedig 50), hogy basszus azóta is együtt vannak. A házasságunk már haldoklott, de amíg nem kezdeményeztük a válást, elmondása szerint nem feküdtek le, de az érzelmi megcsalást nem tagadta, beleszeretett a csajba.

Azóta én is találtam valakit, aki megbecsül és szeret. Jobb, hogy így alakult.

Régi ugyan a kérdésed de csak most találtam meg. Esetleg más is volt már ilyen helyzetben.

2023. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!