Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, miért néztetek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, miért néztetek bele a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

"soha", stb jellegű válaszok nem érdekelnek.

Itt arra lennék kíváncsi aki valaha megtette, az miért, mikor. Talált-e valamit?


2019. nov. 11. 19:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Akkor néztem ele, amikor tornyosultak a gyanús jelek és meg kellett bizonyosodnom róla, hogy valóban megcsal-e. Valóban megcsalt, repült is. Jelenlegi páromnál nem érzem a késztetést, hogy a telefonját nézegessem.
2019. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nálunk 2-szer volt ilyen, engedéllyel kértem el a telefonját! Első alkalommal belenéztem a messengerébe és egy szőke, fiatal lány volt az utolsó beszélgetése, amit teljes mértékben törölt szerintem (még az integetés is eltűnt). Nekem azt mondta bejelölte egy dunántúli csaj, ő "véletlenül" visszaigazolta és utána face-ről törölte, de a messengeren meg fennmaradt. De akkor miért volt minden kitörölve? Erre azt mondta, hogy nála nincs mindenkinél Integetés. Nem kamu szagú ez egy kicsi?

A másik esetben nem találtam úgymond rosszat, csak nagyon meglepett, hogy a híváslistájába volt egy jó pár női hívás. Ami azért is volt furcsa, mert nők nem szokták hívogatni... Mezőgazdsságban dolgozik nagyrészt férfiakkal, amikor együtt vagyunk érdekes sosem érkezett hívás nőtöl csak férfi kollégáktól. Azt mondta, azok kolleganői voltak a híváslistában...

2019. nov. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Azóta mi sem vagyunk már együtt. 28/L
2019. nov. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%
Néha le kell csekkolni, mert az ördög nem alszik. 100%-ban szerintem senkiben sem lehet megbízni.
2019. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Amikor megkér, hogy keressek meg neki valamit, mert épp tele van vagy koszos mindkét keze, pl. épp kertészkedik vagy vezet. Vagy akkor ha nekem merül a sajátom és elkérem, hogy ránézzek a neten valamire vagy megnézzem a térképen, hogy épp merre menjünk (utazás közben). Tudjuk egymás kódját, de ha bármelyikünk olyan bizalmatlan lenne, hogy kutakodna a másik telefonjában, laptopjában vagy bárhol, ott vége is lenne a kapcsolatnak, mindketten elfogadhatatlan, aljas és undorító dolognak tartjuk.
2019. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

Hát nekem nincs hozzáfárásem telójához ,neki sem enyémhez. Viszont én nem vagyok naív szóval,ha épp zuhanyzik és látom írtak neki akkor ránézek,vagy mellettem csetel is ránzek,hogy azért kivel. Persze megbízom benne,és nem is tűnik egy megcsalós típusnak,de már átéltem megcsalást így azóta úgy vagyok vele nem igazán érdekel,hogy ez gáz,gerinctelenség stb,hogy kicsit ránézek a dolgaira. Inkább tudjam meg időben és tudjam dobni,ha gáz van.

Exemmel volt ilyen akkor még nem volt ujjlenyomatos teló,érzetem,hogy megcsal hát találtam is cifra sms-t kolléganőjével nem is egyet...csak a kolléga házas volt és ő nem akarta ,de exem folyton írkált neki,hogy találkozzanak,meg panaszkodott róla nekem..Nagyon gáz volt.

2019. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Igen.

Néha érdekel mit dumál a hevrjával(amúgy nem érdekelne csak ő is bele szokott nézni az enyémbe akkor meg miért ne?)

Vagy akkor ha lusta vagyok a saját telómért menni. Mondjuk ő is ugyan úgy kölcsön veszi

2019. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%

ma 09:31

Na ezzel a csekkolgatással, ki is ölne belőlem minden érzést a párom. Jellemzően azok nem bíznak, akik maguk sem megbízhatóak.

2019. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
64%

"Jellemzően azok nem bíznak, akik maguk sem megbízhatóak."


Pontosan!

2019. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg ha valaki ad rá okot, gyanús jelek stb. akkor jogos. És nagyon sokan buknak így le, ez sem véletlen.
2019. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!