Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, miért néztetek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, miért néztetek bele a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

"soha", stb jellegű válaszok nem érdekelnek.

Itt arra lennék kíváncsi aki valaha megtette, az miért, mikor. Talált-e valamit?


2019. nov. 11. 19:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%

Tegnap 19:57.

Ő is simán belenézhet az én telefonomba, nekem nincs titkom.

Csupán nem szeretném, ha a párom hülyének nézne. Amennyiben megcsal, jó róla tudni, hogy időben kidobhassam, mielőtt összeszedek tőle valami nemi nyavaját, ami ellen a gumi sem véd. Ugyanis a megcsalók nem arról híresek, hogy bevallják a párjuknak, ha félre mennek.

2019. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem "kinek van rejtegetni valója" kérdés. Egyrészt bizalom ilyenkor hol van? Másrészt ez személyes, privát dolog. Más levelét sem bontjuk fel. És más fogkeféjével sem mosunk fogat. Akkor a telefonját miért piszkálnánk!? Az az övé. Akiben meg gyanú és bizalmatlanság merül fel a másikkal, az már rég nem egy egészséges kapcsolat.
2019. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%

Akkor az emberek nagytöbbsége nem egészséges kapcsolatban él, mert valamennyi bizalmatlanság mindenkiben van.

Vakon bízni a legnagyobb őrültség, amit valaki elkövethet, ugyanis általában az ilyen embereket verik át.

2019. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23: Ha eleve úgy állsz hozzá, hogy "biztosan megcsal", akkor minek vagy vele? Én csak ezt nem értem.
2019. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem úgy állok hozzá. De néhanapján meg kell győződni róla, hogy nem jár tilosban.

Miért jobb az, hogy vakon megbízom benne, aztán pofára esek? Akkor inkább derüljön ki időben.

2019. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Mindketten tudjuk a másik kódját. Sokszor használom az övét, mert sokkal gyorsabb. Egyszer mondta hogy valaki másra gondolt egy pillanatig és hatalmas bűntudata volt rögtön. Ott kicsit megtört a bizalom. Be vagyok jelentkezve messengerrel a telojan, hisz sokat használom, ő is az enyémen, mert néha ramjon a feltékenyseg és ranezek mit írtak neki. Sosem volt semmi félreérthető üzenete. Ezenkívül nem értem miért ilyen nagy dolog h 'az az övé nem nyúlok hozza'. Van, hogy a polojaban alszok, megosztom vele az agyam, minden érzésem, az ételem, az életem. Nem értem miért pont azt ne oszthatnam meg vele.
2019. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nekem a barátnőm lépett bele a messengerembe, és egészen visszagörgetve a beszélgetéseket, ráment az exemre, hogy elolvassa a szakításunk időszakát. Nem tudom megérteni mire volt jó ez az egész, pláne, hogy benne volt a messengerben, és látta, hogy nincs semmi érdekes. Szándékosan visszatekert addig, és beleolvasott olyanba, amihez szerintem nem volt köze...:(
2019. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!