Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nők véleménye érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nők véleménye érdekelne. Jartatok mar úgy, hogy a pasitok állandóan lusta volt a szexhez?

Figyelt kérdés

Hogy élitek ezt meg?

Mondja, h szeret, de lusta szexelni.


2019. nov. 13. 08:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem tettem hozzá, h mi mégcsak 4 hónapja vagyunk egyutt es 8 hete tortent az elso szex.
2019. nov. 13. 11:18
 12/24 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam így. A mostani barátom koknrétan folyton akarja,ahogy végeztünk rá 10 percre már menne a következő menet,és amúgy már próbáltam,hogy hagytam neki ,de mikor 5. alkalommal is foyltatta volna mondtam,hogy most ez elég lesz :D ráadásul ő nem is sportos alkat. Furcsa is ,mert exem izmos,kondis srác volt és neki elég volt napi 1 vagy 2 naponta 1. Ezeken már elgondolkoztam amúgy én is ,hogy vajon a sportos srác lusta volt? Mert én mint nő elég lusta vagyok,én nem szeretek annyira aktívkodni,de azért mert én annyira nem is élvezem a szexet. Szóval az nem lehet,hogy a pasi annyira nem élvezi és ezért?? Mert ha iszonyatosan élvezné akkor szerintem nem lenne lusta hozzá.
2019. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Állj!


Ha 4 hónap alatt jött ez elő, akkor vagy már rádúnt, csak nincs más, vagy pokolian sokat dolgozik, és fáradt.

2019. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem.semmi....

Es mondta, h szeret azert, ha mar nem akart azexet?

2019. nov. 13. 11:37
 15/24 A kérdező kommentje:
Napi 6 orat dolgozik aztan pihen sokat.
2019. nov. 13. 11:38
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem élvezi. De amúgy meg miért nem kérdezel rá?? Hogy figyelj neked ennyi is elég? van valami baj? stb...ha ezeket nem lehet megbeszélni a pároddal akkor mi értelme a kapcsoaltnak??
2019. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Igen. Bár nála inkább a kimerültség miatt lusta(azért írom, hogy lusta mert az ellen meg tehetne). Ilyenkor vagy én kényeztetem vagy ráveszem, hogy igen is mozduljon meg
2019. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az univerzum lehetne kegyes, küldhetne egy férfit, aki utálja az orált.
2019. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szeret, csak éppen mint nőt nem kíván. Úgyhogy szerintem megette a fene az ilyen kapcsolatot az összes szeretettel együtt.


Nekem volt ilyen kapcsolatom, de hamar kiderült, hogy más nőhöz nem lusta. Úgyhogy hagyjuk már...

2019. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem kíván téged. Ahogy írod annyit azért nem dolgozik nem erőlteti meg magát, és ha 4 hónap alatt előjött akkor ez semmi jóra nem fog vezetni. Emlékszem amikor mi négy hónapja voltunk együtt konkrétan szinte egymáshoz voltunk ragadva. 😀
2019. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!