Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni, ha már nem vonzódom a barátomhoz?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 5 éve együtt is élünk. Nincsenek problémáink a mindennapi életünkben, veszekedni se szoktunk. Nagyon szépen összecsiszolódtunk és sok közös programot csinálunk, nem unatkozunk. De már nem tudok hozzá vonzódni. Próbálkoztam, erőltettem, de hiába, nem jön az az érzés. Nem tudom mit tegyek. Nagyon jó a kapcsolatunk, de hiányzik a vonzalom. Ő még mindig vonzódik hozzám, emiatt még rosszabbul érzem magam.


26N


2019. nov. 14. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy érzed? Lapos a szex? Vagy benned változott valami?
2019. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mikor múlt el, esetleg valami hatására? Hogy próbáltad erőltetni? Esetleg más módszerrel próbáld ha szeretnéd, de ha úgy érzed kicsit se jön vissza, stakíts vele.
2019. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Apolatlan, vagy meghizott? Valami oka biztos van
2019. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőttetek nagyon össze? Ha túl sokat csüngesz valakin olyan lesz mintha önmagad meghosszabítása lenne, nem egy másik különálló ember. Nekem pl a párom akkor nagyon szexi mikor el van foglalva a maga kis dolgaival és oda koncentrál.

Ha túl sokat babusgatjátok egymást akkor egy idő után baráti szeretetté szelídül a szerelem

2019. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy egyenes nő! Tudod hogy mennyi házasságban vannak így a nők? Aztán jön az örök válasz: beszéljétek meg... De mit? Igazából addig van a klasszikus értelemben vett párkapcsolat, ameddig meg van a vonzódás. Pont ezért van a havi 1X 5 perces kötelező szex, majd később a 2 havonta 5 perces... majd a félévente 5 perces...


Tudom, a fiataloknak ez hihetetlen, de meg kell élni ehhez a 40+ kort hogy megtapasztalja a saját bőrén.

2019. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Aztán csináld ezt tovább egész életedben 5 évente, hogy szakítasz. Akkor is, ha már 1-2 kapcsolat múlva gyerekeid is lesznek. Egészen olyan 45-50 éves korodig, amikor meg már senkinek nem kellesz. Akkor pedig sírj, hogy nem kellesz egy férfinak sem.
2019. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, de most punnyadjon bele 26 évesen?

Érdekel a téma, mert van egy kis fiatal (24 éves) rokonom, szintén ez a gondja. (Én vagyok a bizalmasa). Semmi más baj nincs a kapcsolattal, a sráccal, 4 éve együtt vannak. Intellektuálisan is partnerek, mindent szeretnek együtt csinálni (főzőcske, együtt olvasás, együtt tévézés, múzeum, mozi, színház). Nincsenek bekuckózva, el is járkálnak otthonról szórakozni, és mégis....az a k..va vonzalom, az nincs meg a lány részéről.

Én tényleg nem értem, mi a tosz van a maiakkal, mi 23 éve vagyunk együtt a férjemmel, és még megvan a kémia.

2019. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

7-es. Nem csak a maiakkal van baj, hanem az öregekkel is. Nagyon nagyon ritka az, amikor hosszú távon megmarad a kémia. Általában az egyik félnél megszűnik. Én igazából nem is ismerek magam körül olyan házaspárokat, akiknél még működik a szex. Néha napján egy kötelező szex és ennyi. Én tényleg nagyon szerencsésnek tartom azokat, ahol akár évtizedekig működik a dolog. A vicc az egészben az, hogy ez az egész nem arról szól hogy unalmas vagy, esetleg más az érdeklődési köröd, vagy van-e romantika stb. Ezekkel csak megmagyarázni szokták miért nincs, aminek alapból lennie kellene.


Milyen érdekes, hogyha az utcán sétálok, kb. 10 nővel működne a kémia első ránézésre. Ismeretlenül. A párok meg 5 év múlva azt keresik, hogy miért nem megy. Tök mindegy, ezt nem lehet akarattal "előállítani". A megbeszélések utáni szex meg nem más, mint kompromisszum, de az már köszönő viszonyban sincs az igazi érzelmekkel, akarom mondani a kémiával. Onnantól kezdve az már csak kötelező szex, amit igazán egyik fél sem élvez. Aki nem akarja annak kényszer, aki meg akarja annak meg megalázó.


40 felett meg nagyjából a többség el is felejtheti a szexet...

2019. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért inkább nem felejtjuk el köszi!


Kérdező! Lépni kell,vonzalom alap dolog! Ha iritalja még vmi borbetegseg is kijohet pszicjoszomatikus módon!csakhogy tavol tartsa a masikat.

2019. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!