Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnàm lebuktatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnàm lebuktatni? Mert megcsal.

Figyelt kérdés
Adott a szitu: férjnél vagyok már 5 éve és a férjem pár hónapja furcsán viselkedik.elkezdett fogyozni, tornázni jár,új drága alsonemüket vásárol magának.Ez nem minden,a mobilja már jelszóval védett a PC-jet is nemrég zárolta, állandóan nála a mobilja meg wc-re is magával viszi és állandóan mobilon lóg... Rákérdeztem azt mondta nincs senkinek, váltig állítja de egy nő ezt ugye kierzi... Adott a kérdés,hogyan tudnék bejutni facebookján v e-mail fiókjába a tudta nélkül...ez így nem mehet tovább H hazudozik nekem..ezért szükséges ilyen gusztustalan módszerekhez folyamodnom...mivel reggeltől estig dolgozom így nem tudom mit csinál munka után,mivel korábban ér haza...

2019. nov. 15. 12:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha most is biztos vagy benne, hogy megcsal, akkor minek lebuktatni? Nem kell senki felé "bizonyítékkal" szolgálnod. Ha megbizonyosodnál róla, hogy megcsal, gondolom, ott hagynád. Hát tedd azt most is, már úgyis lőttek a bizalomnak.
2019. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
40%

Mi lesz ha lesz bizonyíték?

Elválsz?


De ha összeköt a közös gyerek, vagy hitel, NE KUTASS. Ezt már végigjártam.

Csak magadat fogod tönkre tenni.

Ő meg nagyon fogja élvezni, hogy eszed miatta a kefét.

És egyre jobban belelendül.


De csak hogy tudd,van olyan férfi is,a90% úk kb, akinek ha mutatsz egy fényképet, hogy rajta van a nőjével, még le is tagadja. Sőt téged fog hülyének nézni.


Vagy elenyomsz egy Messenger beszélgetést nyomtatva, akkor azt te szerkesztetted.


De ha valnal, csakis akkor nyomoz.

Különben meg csináld azt amit ő.

Kapd össze magad ,és menj pasizni.

2019. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
10%

"elkezdett fogyozni, tornázni jár,új drága alsonemüket vásárol magának.Ez nem minden,a mobilja már jelszóval védett a PC-jet is nemrég zárolta, állandóan nála a mobilja meg wc-re is magával viszi és állandóan mobilon lóg..."

Lehet, hogy naív vagyok de nem lehet, hogy más okai lehetnek ezeknek? Pl. munka, esetleg neked akar jobban tetszeni stb.

2019. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanezek voltak,én elhittem neki,hogy nincs más. Aztán pár hónap múlva kiderült,hogy mégis volt.
2019. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Miként törheted fel a fiókját, abban nem tudok segíteni, de hogy ezek a megcsalás jelei, az szinte 100%.
2019. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
4%
A kulcsszó, 5 éve a férjed. A szerelem max 1.5-2 év után elmúlik, elkerülhetetlen az elhidegülés és a válás. Már rég el kellett volna válnod kedves kérdező, 2-3 év után 10 per 9 kapcsolat olyan lapos mint a deszka. Tedd meg az első lépést.
2019. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk ez csak 25 év után jött elő,de pontosan ugyanezek voltak az előzmények sajnos.Én valahogy rábukkantam egy oldalra,ahol az volt hogy androidos telefont nyomon lehet követni a google fiókjával,ha abba be tudsz lépni.És amikor megnyitottam,ott volt minden,hogy kb. 3 hónapja minden nap a csaj melóhelyénél járt,és az is hogy egyszer szállodába vitte,és kétszer reggel 6-kor is hozzáment,munka helyett.. :-( Ez az oldal,próbáld ki te is,hátha..Your Timeline
2019. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
3%

Nálunk ez csak 25 év után jött elő


Utolsó, te jól vagy, nem vagy beteg? Ki bírná ki egy nő mellett 25 évig? Én ilyen mai férfit nem ismerek (max öregapáink). Ne tréfálj már, mert lehetetlent állítasz.

2019. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld meg kilesni a telefon PIN-kódját, vagy a számítógép belépőkódját. Aztán éjszaka ha tudod nézd át, amikor alszik.

Nem tudok jobbat ajánlani. Tudom, hogy itt sok erkölcscsőz most lepontoz, mert "turkálni milyen gáz", de van az a szint, hogy az embernek kell bizonyosság, hogy gáz van.

Nekem is kellett, legalább megtudtam, hogy megcsalt és ennek fejében ki is tudtam lépni.

Lehet, hogy gáz turkálni, meg adatvédelem. de szerintem sokkal gázabb egy ember érzéseivel játszani és a drága idejét húzni. Azt ki adja vissza a megcsaltnak?!


31N

2019. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen állj elé, hogy gyanúsan viselkedik, adja oda a telefonját, szeretnél belenézni. Akinek nincs mit titkolni, az odaadja. Akinek titkolnivalója van, az neked fog támadni, és még ő sértődik meg.

Nem kell titokban kutatni, így egyszerűbb.

2019. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!