Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnàm lebuktatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnàm lebuktatni? Mert megcsal.

Figyelt kérdés
Adott a szitu: férjnél vagyok már 5 éve és a férjem pár hónapja furcsán viselkedik.elkezdett fogyozni, tornázni jár,új drága alsonemüket vásárol magának.Ez nem minden,a mobilja már jelszóval védett a PC-jet is nemrég zárolta, állandóan nála a mobilja meg wc-re is magával viszi és állandóan mobilon lóg... Rákérdeztem azt mondta nincs senkinek, váltig állítja de egy nő ezt ugye kierzi... Adott a kérdés,hogyan tudnék bejutni facebookján v e-mail fiókjába a tudta nélkül...ez így nem mehet tovább H hazudozik nekem..ezért szükséges ilyen gusztustalan módszerekhez folyamodnom...mivel reggeltől estig dolgozom így nem tudom mit csinál munka után,mivel korábban ér haza...

2019. nov. 15. 12:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Gondolod odaadja,ha most rakott rá zárat.
2019. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%

Csomagold össze a cuccait és tedd ki az ajtó elé.

Készülj fel fejben is a reakciójára, és blöffölj. Mondd el, hogy tudsz mindent, látták őt a szeretőjével és eleged van. Költözzön a szeretőjéhez, mert te nem vagy a háztartási alkalmazottja. Garantálom, hogy ha zavarosban jár, be fog dőlni.

Csak ügyesen. Vannak olyan emberkék akik letagadják azt is, ha rajtakapják, de azért a többség beismeri, ha lebukik.

2019. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

Csomagold össze a cuccait és tedd ki az ajtó elé.


Ha ne az övé a lakás akkor nem teheti.

2019. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%
Ne menj bele ilyen megalázó játékba. Senkinek sem tesz jót. Egyszerűen közöld, hogy el szeretnél válni, mert nem bízol benne. Teljesen felesleges a dráma.
2019. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%

Itt már nincs értelme lebuktatni.Egyértelmű a helyzet.Szembesítsd azzal, hogy tudsz mindent.Lehet tagadni fogja, de az sincs kizárva, hogy bevallja.

Én hasonló helyzetben már azon agyaltam ilyenkor, hogyan tehetném ki a szűrét.Szerencsére önként távozott.Én meg megjelentem a bíróságon és elindítottam a válást.Nálunk nem volt probléma a gyerekelhelyezéssel sem.Neki nem kellett, mivel akadályozta volna a szeretőjével való légyottokban.Tartásdíjat sem fizetett, a végrehajtó szrt rá, a rendőrség viszont 1 hónap alatt pontot tett a dologra.Azóta fizet, mert tudja, hogy újra feljelentem szívbaj nélkül, ha elmarad.

2019. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%

Sok butaságot olvasni itt...

Kedves #8-as! Közel 30 éve vagyok nős. Tehát van aki kibír egy nő mellett 25 évet. Ahogy a párom, úgy én is változom. Kívül belül.

Kedves kérdező!

Ne kutakodj. Ne blöffölj. Egyszerűen mondd meg neki, hogy mutassa meg a fb fiókját, telefonját stb...

Ha nem hajlandó akkor add be a válópert. S ahogy itt írta valaki, szedd össze magad, s kezdj el pasizni..

2019. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Mi szurkolunk neked! Talalj egy rendes tarsat!

Megkerdezted tőle mire ez a nagy pinkodozas?

2019. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Amugy tudod h van e veled valami baja amiért mast keres?
2019. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Bizonytalansagban tart = lelki bántalmazás.
2019. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj bele bizonyítgatásokba,eleve nem lenne kellemes látni a beszélgetéseket.Ennek már annyi...
2019. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!