Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnàm lebuktatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnàm lebuktatni? Mert megcsal.

Figyelt kérdés
Adott a szitu: férjnél vagyok már 5 éve és a férjem pár hónapja furcsán viselkedik.elkezdett fogyozni, tornázni jár,új drága alsonemüket vásárol magának.Ez nem minden,a mobilja már jelszóval védett a PC-jet is nemrég zárolta, állandóan nála a mobilja meg wc-re is magával viszi és állandóan mobilon lóg... Rákérdeztem azt mondta nincs senkinek, váltig állítja de egy nő ezt ugye kierzi... Adott a kérdés,hogyan tudnék bejutni facebookján v e-mail fiókjába a tudta nélkül...ez így nem mehet tovább H hazudozik nekem..ezért szükséges ilyen gusztustalan módszerekhez folyamodnom...mivel reggeltől estig dolgozom így nem tudom mit csinál munka után,mivel korábban ér haza...

2019. nov. 15. 12:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
63%

Ne akarj tudni..

Én megtettem, tudod mire jöttem rá?


Hogy az unokatesommal, a 20 éves kolleganommel, és egy 65eves elhízott igénytelen nővel egyszerre csalt...


Na??? Hidd el amiről nem tudsz nem fáj.

2019. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de igen ezek tényleg félrelépésre utaló jelek. Engem is vélhetően megcsalt a barátom a jelek alapján, de nem ez volt benne a leggusztustalanabb, hanem az, hogy ő maga vezetett rá arra, hogy vegyem észre ezt. Egyszer pl. megkért, hogy nyúljak bele a táskájába, pedig soha nem turkáltam benne és 2 idegen óvszerre találtam, amit nem mi használtunk. Akkor még ki tudta magyarázni... Volt olyan, hogy ültünk együtt a kocsiban, megjelent egy feltűnő nőcske és úgy bámult rá, hogy majd kiesett a szeme, mellette ültem. Nem tisztelt egyáltalán. Telefonjában is találtam gyanús dolgokat, mikor elkértem. Törölt egy egész beszélgetést egy vadidegen szőke lánnyal. És a viselkedése is megváltozott, egyre ocsmányabbul beszélt és mindig csak a vitákat gerjesztette. Szóval nálam most esett le a tantusz, sajnos majdnem 2 év alatt, hogy mennyire hülyének nézett. Pedig ezek egyértelmű jelei voltak annak, hogy megcsal vagy legalábbis le akar építeni... Én azt ajánlom, hogy kérdd el a telóját egy random alkalommal és mondd meg neki, hogy te most le szeretnéd csekkolni őt, mert úgy érzed gyanúsan viselkedik. Tehát legyél vele őszinte Te is, ne törd fel, mert abból még nagyobb balhé lehet. Én is ezt tettem, 2-szer is. Ha nagyon ellenkezik, akkor kérdezz rá, hogy mégis miért kódolja a telefonját. Szerintem észre fogod rajta venni,ha hazudik.
2019. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Egyébként engem ő dobott ki végül, de úgy érzem ez nekem is egy megváltás volt, örülök, hogy távozott az életemből. Rengeteg bosszúságot okozott. Úgyhogy, ha te sem akarsz magadnak több fejfájást és inkább a nyugalmat választanád, akkor tedd ki a szűrét! :/
2019. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,történt valami előrelépés?
2019. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Az történt, h lássatok csodát az egyik barátnőm találkozott a gerle párral egy bevásárló központban...Szal teljes lebukas...Megy beadni a válopert is. Plusz közölte, h legszivesebben kidobna a közös házunkbol amit közösen épitettünk közös hitelből... Totalisan elment az esze..pszichopata lett, érzelmileg terrorizál...Még neki áll feljebb és rolam terjeszt hazugságokat...
2019. nov. 20. 10:53
 26/32 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de örülök hogy neked sikerült lebuktattatnod. Nekem sajnos konkrétan nem, nagyon odafigyelt a részletekre. 😐 Csak jelek voltak, nagyon gyanús jelek. Mondjuk szerencsére mi még nem voltunk házasok...
2019. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
De mi a baja volt veled? Miért ment más nőhöz?
2019. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
sokat dolgozok...én sokszor a szexre sem volt idő...ugyh én is bűnös vagyok egyrészt... lehet ez vezetett idáig...
2019. nov. 20. 11:45
 29/32 anonim ***** válasza:
Fú bakker, még neki áll feljebb... Még jó, hogy kiderült és mihamarabb megszabaduksz tőle.
2019. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
26-os vagyok, nem tudom a miértjét. Én hiába kérdeztem, mindig kitért a válaszok alól. Még azt sem indokolta meg konkrétan, hogy miért szakított. Most hogy így írtad, hogy látták más nővel a tiedet, nekem is látták munkatársak valamikor korábban, amikor még jártunk, egy csajjal a kocsijában. Minden téren lebukott... Én ezt megírtam neki, hogy tudok róla, hogy látták de nem válaszolt. Tehát nem tagad.
2019. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!