Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan néztek bele párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Ti hogyan néztek bele párotok telefonjàba? Ujjlenyomattal lehet feloldani, a kódot szinte nem is használja, így nem is tudom azt. Iphone készüléke van.

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdést és kommentet olvastam, hogy ki néz/nem néz bele a párja telefonjàba, viszont a technikáról senki sem ír.:(

Sajnos, nem vagyok teljesen nyugodt a páromat illetően, ezért megnyugvásképpen szeretnék belenézni. Ha meg olyat találok amit "nem kellett volna" legalább nem élek hazugságban. Vádaskodni és hisztizni nem szoktam neki, nem is szeretnék. Viszont van egy nő aki nagyon teper nála, de nem állítólag nem érdekli. Amikor együtt megyünk az utcán, akkor is nagyon megnéz más nőket. Minden estét velem tölt, de ezzel a csajjal is szokott pár órára találkozni néha, az én tudtommal és a helyszínt is megmondja. Ennek ellenére nem vagyok nyugodt. Úgy érzem néha, hogy kevés vagyok neki.



2019. nov. 15. 20:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
10! Ne adj neki ötleteket
2019. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Én őszinte leszek veled, voltam hasonló cipőben, ki is idegelt.

A helyedben mikor egyszer együtt vagytok, és van időtök beszélgetni elmondanám neki amit érzel. Amire figyelj, hogy ne vádaskodj, ne támadj. Én-központúan beszélj, tehát úgy, hogy a saját érzéseidet mondd el neki.

Pl, egy ideje elég rossz érzések kavarognak benned és bár bízol benne, de szeretnéd, ha ezek az érzések nem mérgeznék a mindennapjaidat. Ehhez annyit szeretnél kérni, hogy legyetek őszinték és mutassa meg, hogy alaptalan a kételkedésed, tehát nyissa meg az orrod előtt a messengert és nézz bele a nővel a beszélgetésébe.

Ebbe semmi szégyen nincs. Nem sunyulva a háta mögött csinálod. Ha nincs mit titkolnia, kérdés nélkül belemegy és megnyugtat.

Ha ellenkezik, vagy ideges lesz, na akkor vannak gondok.

2019. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
:D én ultrahanggal rögzítem a tartalmat mindig.
2019. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
60%
Tudom a jelszavát, ő is az enyémet, ha az ő telefonja van közelebb hozzam azt használom. Nincs semmi amit rejtegetnenk, messengeren be vagyunk jelentkezve egymás telojan. Egyáltalán nem zavar ha nézi kivel mit beszélek. Bevallom, van hogy féltékeny vagyok es akkor megnezem kivel mit beszél, de sosem találok semmit szóval megnyugszok. Szerintem egy bizalmas kapcsolatban ahol őszinteség van nem érdekel hogy miért van az ő teloja a kezedben. Vannak akik jönnek a maganelettel, de nekem Ő a magánéletemen belül van.
2019. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
Na, most épp miért lettem nullára pontozva? :) Fáj valakinek, hogy bennem bízik a párom és nem kell sunnyogva kiderítenem a sunnyogását. Keressetek magatoknak férfit patkány helyett, aztán majd nektek is megadatik.
2019. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Utolso, csak szimplan azert mert nem a kerdesre valaszoltal?!, mint ahogy sokan masok. Az elso mondat utan egyertelmu, hogy kikre vonatkozik a kerdes, es ebbe te jelenleg nem tartozol bele. Akkor miert irsz/irtok?

Az mas kerdes, hogy szerintem is az a normalis, amit sokan irnak, hogy megbiznak aasikban, megadjak egymasnak a kodot, de nem ez a kerdes, szovegertes!!! Szep estet!

2019. nov. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nemtudom miért jo ez a kodozgatâs..már rég rossz az egész ha leakarja valaki kodolni a másik elől.Se a férjemnek se nekem nincs ujjlenyomat felismerő de meg csak jelszó se...na szerintem nekünk nincs mit titkolnunk a másik előtt.
2019. nov. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Miénken is van kód meg ujjlenyomat, de tudjuk a másikét és a másik ujjlenyomatát is elfogadja a telefonunk. Amikor én aggódtam, elmondtam neki ő pedig odaadta hogy nézzem meg amit akarok. Szerintem tedd te is ezt, nyugodtan mondd el neki hogy aggódsz és szeretnél megbizonyosodni. Ha nem adja oda vagy eltünik elöbb a telefonnal, akkor sejthetsz valamit mögötte. Vagy amikor alszik használd az ujját 😀 de lesz benne lebukás veszély.
2019. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez nem szép. Én még nem csináltam ilyet, de enélkül is tudtam hogy az exem csal.

Másik dolog, azt írják itt, ha nem engedi hogy belenézz a telójába az elég bizonyíték. Nem értek egyet ezzel sem, én sem engedném senkinek hogy a telefonomba kutakodjon. Pl. amit egy barátnő leír nekem bizalmasan, nem engednem a páromnak sem hogy elolvassa. Nem tartozik rá sem.

2019. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Sehogy.akkor minek a kapcsolat ha nincs bizalom.!?
2019. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!