Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen furdoruha felsőt találtam a lakásban! Help?

Figyelt kérdés

Elutaztam a hétvégén és mikor hazajöttem egy idegen fürdőruha felsőt találtam a szárítón. Nyilván rákérdeztem a páromnal aki a telefonban kis hallgatás után annyit mondott H biztos az enyém.kizart hiszen nem ismerős. De még ha az enyém is lenne régről akkor sem lenne a szennyesben mert nem voltunk mostanában fürdőben...úgy érzem kezdek megőrülni és elhinni H az az enyém csak nem emlékszem rá :((((

Mondtam neki H legyen őszinte nem fogok kiakadni amúgy sem tökéletes már a kapcsolatunk és legalább lenne egy ok a szét válásra..de ő azt mondja nem volt itt senki...csak nem tetszik amilyen nyugodtsaggal mondja...én biztos H kiakadnek ha alaptalanul ilyennel vádolnanak meg. Emellett ignoral és nem lehet elérni... mit tegyek:(


2019. nov. 19. 14:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Miben segítsünk, nem értelek. Max annyit tudsz tenni, hogy megkeresed a bikinialsót is és lesz egy szép szetted. Lehet valamelyik kolléganőjénél van. Vagy egy barátnődnel.

Ne legyél már ennyire hūlye. Pakolj össze neki, vagy magadnak, attól függően hogy laktok.

2019. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég naiv vagyok, lehet, én is elhinném, hogy az enyém. De hogy kerül a szárítóra, arra mi a magyarázat? Amíg nem voltál otthon, elővette, hogy kimossa?
2019. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
51%

Uh,ez durva lebukas!


Olyat is hallottam már mikor a gyerek a kocsiban a hátsó ulesen a sggebol kivett egy mukormot.A feleseg meg sokkot kapott h neki nincs sarga mukorom. Mi volt a valasz az uratol? Befujta a szél az ablakon. Aaaaa!

2019. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A kerdesben” idegen” szerepel, csak jelzem....

Olyan regota egyutt vagytok, hogy esetleg elfejtetted? Nyilvan elofordul, de valoszinubb, hogy megcsalt.

2019. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

A szárítora úgy is kerülhetett H pakolt a szekrényben kiesett a földre és mikor észrevette bedobta a szennyesbe..de ezt mondjuk mondhatta volna H ő volt...

Amúgy nem hordom minden ruhámat..vannak olyan ruha darabjaim amit tényleg nagyon rég nem vettem elő ezért gondolkodtam el H lehet en vagyok a szenilis...

2019. nov. 19. 17:21
 16/27 anonim ***** válasza:
Ha csak kiesett a szekrenybol es veletlenul osszefogta a tobbi mosnivaloval, akkor a furdoruha alsonak ott kell lenni a szekrenyben.Ha nincs sehol,akkor bukta van.
2019. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok ismet.Bar az is igaz,hogy mi a fenet csinalt volna egy no furdoruhaban.Meg ha kanikula lenne,na de most?Nem eletszeru,hogy egy gyors kufirchoz beoltozik bikinibe,aztan ott hagyja a felso reszt,a pasi meg olyan hulye hogy meg ki is mossa,aztan felakasztja szaradni,hogy biztosan eszre vedd.
2019. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az új nőjének a ruhadarabja. A pasid nem tudta hogy az az új nőjé és kimosta! A másik nő meg valószínűleg tudta hogy vagy, és ő maga rakta a mosásba a saját fürdőruha felsőjét. Ha bele gondolsz..nem fürdőruhába mennek el az emberek egy esti légyottra. Direkt vitte a csaj azt magával hogy te rá jöjj hogy a párod megcsal, és az övé legyen teljesen.
2019. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy melltartó, neked van melled, próbáld fel.

Ha 2 mérettel nagyobb a kosár, de bekapcsolni nem tudod, akkor gyanús. Ha illik az 5 évvel ezelőtti alakodra, akkor lehet a tiéd.

Amúgy az is legalább ilyen fura lenne, ha valaki novemberben fürdőruhában menne a szeretőjéhez fehérnemű helyett aztán bedobná a mosásba.

2019. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire naiv már.

Az én férjem is azt játszotta hosszú évekig,ha rákérdeztem erre arra, hogy ignoralt, megsértődött.

Aztán leuvoltott,és én voltam a bolond.


Évtizedekig csalt.


De ha bizonIzekot akarsz, akkor maradj csöndben és csak figyelj.

Nézd meg a telojat, laptopját,

Idő kérdése és megkapod a bizonyítékot.

Viszont addigra kicsinalod magad.


Vele feleselges megbeszélni, úgyis letagadja.

2019. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!