Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen furdoruha felsőt találtam a lakásban! Help?

Figyelt kérdés

Elutaztam a hétvégén és mikor hazajöttem egy idegen fürdőruha felsőt találtam a szárítón. Nyilván rákérdeztem a páromnal aki a telefonban kis hallgatás után annyit mondott H biztos az enyém.kizart hiszen nem ismerős. De még ha az enyém is lenne régről akkor sem lenne a szennyesben mert nem voltunk mostanában fürdőben...úgy érzem kezdek megőrülni és elhinni H az az enyém csak nem emlékszem rá :((((

Mondtam neki H legyen őszinte nem fogok kiakadni amúgy sem tökéletes már a kapcsolatunk és legalább lenne egy ok a szét válásra..de ő azt mondja nem volt itt senki...csak nem tetszik amilyen nyugodtsaggal mondja...én biztos H kiakadnek ha alaptalanul ilyennel vádolnanak meg. Emellett ignoral és nem lehet elérni... mit tegyek:(


2019. nov. 19. 14:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos a dologban, járj utána máshogy, amit az előző is írt. Nézz bele a telefonjába pl, kivel mit beszél.

Tudom nem szép dolog, de ha kételkedsz az nagyon szar érzés és nem fog elmúlni. Jó esetben semmit nem találsz és megnyugszol, rossz esetben kiderül de legalább megtudod az igazságot. :) Majd írj ha van fejlemény.

2019. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Lehet másik nőé. Mi is most megyünk wellnessbe, fürdőzni ilyenkor is lehet. 3 hét múlva nálunk is fürdőruhák fognak lógni a szárítón. 😁


Amúgy a párodé is lehet. 😂 Arra nem gondoltál?


Nézd meg a méretet mindenképp.

2019. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Utolsó írja jól H attól még H tél van fürdőbe is lehet menni...aztán rájöttek utána a csaj meg kitette szárítani és itt felejtette..

Telefonja sajnos ujjlenyomat olvasós szóval nem tudok belenézni.. gépen meg mindenhol ki van lépve :(

2019. nov. 20. 08:40
 24/27 A kérdező kommentje:
*atjottek
2019. nov. 20. 08:41
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég hülye és fura véletlen lenne a sorstól...Hétvégén mennyit és mikor beszéltél vele? Háttérzaj nem volt semmi? Nem vislkedett előtte furcsán? Nem kérdezgetett hogy mikor mész,mikor jössz?
2019. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Beszéltél a pároddal azóta erről? Figyeld a reakcióját,hogy a szemedbe néz-e mikor erről beszél.Mondd el őszintén hogy össze vagy zavarodva,és nem érted a dolgot.Kíváncsi vagyok mit fog mondani,lehet hogy elszólja magát előbb utóbb.Én egy cipőmről nem tudtam hogy az enyém volt.e,mert ismerősnek tűnt,de jó pár éve nem láttam és hordtam.De aztán végül beugrott,hogy mégiscsak az enyém volt,hátha neked is be fog.Olyan sok fürdőruhája azért nincs az embernek az évek folyamán...Írd meg hogy alakult a sztorid. :-)
2019. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kèrdező, sikerült kideríteni valamit?
2019. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!